Керем Бюрсин в Почукай на вратата ми.Преди,сега и в бъдеще /Тема 55/

  • 24 124
  • 738
  •   1
Отговори
# 675
  • Кърджали
  • Мнения: 10 382
Това е моята плейлиста с песните, които съм си харесала от сериала.
Едва ли е пълна колекцията
https://www.youtube.com/playlist?list=PLSyvftWJ-rZVO-CecAt7qduqEXAqwnHfO

Видях, че в YouTube е пусната и онази песен, която бяха озвучили едно клипче с моменти зад кадър, което май Анъл беше споделил, самата песен много ми хареса и носи същото име като сериала.



Скрит текст:
Изведнъж влезе в живота миз
Казвах"Не", казвах "не  желая"
Толкова ядосана ти бях
Но накрая и аз те обикнах.
.
Ние заедно - двама луди, двама разумни
Много влюбени, но и много бурни
Ще намерим нещо по средата
Стига само ти да почукаш на вратата ми.

Нямаше нищо разумно,
Препятствия да искаш - много
Сърцето винаги ли е право
Щом става дума за любовта

Ние заедно - двама луди, двама разумни
Много влюбени, но и много бурни
Ще намерим нещо по средата
Стига само ти да почука на вратата ми.

# 676
  • Мнения: 21
АЛекс , да ти е жив и здрав рожденника , а и прекрасната ти дъщеричка също. Нека бъдат дълги години твоето вдъхновение,

# 677
  • София
  • Мнения: 5 740
Тъкмо изгледах епизод 21 с български субтитри. Идвам да споделя, че много, много ми хареса! Heart Много съм се смяла със Сейфи! Честно казано, той ми е много по-забавен от Ердем. Обожавам хумора на Айдан, закачките между нея и Сейфи, комичните ситуации между Енгин и Серкан, както и ревнивият Серкан. Еда беше много сладка, когато Серкан каза, че не са дошли да искат нея, а Пъръл. Скръсти ръце като малко дете, на което са отказали да купят така желаната играчка. Joy Двамата имаха три страхотни сцени - в кухнята, когато Еда му призна, че се е притеснила, защото се е забавил навън (нали излезе да преследва уж брата на Есма), после пред вратата на дома й, когато тя го изпращаше (беше много мил разговор и за двамата, усмивката на Серкан най-после се върна) и на следващия ден, когато дойде да я вземе (това “липсваше ми” й се хареса и много добре разбра за кого е предназначено). Въобще няма и да коментирам целувката. За нея всички си знаем. Експлозия! Heart Eyes Пожелавам си още по-хубав епизод тази събота! Hug

# 678
  • Мнения: 9 667
Хайде момичета раздвижете клавиатурките готово е всичко....

# 679
  • Кърджали
  • Мнения: 10 382
БРО, и на мен Сейфи ми е по-много забавен от Ердем. Ердем понякога ме дразни. Но Сейфи ми е сред любимите образи - и катл чувство за хумор, и като лоялност и за това, че не се страхува да си каже в прави текст това което мисли

# 680
  • Мнения: 9 667



Добро клипче



И едно клипче с песента Рафет Ел Роман - След теб

# 681
  • Мнения: 809
И аз най-накрая изгледах 21 епизод с превод и отново ми хареса много. Целият епизод имаше едно такова топло, приятно чувство още от сцената с Еда и лелята, след като беше прочела писмото. Може би за това допринесе и очакването, че Селин най- после ще бъде разобличена и ще си получи заслуженото, а в същото време не надроби нови интриги.
Такива евтини номерца от нахални интригантки ме напрягат много, и в сериалите, и в живота, че даже и в приказките (мащехи, доведени сестри и т.н.). Въобще не мисля, че Балджа е необходимо зло, нещо което му трябва на сериал аи т.н., напротив, според мен е нещо напълно излишно....дано поне е за кратко.
Ще ми е мъчно малко за Ефе. Не, че направи много за сериала, но от него лъхаше една доброта и благородство. Можеха да го оставят като помирител на бабата и Еда например.
А целувката беше черешката на тортата, но и без нея епизода беше много хубав.
Само това как лекуват стари дълбоки травми и фобии за 5 мин. ми се струва малко фантастично, но сериал да става и любов да има!

Лека нощ!

# 682
# 683
  • Мнения: 5 563
Аз гледам сериала отначало докато чакам нова серия и отново усмивката не слиза от лицето ми, все едно го гледам за първи път 😃❤

# 684
  • Мнения: 9 667



Фандом с много двойки включени и нашите вътре разбира се...

# 685
  • Мнения: 809
Аз гледам сериала отначало докато чакам нова серия и отново усмивката не слиза от лицето ми, все едно го гледам за първи път 😃❤

Аз мисля да си направя маратон докато почиват. Нямам търпение ❤

# 686
  • Мнения: 9 667
Керем Сайер



Йиит Кълъч



Митето...

# 687
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Еда ще остане на работа като служителка на баба си, шеф ѝ беше Ефе, но сега като него го няма... едно, че са ѝ нужни пари и второ, че едва ли работи без договор, не може да стане и да си тръгне просто така.
Първоначално нито Еда, нито Айфер ще ѝ се зарадват, няма да я приемат и в дома си предполагам. Това от фрага и без друго не ми стана ясно къде е, да не би по някаква причина Еда да е в жилището на баба Семиха преди пристигането ѝ

Нейната ”Лейля” ми е интересно каква ще е, ако е като истинската, то ще е на страната на любовта... 

Нинче, Kissing Heart
Много правилно си определила вътрешното състояние на Еда - като едно бурно море. Отстрани погледнато самият договор и всички точки по него, които Еда така стриктно следи да се спазват от Серкан може да изглежда прекалено, но това е тя, нейната защитна реакция. Объркана е, с наранено сърце, защото изживя наново болката от трагедията с родителите ѝ. Разбра и че това е причината да се откаже Серкан от нея. Колко сила му е нужна на човек, за да приеме случващото му се... Вместо да се затвори в черупката си и да не допуска никого, тя реши да се пребори с болката по своя си начин, в близост до Серкан като уж го държи далеч от себе си благодарение на договора Joy
А това, ”че го обича и студен, когато го сравняваше с картофа” ме разсмя, понеже си помислих нещо подобно докато гледах фрагмана. Обича си го всякак, дори да е гладък като обелен картоф. Шегичка, но наистина не му виждам брадата, избръснал се е Stuck Out Tongue Winking Eye Joy


Алекс, сладури са ти Heart Eyes

# 688
  • София
  • Мнения: 1 247
Привет от мен отново! Flowers Hibiscus

То маратон със сериала май всички ще правим, след като ще има две седмици пауза (за нас, за екипа почивка Grinning)!

И защото Диди написа, че трябва да довършим тази тема, за да влезем през отворената врата на новата, която тя ни е приготвила, качвам един постер/колаж на нашите любимци:



Хубава вечер!

# 689
  • Мнения: 9 667
Мите и Мия



Ревностите на Серкан



Общи условия

Активация на акаунт