Каква марка сутиен за кърмачки и подплънки?

  • 5 195
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 250
Ползвам кърмачески сутиени на триумф. Има два модела - единя е с отваряща се чашка, а при другия се откача презрамката. И двата са удобни зависи с какво си облечена.
Подплънките на авент порзират под почти всичките ми дрехи, веднъж се излъгах да ги купя и повече не повторих. На чико са хубави, но пак излизат доста и бързо свършват. Аз намерих някакви в аптеката 30 бр. за 2,50лв. и тях ползвам.

# 16
  • Мнения: 1 146
За сутиена не мога да помогна - казват, че на триумф са добри. Подплънки ползвам на Чико. Купих си и на Авент тези, които са за многократна употреба, но никак не съм доволна, защото ми пропускат и не ги ползвам.

# 17
  • Мнения: 4 422
Препоръчвам ти сутиена на Триумф и то новия модел,защото стои много добре и придава добра форма на бюста за разлика от кърмаческите сутиени-"куча" марка.първо си купих немарков-отврат като бабишкер в бюста,после си взех на Триумф ееее разликата е огромна .И е  много по удобен.Иначе подплънки някакви от 2,50 еднократни,но идеята с колекторите е супер.

# 18
Здравейте,

Жена ми е бременна във втория месец.
Моля Ви, кажете къде във Варна мога да намеря магазин за бельо за
бременни (сутиени и бикини). Бих искал много да я изненадам, защото
тя се много се притеснява...... от проблемите с натежаването на бюста.

Поздрави

# 19
  • Мнения: 4 422
Най-хубавите сутиени са на Триумф единия м-н е на "Княз Борис І" до "Деметра",бельо има и в "Щъркел" и в магазинчетата на пазара.

# 20
# 21
  • Мнения: 1 353
 Ползвам подплънки на Авент, а сутиена ми е от Штъркел.

# 22
  • Мнения: 2 211
Ползвах спортните модели сутиени на "Триумф" . Подплънките на "Чико" попиват най- добре /имат желатинов пълнеж като памперсите/. Случи ми се да се мина с покупката на по- евтини /без желатин/ и понеже не попиват хубаво, зърната веднага ми се разраниха от влагата.

# 23
  • Мнения: 619
Ползвам най-обикновен сутен за кърмачки-без марка и струва 5лв-много удобен и е памучен!
Подплънките ми са за многократна употреба и понеже пера честичко,направо ги пускам в пералнята(не че немога на ръка),освен това в началото имах обилни течове и въобще не пропуснаха(незнам каква марка са,но са евтини).

# 24
  • Мнения: 176
Има чудесни памучни кърмачески сутиени в магазина за бременни и бебешки стоки под колоните на Гарибалди. Стуват към 35 лв. Протектори ползвах еднократниПрез нощта ми беше много удобно със сутиен и протектори в него.  Grinning

И аз си напазарувах от същото място същия сутиен.
Еднократните подплънки са много удобно нещо. Ползвам на Чико и на Авент. На мен лично тези на Чико са ми по-удобни, но всичко е въпрос на индивидуално усещане. 

# 25
  • Варна.
  • Мнения: 1 101
пробвах много подплънки, докато купя на чико и повече не ги смених, не пропускат изобщо. а сутиени си купих от ТСМ две кутии с по 2бр. памучни, цветни, лесно се работи. а майка ми даде сутиен на триумф, може би е около 15 годишен, без презрамки  с него си спях нощем, страшно удобна работа, не е мръднал - качество. прибрах си го за всеки случай. Wink

# 26
# 27
  • Мнения: 4 181
Ако си купуваш еднократни подплънки аз препоръчвам тези на Авент. Пробвала съм други, не ми харесаха.

# 28
  • Мнения: 364
 Със сутиени на Триумф съм ( не са за кърмачки , но са без подплънки и като кърмя само го премествам настрани , вместо да откопчавам разни закопчалки , та няма кой да ме чака Simple Smile ).
 Когато ми се налагаше ползвах еднократни подплънки на Чико или на Авент ( сега вече рядко защото кърмата ми се регулира и бебка неостава много , много да ми се препълнат гърдите).

# 29
  • Мнения: 11 004
Сутиените за бременни на Триумф като спортните ли са?  newsm78
Сега разглеждах сайта им, но специално за бременни и кърмачки не видях.

Общи условия

Активация на акаунт