Кубрат Пулев - Антъни Джошуа

  • 23 150
  • 88
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 753
Може ли да ме насочите къде има тема за Кубрат и Джошуа за да питам там ?
Проблемът ми е , че се регистрирах , платих, а не дава да сваля от Апп-а приложението , защото съм в Бг. Като отида в Дазн България въобще пък нищо не тръгва . Някой с такъв проблем ?
Сори за ОФФ-а, но ако не е удобно тук да обясни някой, то поне ме насочете къде да питам.
Мерси

# 1
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 685
Аз все още не съм с рег и гледам оттук http://freestreams-live1.com/sky-sports-box-office0/ ( линкът е от темата )
Дано някой се включи и ти помогне, според мен в случая не е спам, тъй като това е събитието на вечерта.
Кубрат се очаква да е от 00:30 бг време.

# 2
  • Мнения: 1 474
Може ли да ме насочите къде има тема за Кубрат и Джошуа за да питам там ?
Проблемът ми е , че се регистрирах , платих, а не дава да сваля от Апп-а приложението , защото съм в Бг. Като отида в Дазн България въобще пък нищо не тръгва . Някой с такъв проблем ?
Сори за ОФФ-а, но ако не е удобно тук да обясни някой, то поне ме насочете къде да питам.
Мерси
Да не би да ти иска да си верифицираш възрастта? Аз съм в Германия и ме караше да си въвежам данни от личната карта по тази причина.

И да не е напълно спам: На Андреа насинената уста в публикуваната от нея снимка изглеждаше като след процедура по поставяне на хиалурон и самите й устни бяха по-подути. Не мисля, а и се надявам, че не е било от удар...

Последна редакция: сб, 12 дек 2020, 23:55 от Charmony

# 3
  • Мнения: 1 753
Не, не иска възраст. Взлиам през пад-а . Иска да инсталирам приложението и като цъкна ми дава , че трябва да съм UK store и дотам...

# 4
  • Мнения: 2 779
Пробвайте от тук, май не насича толкова https://player.twitch.tv/?channel=balkanevents040&enableExte … pout&volume=1

# 5
# 6
  • На южния бряг
  • Мнения: 210
От тук гледам в момента, много хубаво качество и български коментар по време на мачовете( в Англия съм не знам дали има значение)

# 7
  • Мнения: 4 342
Гледаме бокса с ММ . 3-ти рунд от 12 общо тече в момента. Антъни за сега хвърли  Кобрата на тепиха.

# 8
  • Мнения: 10 245
Леле тоя човек защо въобще е отишъл да се излага, да му се чудиш на акъла. Кобра, Кобра не е като да се биеш по заведенията на Слънчака Laughing

# 9
  • Мнения: 2 354
Изглежда много неравностоен бой. На мен ми стана мъчно и не мога да го гледам. Sad

# 10
  • Мнения: 1 538
Пулев е професионалист, не е лесно да се изправиш с/у млад шампион и то африканец - те са най-добри в почти всеки спорт.

# 11
  • Мнения: 4 342
Кобрата падна в края на 9-ти рунд. 🙄

Последна редакция: нд, 13 дек 2020, 01:47 от Не се сърди, човече

# 12
  • Мнения: 11 505
Край! Свърши се!

# 13
  • Мнения: 13 077
Това му беше. Нямам какво да кажа освен, че всеки гледал поне един боксов мач би трябвало да е наясно, че смешко беше чао.

# 14
  • Мнения: 10 245
Аз нито един не съм гледала, и пак ми беше ясно.....Кобрю шишкав един, бавен, тромав...е, и дърт. Не знам кой му е промил мозъка въобще да се явява. ОСвен да е наумил да искара някой лев така или иначе. АНдреа да го събира и да си го прибира.

Общи условия

Активация на акаунт