За мамите от Стара Загора

  • 1 554
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Wonderland
  • Мнения: 702
Раждах при д-р Ина Цонева и акушерка Найденова,страшно съм доволна и от двете,много внимателни и отзивчиви,след раждането постоянно идваха в стаята да обясняват,как да държиш бебето,как да кърмиш и др.,не на последно място и трите дни в болницата вкарваше таткото , майка ми и сестра ми.

# 16
  • Мнения: 456
Аз родих при д-р Трифонов, без предварителна уговорка. Загубиха тоновете на бебето и се наложи форцепс. За радост всичко мина благополучно. От доктора съм много доволна въпреки тежкото раждане - Бебчо тежеше 4500г.

# 17
Раждах секцио със екип Д-р Ина Цонева и Д-р Саркисян. Много съм доволна от Д-р Цонева, тя ми наблюдава бременноста и раждането мина перфектно. От операцията се възтанових за 3 дни. Хиляди благодарности за златните ръце на Д-р Цонева. Тя е направо супер. Имах проблемна бременност и благодарение на Д-р Цонева мойте бебоци са си много добре.

# 18
  • Мнения: 88
Здравейте и от мен!
Аз все още не съм раждала, но ми предстои макар и не много скоро, но тази тема ми помогна адски много. От няколко дни се чудя и разпитвам при кого е най-добре да отида. За потвърждаване на бременността ходих при д-р Даков, но незнам дали да продължа при него или при някой друг. Май засега съм по склонна към Цонева или Гидикова, макар че за всички има и добри и лоши отзиви!Но все пак трябва да реша ......
Още веднъж ви благодаря!   Heart Eyes

# 19
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Оооо ти си още ранна бременност докато дойде време да раждаш ВМИ вече ще си имат нова род.зала (тя е почти готова)и отделно се строи частна болница. Леко бременеене   Peace

Общи условия

Активация на акаунт