Голямо пътуване на малко бебе- кога може да се предприеме?

  • 1 278
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 924
Колкото е по-малко бебето, толкова по-добре се чувства в колата - защото в повечето време така или иначе спи, а дори и да е неспокойно по принцип колата успокоява. Спокойно и лек път!

 smile3521 smile3521 smile3521

# 16
  • Мнения: 8 505
На месец и 2-3 седмици беше.400км.Спа си в кошницата през цялото време,събуди се само за хранене.

# 17
  • Мнения: 321
Малката беше на 1,5 месеца когато за първи път пътувахме с кола, небеше далеко 150км, но включваше "Шипка". Беба спа през цялото време, само се пробуди да пие вода. Беше на 3 месеца когато в един ден минахме "Шипка" два пъти и пак и нямаше нищо.  Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 35 965
Според мен няма проблем.
Приятно пътуване  Peace

# 19
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Здравей, моят син пътува от двумесечен до Атина и обратно - вече 3 пъти. Слагам го в портбебето и той спи сладко-сладко. Спираме само заради мен-да се пораздвижа и хапна, иначе пампите ги сменяме в движение. Лек път!

# 20
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Ние пътуваме непрекъснато,ходихме два пъти до морето и проблеми няма,кърменето е в движение без да спираме,Цвети се вози в кошницата задължително вързана с коланите,страх ме е да спи в порта,едно по-рязко спиране и къде ще изхвърчи ooooh!

# 21
  • София
  • Мнения: 614
Не се тревожи-пътят им харесва;само ако се умори в коша за кола е хубаво да имаш и порт-бебе,защото там си е легнало бебчето;ще се учудиш колко ще спи

# 22
  • Мнения: 380
Ние пътувахме 700 км с колата когато стана на 2 месеца. Спирахме за кърмене. Иначе не съм го вадила от седалката за кола. Първо е опасно, второ закона тук е много суров в това отношение.
Скоро ни предстои да пътуваме 7 часа със самолет. Така че давай смело и приятен път Hug

# 23
  • Мнения: 1 701
И аз се чудя дали да пътуваме този уикенд до Ковачевица, но мисля, че като се създадат всички необходими условия - креватче /количка/, памперси, козметика, храна, дрешки и т.н.... не би следвало да има проблем... Притесненията се основно за майката, на детето му е все тая - даже му е приятно да се лангърка по пътищата - колкото повече друса, толкова по-добре! Laughing

Общи условия

Активация на акаунт