Парочистачка - избор, мнения, съвети - тема 2

  • 75 442
  • 661
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 28 479
С две ръце съм ЗА да си вземете приставката за прозорци и комплект еднократни кърпи.
От както имам парочистачка все с еднократните кърпи чистя, няма такъв кеф. Чистя всяка стая с нова кърпичка, после хвърлям.
И аз ползвам еднократни кърпи и съм супер доволна!

# 301
  • София
  • Мнения: 6 010
А какви са тези кърпи? Биоразградими ли са? Защото ако не са не ви ли притеснява количеството боклук след едното чистене?

# 302
  • Мнения: 918
Здравейте, къде мога да намеря тази част? Счупиха се крачетата, и сега не могат да се захващат четките. Керхер SC3 easyfix е

# 303
  • Мнения: 4 717
Потърси в гугъл кой е най-близкия керхер сервиз до теб. Аз за София намирам това:
Address: Boulevard "Botevgradsko Shose" 489, 1839 Sofia, Bulgaria

# 304
  • Бургас
  • Мнения: 1 233
Здравейте, къде мога да намеря тази част? Счупиха се крачетата, и сега не могат да се захващат четките. Керхер SC3 easyfix е
Заповядай ето това е . Няма значение модела, еднаква е за всички без правите модели. Аз например си имам две - едната държа в чекмедже в кухнята заедно с голямата кръгла четка и чистя само в кухнята с тях.

# 305
  • Мнения: 918
Благодаря, ще си поръчам

# 306
  • Велико Търново
  • Мнения: 865
Здравейте, харесала съм една парочистачка, та ми е интересно дали някой я има и може ли даде отзиви.

# 307
  • Мнения: 36
Здравейте, интересувам се върши ли някаква работа, достатъчно мощна ли е парочистачката на Silver Crest (пуснаха я миналата седмица, но още я има в някои магазини на Лидъл)

# 308
  • Мнения: 1 146
Нямам база за сравнение, гледах няколко ревюта в ютюб и реших да я купя. Трябваше ми точно 2 в 1 и да е на приемлива цена.
Минах фугите в банята, доста добре се справи, на места имаше мухъл, от раз го изчисти. Хубаво почисти и гранитогреса в кухнята, без да търкам по няколко пъти.
Бързо загрява, с едно зареждане минах цялата баня, има 2 микрофибърни подложки за под, но пък само 1 за мебели.
Пробвах я и върху дивана, леглото и столовете, тъй като са нови, исках да ги освежа преди ползване.

# 309
  • Мнения: 705
Здравейте, интересувам се върши ли някаква работа, достатъчно мощна ли е парочистачката на Silver Crest (пуснаха я миналата седмица, но още я има в някои магазини на Лидъл)
Не,върнах я скед една проба.Много слаба и все едно минаваш с моп с топла вода.Като я пуснах на по-силната степен  и я пробвах на да маската на дивана изгоря малко от да маската Ефект никакъв

# 310
  • Мнения: 495
Здравейте, и аз се обзаведох с керхер SC3. Тествахме я в банята и за фурната.  Доволна съм, но от 1 път чистене за 20 мин. не мога да кажа за банята, че е wow. Може би трябва да се ползва няколко пъти за да "светнат" плочки и фуги. Вие колко често използвате при миене на баня парочистачката ви?

# 311
  • Мнения: 3 771
Взех на заем тази парочостачка, основно за да измия прозорците. Просто е перфектно. Преди 2 г ми правиха демонстрация - фурната стана нова… ще я търся ВУ
Разликата от Керхер е налягането и Т на сухара пара
Продължавам наред Simple Smile


# 312
  • Мнения: 109
Това е професионална парочистачка и струва скъпо.  Повечето тук имаме домашни или полупрофесионални парочистачки. При тях може би влагаме повече усилия, но съм доволна.

# 313
  • Мнения: 3 771
Да така е. Скъпа е.
На коя казвате полупрофесионална?

# 314
  • Мнения: 109
Да така е. Скъпа е.
На коя казвате полупрофесионална?
Производителите използват този термин, в повечето случаи за домашни парочистачки с повече екстри и добри технически показатели.

Общи условия

Активация на акаунт