Бихате ли станали приемен родител?

  • 2 637
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 858
Е аз това не го знаех.

# 16
  • Мнения: 1 652
maatete,

аз също мисля, че не е необходимо да имате собствено жилище, за да сте осиновители. Живеете на квартира- добре, но вероятно родителите ви имат собствено жилище, на което- цялото или част от което, вие сте наследници. Изобщо подавайте документите и после ще обсъдим, какво да кажете на социалните. Hug

# 17
  • Мнения: 1 858
Не ние няма да сме наследници на никого и нищо. Неговите родители имат собствено жилище но мъжа ми няма да наследи и половината всичко ще е за дъщеря им. Моите баба и дядо имат много голяма къща но те пък ще дадат всичко на сина си- за майка ми (респективно за мен) няма нищо. Предполагам още съм в период на мечтаене за това. Искам да дам сигурност някаква на това дете а не безкрайно местене и така нататък и така нататък.

# 18
  • Мнения: 1 652
maatete,

Това, кой какво ще наследи социалните не го знаят.
Искам да дам сигурност някаква на това дете а не безкрайно местене и така нататък и така нататък.
Сигурността, от която се нуждае всяко дете е любов. Домът е там където има любов.
Ще ти кажа, какво правя аз когато се колебая за нещо сериозно и много го искам. Тръгвам по пътя  и казвам: "Господи да бъде волята ти."
Ако трябва да стане- вратите се отварят през мен.

Един руски филм- син и баща летят над морето и им свършва горивото.В последния миг- суша,скали, успяват да кацнат и да се спасят. Думите на бащата:"Если нельзя, но очень хочется , то можна."

# 19
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
И ние сме на квартира за момента!Собствените ми деца как живеят на квартира,така ще живее и детето ,което може да бъде определено да е с нас!Ти иди и подай документите си,то всъщност първо ще си поговорите със социалният работник отговарящ за приемната грижа,ще ти дадат молба и ще ти обяснят всичко.Проучването е около три месеца след подаване на молбата,така че ще се разбере кой какво има и няма,но това немисля че е фатално.     bouquet     УСПЕХ    bouquet     

# 20
  • Монтана
  • Мнения: 499
Аз да

# 21
  • Мнения: 1 327
и аз да! с най-голямо удоволствие.. толкова искам още едно дете....

# 22
  • Мнения: 11 607
Бих станала такъв родител!

Общи условия

Активация на акаунт