АГ Селена - 21

  • 49 124
  • 749
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 38
Това което днес чух, не знам дали ще бъде така навсякъде, но с възстановяване на плановите операции, въвеждат условие за задължителен отрицателен антигенен тест, преди прием в болница. Не знам дали вече е излязла заповедта.

Задължително правят антигенен тест при постъпване в болницата.Взимат секрет от носа с клечка.Теста е безплатен.

А някой знае ли с какви перилни препарати перат детските дрешки там ???

Последна редакция: ср, 27 яну 2021, 12:00 от ugabuga

# 46
  • Мнения: 12 108
А някой знае ли с какви перилни препарати перат детските дрешки там ???
Работят с индустриална пералня. Едва ли използват стандартни препарати, по-скоро нещо професионално.

# 47
  • Мнения: 555
Здравейте, родих наскоро и имахме два безплатни прегледа за бебчето при др. Пепеланов. Въпроса ми е, до каква възраст мога да си водя детето при него на прегледи, имам предвид може ли когато реша да и запиша час и да я заведем, колко струва прегледа и чух че има частен кабинет, ако някой има повече информация ще се радвам да сподели.

# 48
  • Pazardjik
  • Мнения: 199
Да , може да водите бебето при д-р Пепеланов . Преди две години водихме нашата бебка до шести месец при него , тогава прегледа беше 30-35 лв , но сега мисля , че е вдигнат

# 49
  • ...
  • Мнения: 513
Записвам се в темата, избрала съм Селена за второто ми раждане. Четох коментари, че помпите били малко и стерилизирали веднъж на ден и се чудя ако си взема помпата с мен ще има ли как да си я стелиризирам (има ли стерилизатор на етажа) или с вода и бебешки препарат?

# 50
  • Мнения: 2 478
Аз си носех помпата, и я миех на чешмата в банята тъй като хвърлях изцеденото, бях секцио и в Ковид отделението и бебето не ми го даваха, иначе има в коридора вода за пиене и за чай може с вряла вода да се попари. Но предполагам имат стерилизатори .

# 51
  • Мнения: 471
Здравейте искам да попитам в селена може ли да направя следните изследвания:
-Цитогенетични
-Нк
-Тромбофилия
-Имунология.
И като цена може ли да кажете нещо.Благодаря ви на всички.

# 52
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 723
Здравейте искам да попитам в селена може ли да направя следните изследвания:
-Цитогенетични
-Нк
-Тромбофилия
-Имунология.
И като цена може ли да кажете нещо.Благодаря ви на всички.
Правила съм всичко без тромбофилията. Идваха към 500 лв общо. Цитогенетичните ги пращат в София в Майчин дом и излизат за около месец. Другите за няколко дни.

# 53
  • Мнения: 471
Здравейте искам да попитам в селена може ли да направя следните изследвания:
-Цитогенетични
-Нк
-Тромбофилия
-Имунология.
И като цена може ли да кажете нещо.Благодаря ви на всички.
Правила съм всичко без тромбофилията. Идваха към 500 лв общо. Цитогенетичните ги пращат в София в Майчин дом и излизат за около месец. Другите за няколко дни.
Много ви благодаря,знаете ли само цитогенетичните колко струва?

# 54
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 723
Сетих се, че имам лист с цени за изследвания преди започване на инвитро. Значи цените са следните:
1. Цитогенетични- 130 лв
2. Имунологични - 390 лв
3. НК клетки не помня колко бяха. Пускала съм ги заедно с други изследвания и не знам точно кое колко струва. А тях ги пусках по-рано  заедно с пролактин и АМХ.

# 55
  • Мнения: 471
Сетих се, че имам лист с цени за изследвания преди започване на инвитро. Значи цените са следните:
1. Цитогенетични- 130 лв
2. Имунологични - 390 лв
3. НК клетки не помня колко бяха. Пускала съм ги заедно с други изследвания и не знам точно кое колко струва. А тях ги пусках по-рано  заедно с пролактин и АМХ.
Много ти благодаря,лек ден🙂

# 56
  • Мнения: 60
За тромбофилия 150лв,като ги изпращат в София и излизат за 7до 10 дни.
Здравейте искам да попитам в селена може ли да направя следните изследвания:
-Цитогенетични
-Нк
-Тромбофилия
-Имунология.
И като цена може ли да кажете нещо.Благодаря ви на всички.

# 57
  • Мнения: 471
За тромбофилия 150лв,като ги изпращат в София и излизат за 7до 10 дни.
Здравейте искам да попитам в селена може ли да направя следните изследвания:
-Цитогенетични
-Нк
-Тромбофилия
-Имунология.
И като цена може ли да кажете нещо.Благодаря ви на всички.
Благодаря

# 58
  • Мнения: 49
В Селена прегледа при Пепеланов е 50лв. Работи и на друго място но с направление. Сега обаче не мога да се сетя къде беше другото място.

# 59
  • Мнения: 12 108
В Гугъл ми излиза, че д-р Пепеланов приема в медицински център Мedi-si.Care на ул. Хъшовска 21. Не съм убедена обаче, че там работи с направления.

Общи условия

Активация на акаунт