Дългото чакане след трансфер-тема 88

  • 44 774
  • 741
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Не знам колко е показателен, но на трансфера ми беше 14, а два дни след това ми беше 35. Което е по-добре от предния път, защото тогава на ден 8ми ми беше 28..

# 16
  • Мнения: 65
Добро утро моля за помощ 🤔 Вчера ми беше 6-ти ден от трансфера на два 5-дневни, вчера имах тъпа болка и слабост в кръста, снощи ПМС и към полунощ видях кафяво зацапване много оскъдно примесено с циклогеста. Пих 2 таб но-шпа, тази сутрин ПМС не са така изразени, но пак имам кафяво зацапване. Дали цикъла ми идва, много ме е страх. И гърдите ми бяха по напрегнати, днес сякаш са по малко 😐😐😐

# 17
  • София/Севлиево
  • Мнения: 10 930
Кога ти е денят за кръвен тест?По принцип на 5 дневни може още на ден 7 да направиш теста.
Аз оставям всичко за новата година.С докторът решихме да си изкарам едни спокойни празници и януари месец да действаме.Иначе много трябваше да пришпорим всичко,а все пак не целим просто поредния трансфер,а последния (така де не просто трансфер,а бременност и раждане след него).

# 18
  • Мнения: 65
Кога ти е денят за кръвен тест?По принцип на 5 дневни може още на ден 7 да направиш теста.
Аз оставям всичко за новата година.С докторът решихме да си изкарам едни спокойни празници и януари месец да действаме.Иначе много трябваше да пришпорим всичко,а все пак не целим просто поредния трансфер,а последния (така де не просто трансфер,а бременност и раждане след него).
На 16-ти ше го правя, пе до тогава съм в болнични, трябва да имам представа какво се случва, тогава ще ми е 9-ти ден. А на какво може да се дължи това кафяво зацапване 🤔🤔🤔 на нисък прогестерон 🤔или знак з цикъл макар че досега не ми е идвал преди теста. Прогестерона в деня на трансфера ми беше 14(точно преди да дам кръвта сутринта пих дуфастон 4т),предполага че в момента на трансфера след обяда ми е бил по - висок, понеже дуфастона вече е бил усвоен. Сега пия дуфастона 2*1 и Циклогест 2*1. И останалите екстри зарзио, прегнил през ден, клексан 0,4(нямам изследвана тромбофилия), естрофем 2*1,Л-тироксин, неофолик и един сироп Налко преди лягане, а и преднизолон 2*1.Мноого отрови 🤔🤔🤔😐😐🤑🤑

# 19
  • София/Севлиево
  • Мнения: 10 930
Страшно много лекарства са,наистина.Може и от Клексана да е,въпреки че дори без тромбофилия ти трябва нещо за разреждане на кръвта.А последния прегнил кога го сложи и колко единици беше.Защото пък от него може да получиш фалшиво положителен резултат ако не се е изчистил достатъчно.

# 20
  • Мнения: 23
Здравейте момичета, днес бях на втори преглед и новините са лоши. Ембрион не се видя и плодния сак е пораснал с 2 милиметра. Док каза да спирам всичко и да чакам цикъл. Миналата седмица изостава с 3 дни, а днес бях на същото ниво. Дали има шанс? Не знам какво да правя

# 21
  • Мнения: 65
Страшно много лекарства са,наистина.Може и от Клексана да е,въпреки че дори без тромбофилия ти трябва нещо за разреждане на кръвта.А последния прегнил кога го сложи и колко единици беше.Защото пък от него може да получиш фалшиво положителен резултат ако не се е изчистил достатъчно.
През ден го правя по 100,днес го сложих, утре ще пропусна, на следващия ден ще ходя за кръв ако резултатът е добър тогава ще го сложа

# 22
  • Мнения: 262
Здравейте,

Аз пак съм с отрицателен тест за пореден път след дъщеря ми

Кажете нещо за подобряване на качеството на яйцеклетките

Пия Pregnacare conception повече от 6 месеца по предписание

На 44 години съм да уточня

Не очаквам чудеса, но ако мога да си помогна ще е добре

# 23
  • Мнения: 1 130
Здравейте,

Аз пак съм с отрицателен тест за пореден път след дъщеря ми

Кажете нещо за подобряване на качеството на яйцеклетките

Пия Pregnacare conception повече от 6 месеца по предписание

На 44 години съм да уточня

Не очаквам чудеса, но ако мога да си помогна ще е добре
За по качествени яйцеклетки аз приемах иногинол и инофорик + на ашваганда билкови таблетки не си спомням точно името в момента.
Евкеар или нещо такова, в билковите аптеки го има за около 10 лева.

# 24
  • София
  • Мнения: 33
Аз за подобряване качеството на яйцеклетките миналия месец започнах FH Pro. Имат много добри отзиви, но и цената си я бива - 162лв. струва опаковката за 1 месец, а се препоръчва да се приемат 3-6 месеца преди процедурата.

# 25
  • София
  • Мнения: 2 970
Здравейте. Аз нямах трансфер поради тъпи организационни причини в клиниката. Но си откарах подготовка с естрофем и после ампули прогестан 10 дни. Вече минаха 4 дни, но ц не идва. Със сигурност не съм бременна.

Бих искала да попитам колко дни след спиране на прогестерона идва ц обикновено?

Благодаря.

# 26
  • Мнения: 4 982
Аз пък предпочитам, вместо да давам толкова пари, да си пия по отделно добавките и витамините. Така си избирам оптимална доза и форма, която да отговаря на моите нужди.

# 27
  • Мнения: 1 751
Мели, на мен ми дойде на седмия ден. Нали и до 10 дни е нормално.

# 28
  • София
  • Мнения: 2 970
Благодаря ти Мандария! При неуспешния ми трансфер бях на 2х1 кринон, но на 4ти ден от спирането ми беше дошъл ц и затова сега ми е странно. Ще чакам още.

# 29
  • Мнения: 3 123
Дами, някоя пускала ли си е до сега прогестерон след трансфер, след колко време и колко е бил? Simple Smile)
9 дни след трансфер на 5дневни бях с прогестерон 175.89 mIU/ml, бях бременна

мен след биохимична стигнала до чхг 113 ми дойде на 4 ден след спиране на естрофем и кринон

За по- качествени яйцеклетки съм пила доста неща, трябва да погледна в тефтера, но на първо четене се сещам за витД, проверете го, приемайте т.като в голям процент хората са с дефицит.

Общи условия

Активация на акаунт