Обичат ли жените френската любов?

  • 109 963
  • 296
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 214
Ами на мен много ми харесва, мисля и мъжо също. Но той си е професионалист и аз бързо стигам докрая. Едно от най- приятните неща в секса- поне за мене е така

# 271
Жените обичат,а и мъжете така.. Peace
Разбира се,че има и изключения.Никога не бих правила френска любов на мъж,който не обича да прави.Все пак не може само да искаш да вземаш,без да даваш нищо в замяна.

 Shocked Интересн начин на мислене. Значи всичко в любовта трябва да е премерено? Тогава ако не достигаш до вагинален оргазъм, недей да правиш секс- той като свърши, ще има неравновесие Wink

Сега направих на моя човек сандвич ама май няма да му го дам- той какво ще ми даде в замяна???

Само ти давам повод за размисъл...

Иначе ми е интересно как определяте кои мъже са "професионалисти". някакви курсове ли са минали или са ги обучавали момичета "от професията"?  Grinning

# 272
  • Мнения: 94
Жените обожават да им правят френска любов,а дали мъжа има желание зависи от много фактори.Единия например ами ако е гнуслив... newsm78.Иначе според мен и двата пола обичат да им се прави френска любов Grinning

# 273
  • Мнения: 1 187
да взема да пратя тази тема на моя

# 274
  • Мнения: 2 152
разбира се

# 275
Иначе според мен и двата пола обичат да им се прави френска любов Grinning


Съгласен

# 276
  • Мнения: 2 448
Жените обожават да им правят френска любов,а дали мъжа има желание зависи от много фактори.Единия например ами ако е гнуслив... newsm78.Иначе според мен и двата пола обичат да им се прави френска любов Grinning

Това гнуслив какво трябва да значи  Shocked, аз не мисля, че жената е за погнуса, ако се къпе редовно. За мъжа важи същото.

# 277
  • Мнения: 1 047
да взема да пратя тази тема на моя
Мислиш ли, че ще има ефект?

# 278
  • Мнения: 616
Жените обожават да им правят френска любов,а дали мъжа има желание зависи от много фактори.Единия например ами ако е гнуслив... newsm78.Иначе според мен и двата пола обичат да им се прави френска любов Grinning

Това гнуслив какво трябва да значи  Shocked, аз не мисля, че жената е за погнуса, ако се къпе редовно. За мъжа важи същото.

В този случай "гнуслив" най-вероятно отразява възпитанието на човека, и неговото възприятие на човешкото тяло.

# 279
  • Мнения: 1 632
Не само обичам,ами обожавам  Mr. Green

# 280
  • Мнения: 4 753
 Зависи този който има желание да ми я прави дали изобщо знае къде какво е Laughing

# 281
  • Мнения: 2 152
Еее, стига де Simple Smile
Срещат ли се още такива
В днешно време и учениците вече знаят кое къде е Simple Smile

# 282
  • Мнения: 94
Жените обожават да им правят френска любов,а дали мъжа има желание зависи от много фактори.Единия например ами ако е гнуслив... newsm78.Иначе според мен и двата пола обичат да им се прави френска любов Grinning

Това гнуслив какво трябва да значи  Shocked, аз не мисля, че жената е за погнуса, ако се къпе редовно. За мъжа важи същото.
Казвам го,защото сигурно има мъже,които не обичат да го правят,все има такива,които гие гнус с претенции.Добре че моичкия не е от тях Embarassed

# 283
  • Мнения: 4 753

В днешно време и учениците вече знаят кое къде е Simple Smile
Кое къде е да, но не и как се докосва правилно. Сега няма какво да си мятаме прах в очите. Френската носи наистина удоволствие единствено и само когато партньора познава добре и теб и тялото ти. Не да ми се хвърли някой като невидял и да ме ръфа все едно съм дефицитна кифла с мармалад.

# 284
  • Казанлък(Бургас)
  • Мнения: 607
Аз не се кефя особено,но мъжът ми обича да го прави.Това много го възбужда.

Общи условия

Активация на акаунт