Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Глисти (острици)?

• 2 931
  • 5
  •   1
Отговори
Здравейте, от известно време забелязвам странни бели нишки в акото на бебо, не шават, снимките са от дупето след всяка смяна на памперса.
Детето няма видими оплаквания, спи спокойно, хапва.
До сега не съм виждала глисти и незнам това ли е което виждам.
Майките с опит ако могат да кажат ще съм благодарна.
Утре го водя на изследване, но казаха че става за 7 дни, а психически не ми е удобно да чакам толкова😀
Скрит текст:

Последна редакция: пн, 14 дек 2020, 11:23 от AnMary

# 1
Нищо не мога да кажа относно какво виждаш и дали е ненормално, ама си мисля, че едно бебе няма откъде да хване глисти. Не я де неизмити зеленчуци, не си лапа мръсните пръсти след игра навън.

# 2
Нищо не мога да кажа относно какво виждаш и дали е ненормално, ама си мисля, че едно бебе няма откъде да хване глисти. Не я де неизмити зеленчуци, не си лапа мръсните пръсти след игра навън.

Има една мърлява котка дето все спи пред вратата, мисля че ако има ще са от нея.

# 3
За да се зарази от котката, трябва да има пряк контакт с нея или изпражненията ѝ. Има ли такъв?
По снимката не може да се каже, по-скоро не приличат, но все пак само с изследване може да се разбере какво е.

# 4
Не са котешки глисти, те приличат на бели тънки оризови спагети. Обезпаразитявайте си котките, струва броени левчета. Опитай се да погледнеш, ако имаш лупа или се вижда с просто око, или с увеличение на телефона при снимане, това въобще цял организъм ли е, или парче от някаква тъкан, защото на мен по-скоро ми приличат на частици от някаква слузеста тъкан.

# 5
Има и кръгли червеи при котките. Ще разбереш след седмица. По-притеснително е да мислиш с какво се лекува опаразитяване при толкова малко бебе... Neutral Face

Общи условия

Активация на акаунт