Въпроси за ученическите пособия и вълнения разни

  • 14 315
  • 264
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 1 030
Много е щастлива на седмото небе е.Струва ми се че от тук нататък ще се разбираме прекрасно,нали се сещате Доверието е най важното нещо. Joy

# 196
  • Мнения: 888
Момичета ,радвам се,че темичката ни набира скорост   bouquet
Аз да се похваля и аз...днес имаме "Отличен" по български и математика  Party ,но вчера и повисях на главата и ги написа страхотно..
Днес са им раздали нови помагала и тетрадки в училище с което по математика имаме 1 учебник и 3 тетрадки,а по български-2 учебника и 4 тетрадки  Shocked  Shocked
Освен,че имаме 2 страници да пишем с черички и ченгелчета, за понеделник са ги предупредили да подготвят по една приказка,която да разкажат в клас и моята дъщеря до сега рева и категорично отказа да разказва каквото и било  Crazy
Май,че взе да им става трудно..започна и да я домързява нещо като гледам.И май,че взех и аз да се шашкам нещо  Crazy
Вече на мога да ги оправя и аз  ooooh!
ptica ние да не сме случайно от един град  newsm78 защото това,което описваш за вашето училище нещо много ми напомня за нашето  Rolling Eyes
veleva много неприятно наистина!Според мен момичетата са ти дали добър съвет-първо поговори с госпожата.Дано се реши безболезнено въпросът ви  baby_neutral
Ня радвам се,че че съм помогнала за филма  Grinning
elia_gg желая ви весел рожден ден!Да си спретнете един хууубав купон  Hug И ще чакаме да разказваш после

 
 

# 197
  • Мнения: 1 937
mrenka, въпросът с разказването е много важен, според мен и то в две посоки!

Едната - ясна! Речникът - обогатяване и експлоатацията му.

Но другата, не по-малко важна си мисля - увереността да се изправиш пред всички и да говориш без да се притесняваш.

Това пък повдига други въпроси, но се връщам след малко, защото и моето момиче се прибира!

# 198
  • Мнения: 1 030
mrenka не сме малко по на север дт вашият град.Малък град но е спокоен.

# 199
veleva, ако си замълчиш, струва ми се рискуваш да откажеш детето си от езика завинаги.

Едва ли само ти си втрещена, а другите родители.

Моят съвет - организирано говорете първо с класната, после с госпожата по немски.

Да им говори на езика, макар и да не разбират всичко, ок, така ще свикват с него, но да използва подобни глаголи и да ги стресира обиждайки, е не!




И аз така смятам, по-добре направете нещо, не оставяйте нещата така.

# 200
На шега, на майтап, ама се изтърколи първата учебна седмица  Simple Smile
Ние от понеделник сме на занималня, та ще видим, дано да е добре.

Айде приятна почивка на всички и в понеделник с нови сили  Simple Smile

# 201
  • Мнения: 3 164
Момичета, здравейте и от мен Hug

Вчера моя юнак беше много ицморен и вече достатъчно изнервен, а и то си имало защо Tired та отиваме да го вземем с баща му и брат му и съответно влизам аз само и в класната стая .......хаос.......едно момче съблечено по потник ooooh!, едно момиче реве и г-жата нещо му говореше Rolling Eyes, другите се мотаха по стаята , а и в коридора "беснееха" не малко Twisted Evil Г-жата веднага ми се оплака пак Shocked-много бил говорил, пречел на г-жата и дори се стигнало до наказание-прав в ъгъла  Thinking и той взел , че се разревал Tired аз нищо не казах на г-жата(от занималнята), но в къщи го поразпитах моя и колкото и да ми беше мъчно , му казах че г-жата е права Tired newsm78 но не мисля така Crossing Arms ако има пак подобен род наказания, сериозно ще се замисля да сменя подхода към въпросната г-жа Stopтой толкова беше обиден и унизен, че у дома си го изкара на мен Twisted Evilсамо да добавя, че в никакъв случай не казвам, че поведението на сина ми е било правилно, а това което ме възмути е похвата на г-жата , да се справя с дисциплината.

# 202
  • ново
  • Мнения: 6 027
Здравейте момичета Hug
Пишете ли домашните, или го оставихте за почивните дни? Ние решихме днес да ги напишем, а през почивните дни да направим по малко упражнения в отделна тетрадка.
Днес закуската е била баница /сурова, клисава, прилича на подметка Sick/, която дъщеря ми само е опитала. Вчера категорично отказа да я запиша на стол, но след днешната закуска, вече е на друго мнение Simple Smile. Купоните за стола се плащат в петък - за следващата седмица /понеже тя снощи отказа, днес не съм и пратила пари/, така че  другата седмица няма да се храни на стол, но от по-следващата ще опитаме.

# 203
  • Мнения: 1 492
Бимба, неприятна е ситуацията, но недей да предприемаш нищо, ако такъв инцидент не се повтори. Децата се уморяват да стоят цял ден на чина, пък и трябва да не говорят - не им е лесно. Нормално е да са "подивели" в един момент и въпросната госпожа да не е могла да се справи. Та само така е намерила начин да ги стресне. Не е права, разбира се.Не я оправдавам, но може да е само инцидентно. Прости и, а ако пак продължава, тогава вземи мерки срещу начина и на възпитание.

# 204
  • Мнения: 1 492
Весела, до сега не сме имали почивни дни и не знам как ще процедираме. Laughing Но си мисля, че е по-добре днес да си напишат всичко. В неделя малко упражнения, а през другото време - игра. Все пак и те да оценят почивните  дни Simple Smile

# 205
  • Мнения: 3 164
Бимба, неприятна е ситуацията, но недей да предприемаш нищо, ако такъв инцидент не се повтори. Децата се уморяват да стоят цял ден на чина, пък и трябва да не говорят - не им е лесно. Нормално е да са "подивели" в един момент и въпросната госпожа да не е могла да се справи. Та само така е намерила начин да ги стресне. Не е права, разбира се.Не я оправдавам, но може да е само инцидентно. Прости и, а ако пак продължава, тогава вземи мерки срещу начина и на възпитание.

да, и аз така мисля-понеже си познавам детето и го знам, че е доста разсеян и непокорен Close но и в същото време горделив ooooh!
дано не се повтаря случката от вчера-ще се постарая да му втълпя, че трябва в час да пази тишина, освен ако не го изпитва г-жата Laughing

# 206
  • Мнения: 888
Оффф,момичета и ние сме от тези,които днес си пишат домашните-3 страници с ченгелчета и чертички и вече имам чувството,че ще ги сънувам.И преживявам такъв ужас,дето не е за разправяне  Confused Щом се разкрещях на няколко пъти,нея разревах още толкова...
И като знам,че това е началото  Shocked
А при вас как е?

# 207
  • Мнения: 1 030
Момичета,докато разглеждам темите из форума се сетих за ваксината след 7години.Проверих отзад в здравната книжка,тази на 7год.полиомиелит;ДТ

# 208
  • Мнения: 1 492
mrenka измислихте ли коя приказка ще преразказвате в понеделник? Simple Smile
Нормално е  да се уплаши от увеличаващите се отговорности. Обясни и, че не е трудно и седнете заедно да помислите коя приказка ще се хареса най-много на децата...може да прояви интерес към някоя принцеса или принц Wink

# 209
  • Мнения: 2 768
Оффф,момичета и ние сме от тези,които днес си пишат домашните-3 страници с ченгелчета и чертички и вече имам чувството,че ще ги сънувам.И преживявам такъв ужас,дето не е за разправяне  Confused Щом се разкрещях на няколко пъти,нея разревах още толкова...
И като знам,че това е началото  Shocked
А при вас как е?



mrenka, мила, аз съм същия нервак като се занимавам с Кристина  Embarassed По тази причина я записах на занималня, имам чувството, че ще я настроя негативно към ученето  Sad В къщи не я карам нищо да прави, само ако изяви желание сама. В занималнята си имат и упражнителни тетрадки.

Общи условия

Активация на акаунт