🐑 ''Фермата'' - тема 15 - След големия финал на Фермата 6 / Между два сезона 🐑

  • 160 179
  • 2 919
  •   1
Отговори
# 2 295
  • Мнения: 8 740
Аааа, не! Не щЪ да я гледам отново Даяна. Ето част от култовите реплики на актрисата:
Joy
'' Искам всички да са щастливи, но и аз да съм добре. Не е ОК това!''
''Едното момче ми е приятел, а другото момче ми е интересно.''
"Кротни се, че не е Ок това!, Годеницата те гледа!"
"Това е моя човек, това си е нашето легло."

   Споко,тя се обучава за каскадьор в момента.И се похвали,че тази,която е открила и пратила Мария Бакалова , била се свързала и с Дайчето.Доколкото схванах аз, се е явила на каст и е стигнала до етап - ще ви се обадим отново.Което било супер успех.
    Относно годеницата - питаха я среща ли се  с ДанЮ, тя каза ,че по-често се чува "с годеницата му"/не по име/  и че са големи хора и са се изяснили.

# 2 296
  • Вестерос
  • Мнения: 38 242
Не е добре това момиче Даяна, супер неориентирана 🙄

# 2 297
  • earth
  • Мнения: 1 334
Тати е виновен. Не я подкрепя достатъчно. Все е недоволен, все иска повече и момичето всячески се опитва да се доказва. Да покаже, че е "пич," да го чуе да каже едно "браво."

Напомня ми като бяхме малки, единия ми братовчед постоянно ръчка баба ни да му купи нещо, а тя отказва. Един ден той и вика: "Кажи едно да бе бабо. Кажи поне веднъж едно да."

# 2 298
  • Мнения: 540
https://m.fakti.bg/life/565208-eto-kakvo-razdeli-petar-i-antonia-ot-fermata
Ех любов, любов... А ма друг път.
Като нищо, статията е съчинена след четене в темата Heart Eyes

# 2 299
  • Варна/Амстердам
  • Мнения: 1 183
По новините специалист по авиация каза, че ако пилот не управлява самолет в продължение на няколко месеца, той трябва да се явява на някакви обучения отново. Вероятно това е причината, поради която Петър в момента не пилотира. Иначе полети има, макар и по-малко.

Последна редакция: чт, 25 мар 2021, 20:16 от voxxymoxxy

# 2 300
  • earth
  • Мнения: 1 334
Той работи ли нещо в момента? Жиголо?

# 2 301
  • Мнения: 10 976
За "Съни Бийч " не става, друго какво прави "Междинна станция"?
"Папараци: ново 20" и "Смени жената", като второто е временно спряно.

# 2 302
  • earth
  • Мнения: 1 334
В момента вървят ли кастинги? Знае ли някой дали им дават физически изпитания?

# 2 303
  • Мнения: 3 073
Мирон има видео как той самия се записва за кастинг за да демонстрира процеса . Там май в коментарите видях, че "записване за кастинг" е до средата на април.
Питат го , как ще се свържат с избраните за кастинг, той отговаря " по телефона ".
Кога ще започнат кастинги,  не става ясно.

# 2 304
  • при късмета
  • Мнения: 23 999
Не е до средата, до 05.04 е записването. Поне така твърди рекламата по БТВ

# 2 305
  • earth
  • Мнения: 1 334
Благодаря, ще го потърся. Струва ми се, че предаването ще е по-интерсно, ако избират само физически добре подготвени участници. И премахнат разните там игри на висене, стоене, подпиране и т.н.

Чичо Дяволе, ти как си с физ. подготовката?

# 2 306
  • Варна
  • Мнения: 17 948
Благодаря, ще го потърся. Струва ми се, че предаването ще е по-интерсно, ако избират физически добре подготвени участници. И премахнат разните там игри на висене, стоене, подпиране и т.н.

Чичо Дяволе, ти как си с физ. подготовката?
На мен пък няма да ми е по-интересно.
Не искам да гледам предаване за спортисти и разни фитнес маниаци. Искам обикновени хора, които не прекарват половината си време в залите или в спортуване на открито. /Пък и има Игри на волята за който иска да гледа здравеняци/
Предпочитам игрите да не зависят само от силата и издръжливостта, а да е включена съобразителност, комбинативност, креативност, отношение ако щете..

# 2 307
  • Мнения: 15 960
Е, чак се почувствах разочарована за Пешо и Тонка, според мен си подхождаха.

# 2 308
  • SF
  • Мнения: 21 164
На мен пък няма да ми е по-интересно.
Не искам да гледам предаване за спортисти и разни фитнес маниаци. Искам обикновени хора, които не прекарват половината си време в залите или в спортуване на открито. /Пък и има Игри на волята за който иска да гледа здравеняци/
Предпочитам игрите да не зависят само от силата и издръжливостта, а да е включена съобразителност, комбинативност, креативност, отношение ако щете..

Зарежи този какви ги приказва. Още малко и Алманаха да премахнат. Физически подготвени фермери...  дрън-дрън. И ако може и водещите да ги уволнят, за да не водят. Съвсем друга е идеята на предаването и няма за цел да се превръща в арена нито на строители, нито пък в Спартакиада.
Нито пък трябва да дискриминира и обрича на провал не чак толкова добре физически подготвените.

# 2 309
  • earth
  • Мнения: 1 334
Не искам да гледам предаване за спортисти и разни фитнес маниаци. Искам обикновени хора, които не прекарват половината си време в залите или в спортуване на открито.

Че обикновените хора не могат ли да са физически добре подготвени? Аз прекарвам по 20-30мин на ден в зала и ми е достатъчно да съм. Може и с по-малко, напр. 1ч  1-2 пъти седмично.


Зарежи този какви ги приказва. Още малко и Алманаха да премахнат. Физически подготвени фермери...  дрън-дрън.

Моята любимка ми е ядосана за нещо Simple Smile
Ама наистина, дайте ни коремчести чичо фермери и кифлести кака фермерки. Това са то истински фермери!

Общи условия

Активация на акаунт