Дискриминацията LOOP

  • 2 337
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 23 674
Ама те говорят за 1ст на минута само в Луп мрежата. За другите разговори цепиглава е приличен. Аз проучвах защото мислех да карам брат'чедчето да ми вземе една карта на негово име Simple Smile
И трябва да изговориш 15 лв на месец

Туй лесна работа Mr. Green

# 16
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Днес отказаха да ме запишат в детската градина  #Cussing out
Отидох, подадох си документите..направих си изследвания...отказаха!
Било само за деца.
......

# 17
  • Мнения: 3 423
Дайте я тая реклама да я видя!

Днес отказаха да ме запишат в детската градина  #Cussing out
Отидох, подадох си документите..направих си изследвания...отказаха!
Било само за деца.
Цитат

Страхотно си го казала!!!!!!!!!!!!!!!!!!

# 18
  • Мнения: 293
Бубе, ми то затова е такава рекламата Simple Smile

Марчето ми взе думите от .. пръстчетата  Laughing

Reza, мерси! още се кискам  Joy

Мен пък ме дразни некоректната контра-реклама на Вивател, въпреки че познавам умното човече, дето я е мислило!

# 19
  • Мнения: 1 028
Та кът дойде дума за примоции Mr. Greenднес гледам нов абонаментен план пуснали М-Тел-Релакс 100-такса-4 лв С ДДС/чак да не повярва чиляк/100 безплатни минути към 1 номер,50 смс към същия и всичко останало на 35 ст. с ДДС,ми веднага се хвърлих на него,мен ме устройва,че аз сега на "Прима" лая на 36ст и то без безплатни,пък 4 лв. ко му плащаш.

# 20
  • Мнения: 1 753
Бе гадно е. Аз съм на 27, пък така ми се иска да ползвам услугите... Мамка му... Попадаме в друга възрастова група вече... одъртяваме...  Cry  Cry

# 21
  • в гората
  • Мнения: 1 486
Бубе, ми то затова е такава рекламата Simple Smile

Марчето ми взе думите от .. пръстчетата  Laughing

Reza, мерси! още се кискам  Joy

Мен пък ме дразни некоректната контра-реклама на Вивател, въпреки че познавам умното човече, дето я е мислило!

мда, и аз го познавам тоз' юнак Wink

# 22
  • Мнения: 3 569
Темата за Орбит-диня (или по-точно орбит-пъпещ) ме наведе на мисълта да споделя с вас едни мой (и на колегите ми) размисли....
Та: Не е ли LOOP чиста проба възрастова дискриминация!?!  #Cussing out
Мисля си, че ако живеехме в щатите, примерно, вече щеше да има цели движения, организации, подписки срещу конкретният мобилен оператор, който си позволява да налага възрастови ограчения за ползване на някоя от услугите, които предлага!

Може би е целяло да бъде оригинално, но май можем доста да "смъмрим" М-тел, ако, разбира се, някой се заеме да ги поосъди  Mr. Green



По тази логика можеш да съдиш Мтел, че предлага специални условия за юридически лица, които не са валидни за физическите такива ... Не си права да се сърдиш.

# 23
  • Мнения: 7 640
По тази логика можеш да съдиш Мтел, че предлага специални условия за юридически лица, които не са валидни за физическите такива ... Не си права да се сърдиш.

именно- или за служители на МВР, МНО и пр.
Да не говорим, че ЛУУП си е абсолютна набутвация

# 24
  • Мнения: 920
Няма какво да пускаме теми, ами айде да ходим да йм чупим прозорците, колите, краката.

# 25
  • UK
  • Мнения: 3 959
Пак хора, които си търсят работа. Лууп-а им виновен.

# 26
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Не е дискриминация, но рекламата е много тъпа... И защо всички завиждащи са пенсионери, защо няма и по-млади хора - тях повече би трябвало да ги е яд?!

# 27
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 295
Та кът дойде дума за примоции Mr. Greenднес гледам нов абонаментен план пуснали М-Тел-Релакс 100-такса-4 лв С ДДС/чак да не повярва чиляк/100 безплатни минути към 1 номер,50 смс към същия и всичко останало на 35 ст. с ДДС,ми веднага се хвърлих на него,мен ме устройва,че аз сега на "Прима" лая на 36ст и то без безплатни,пък 4 лв. ко му плащаш.

А тази оферта дали предлага да си запазиш досегашния номер на Примата  newsm78

# 28
  • гр.ВАРНА мммм... някъде на гребена на вълната
  • Мнения: 355
Въпросната мрежа която мтел,пусна е пълен цирк някой знае ли ,ако към момента на абониране си на 25 години и 6 месеца ,какво става като навършиш 26?

# 29
  • София
  • Мнения: 1 244
А дискриминация ли е, че пенсионерите се возят с евтини карти в градския транспорт?
Или че във фирмата си имаме група с безплатни минути и прочее привилегии?
Или че в кината има намаления за пенсионери и студенти? И т.н. ?

И рекламата ми харесва. Идейна е, а колкото до това как представят възрастните хора - първо е майтап, второ аз ежедневно съм свидетел на подобни злобари.
Освен това всяка (привидна) далавера е свързана с набутвация - говориш евтино в мрежата, но имаш минимум лимит на сметката (15 лв) и цената на разговорите към други мрежи (вкл. Мтел-ски) ти е висока...

Общи условия

Активация на акаунт