Обичат ли жените френската любов?

  • 110 240
  • 296
  •   2
Отговори
# 255
# 256
  • Мнения: 5
Естествено, 99%. Оставяме на страна лицемерното пърхане с мигли и ролята на непорочна... Повечето жени при стандартен секс трудно стигат до оргазъм, а с френска любов, както и когато играят пръстчетата, успехът е почти 100%.

ти полудя....как така не стигат до оргазъм при "стандартен секс"?! да не прекаляваш с мастробацията нещо....?!

# 257
  • Мнения: 616
Аз за всички жени не мога да кажа. Ама АЗ обичам!  Mr. Green Естествено, за да е най-приятно, са необходими няколко условия - да си се обезкосмил добре, да си се поизмил, поизкъпал, да си в приятно топло помещение... При мен поне това е много важно! Ако знам, че цял ден съм седяла по седалките на градския транспорт, ще от 12часа само се потя, и ще на всичкото отгоре са ми наболи косъмчета... Е, няма начин да ми хареса. Абсурд! Аз и не разрешавам в такива моменти.

Смятам, че и при мъжете е така. Поне моето наблюдение е такова. Пак според моята статистика (ще спестя цифри Blush) повечето мъже си умират да го правят! За французите да не говорим! Тя и затова се нарича Френска, не щото те са я измислили, а щото те са най-добри  smile3521

А да се сравнява с вагиналния секс е несериозно. Различни неща са, допълват се.

ПП: А, да, относно по-предния пост :  Е, за да се достигне до пълноценен вагинален оргазъм, предварителното орално стимулиране е много важно! Всеки е различен, но ако партньорът ти прави или едното, или другото, но не и заедно... е, малко е трудничко наистина да се получи хубав вагинален оргазъм, малко мъже издържат толкова! (пак по моята статистика Blush)

# 258
  • Мнения: 177
не съм съгласна,че е необходима орална стимулация преди секса.аз също обичам френската,но и имам една две любими пози с които за 5 мин достигам вагинален оргазъм

# 259
  • Мнения: 830
Някои сме родени професионалистки в тази област Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 260
  • Мнения: 2 908
Аз обичам,но рядко стигам с нея до оргазъм.Може би защото мъж ми не е професионалист в тази област... Mr. GreenОбаче за него не мога да кажа,че обича да ми прави...

# 261
  • Мнения: 2
Късметлии, и на мен много ми харесва, тоест би ми харесало.

# 262
  • Мнения: 549
чи кой не обича.......????? luvbed

# 263
  • Мнения: 2 926
Че коя жена не обича френска любов?
Обичам да ми правят,обичам и да правя....изобщо френската любов си е едно обичано нещо  Mr. Green

# 264
  • Мнения: 1 047
...имам една две любими пози с които за 5 мин достигам вагинален оргазъм
Ще споделиш ли кои са те?

Някои сме родени професионалистки в тази област Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Това като самореклама ми прозвуча.

# 265
  • Мнения: 2
Че коя жена не обича френска любов?
Обичам да ми правят,обичам и да правя....изобщо френската любов си е едно обичано нещо  Mr. Green

"Аз" съвсем не е като "всички"  Wink

# 266
  • Мнения: 177

[/quote]Ще споделиш ли кои са те?

как по точно да ти обясня?въпросът е да го  усещаш добре,а точно в коя поза ,за всеки е различно.аз обичам да съм на една страна,с вирнат крак,мъжо на колена и така Embarassed

# 267
  • Мнения: 281
Повечето,да Smile

# 268
  • София
  • Мнения: 3 390
Мисля, че резултатите от вота са показателни! Laughing

# 269
  • Мнения: 212
Жените обичат,а и мъжете така.. Peace
Разбира се,че има и изключения.Никога не бих правила френска любов на мъж,който не обича да прави.Все пак не може само да искаш да вземаш,без да даваш нищо в замяна.

Общи условия

Активация на акаунт