"Диета" за бременни...

  • 18 838
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 986
 Е,сигурно няма в предвид да се ядат промишлени количества Laughing-от време на време да си хапваш,не е вредно и не мисля,че ще навреди...Аз само като се сетя,че в сезона на черешите изяждах по 2-2.5 кг. на ден Embarassed

# 16
  • Мнения: 7 803
и аz ядях така 4ере6ите доакто не се оzовах на втория ден в болницата. държаха ме там 2 седмици и не повторих  Peace яденето на 4ере6и, праскови, кайсии ...........

# 17
  • Мнения: 1 986
  Явно ми при всеки е различно Thinking-аз си ядях по 1-2 кг. от посочените от теб плодове и се чувствах отлично-никакви оплаквания Peace

# 18
  • Мнения: 7 914
SOPHI, мерси от все сърце за труда, който положи да ме информираш със статията Hug  bouquet Hug


vessence, пълна ти е кутията със съобщенията...прати ми лично коя докторка си ползвала? Thinking


KayRenn, аз също разчитам на организма...обаче от около месец нищичко не ми се хапва...само кисели краставици и от тях двойно ми се  Sick

момичета, аз никъде не питам какво и как да се яде през бременността, а дали някои е чувал за този режим на хранене....иначе бих си озаглавила темата "какво да ям през бременността"


Още веднъж благодаря на всички включили се по темата  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт