Празнично настроение с SNB Professional

  • 4 679
  • 294
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 682
Комплектът "Ароматна зимна грижа" е перфектен за този период от годината, идеален за подарък на близък или за мен самата.

# 46
  • Пловдив
  • Мнения: 3 221
Комплектите са подбрани добре. Бих добавила блестящ лак за нокти в дамския комплект.

# 47
  • София
  • Мнения: 405
Аз бих събрала в комплект Предпазващия крем за ръце и тяло и SNB Крем за мъже Oxygen. И двата ще вършат работа на моя съпруг и са точно това, от което има нужда в този сезон.

# 48
  • Мнения: 520
Бих избрала "Ароматна зимна грижа"

# 49
  • Мнения: 452
Вашия подбор на комплекти е страхотен, не мисля, че мога да добавя нещо. Много бих се радвала на един такъв комплект.

# 50
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
И аз бих избрала "Ароматна зимна грижа".

# 51
  • Мнения: 2 516
Самите комплекти са доста добре подбрани. Харесва ми "Ароматна зимна грижа" Simple Smile

# 52
  • Мнения: 1 915
SNB Предпазващ крем за ръце и тяло Ябълка и Канела 30 мл
- SNB Предпазващ крем за ръце и тяло Портокалов цвят 30 мл
Защото тези аромати са идеални за зимното настроение.

# 53
  • Мнения: 356
Да си призная не съм много запозната с тази марка продукти. Бих се радвала да имам тази чест. Когато избирам подарък, се съобразявам с нуждите, желанията и предпочитанията на човека, за когото трябва да избера. Обожавам да подарявам козметика, защото така човека се чувства обгрижен, ценен и е помислено за негови комфорт и за това да се чувства добре. Поне при мен е така! Весели празници!

# 54
  • Мнения: X
Бих събрала: лак за нокти Ангел, крем-маска със зеолит, скраб Tea time.

# 55
  • Мнения: 8 476
Бих комбинирала следните продукти:
Предпазващ крем за ръце и тяло SNB Ябълка и Канела
Крем-гел за ръце и тяло SNB Джинджифил и Върбинка
Лак за нокти.

# 56
  • Мнения: 669
Бих събрала и подарила или купила за себе си комплекта" Ароматна зимна грижа".Много харесвам всички ваши кремове за ръце.

# 57
  • Мнения: 4 859
Комплекта "Ароматна зимна грижа ' е чудесно подбран .Моят мъж харесва харесва много тези аромати ,така че и за него бих взела крем за ръце и тяло Ябълка и канела.

# 58
  • Мнения: 1 329
Комплект „Ароматна зимна грижа“

# 59
  • Мнения: 1 711
За себе си бих избрала „Ароматна зимна грижа“, както топ лака ви .А за подарък на любимия мъжката серия и не бих се намесила в избора на продукти.

Общи условия

Активация на акаунт