Парочистачка - избор, мнения, съвети - тема 2

  • 75 616
  • 661
  •   2
Отговори
# 630
  • Мнения: 104
Здравейте, имам парочистачката на лидл 2 в 1,става дума за подложката от микрофибър .Знаете ли откъде мога да купя резервна. Тези на виледа ,които се предлагат тази седмица в лидл не стават,защото нямат лепенка/велкро.

# 631
  • Мнения: 13 547
Резервни подложки съм купувала от Алиекспрес, но за Керхер.
Може да премериш твоите подложки и ще ти кажа дали са съвместими.

# 632
  • Мнения: 9
Здравейте мили дами,
след старателно чистене на кухнята светнах с утралвиолетово фенерче и разбрах, че хич не е чисто Grinning
Прочетох от-до цялата тема и се чудя между керхер cs 3 и 4.
По принцип желая да взема 3 понеже не ми се дават 400 лева, а и ще мога да си взема допълнително приставки без да чупя касичката, но от друга страна ми се иска да взема и възможно най-доброто за парите, за да мога да изчистя достадните мазни петънца, които не се виждат, като разбира се ще я ползвам и за други неща - баня, под и евентуално прозорци, които никога не съм чистил (простено ми е ерген съм).
Знам, че жените са експерти по чистотата, за това ще се отдам изцяло на мнението ви, така или иначе е събота, а сигурно ще я поръчам от :

https://www.karclean.bg/bg/product/62.html
https://www.karclean.bg/bg/product/61.html

понеже са с най-добра цена, така че ще изчета всички мнения до понеделник преди да взема решение.
Предварително благодаря на всички мнения, както казах изчетох всички мнения и като цяло повечето клоните към 4, но ако смятате, че и 3ката ми свърши работа за задачата, коя имам ще съм още по-доволен. Шкафовете ми вече са поизбелели от забърсване с препарат, така че не ми пука да ги избеля повече ако ще махнат досадните петънца Grinning
P.S. при нужда ще кача и снимки, за да видите какво имам превид, ако имате нужда от допълнителна информация. при ултра виолетова светлина изглежда като местопрестъпление

Последна редакция: сб, 30 мар 2024, 19:03 от Furiousman1

# 633
  • Мнения: 2 352
Не, че има  нужда, но ми е интересно да видя.

# 634
  • Мнения: 9
Не, че има  нужда, но ми е интересно да видя.

Само да кажа, че не съм убивал никого Grinning

# 635
  • Мнения: 970
Не, че има  нужда, но ми е интересно да видя.

Само да кажа, че не съм убивал никого Grinning

Зодия Дева си, нали? 😅😅

# 636
  • Мнения: 9
хаха не. везни Grinning

# 637
  • Мнения: 1 837
Не, че има  нужда, но ми е интересно да видя.

Само да кажа, че не съм убивал никого Grinning
Извън темата, на ще ми е интересно да видя и след почистване с парочистачка😁😊

# 638
  • Мнения: 8 816
Ние имаме SC4, мъжът ми я купи, когато бях 2 месеца извън страната,  беше решил, че имаме дървеници. И съм му много благодарна, служи ни дълги години след това, нямаше никакви дървеници. Много добро качество,не купувай някакви от Лидл, сестра ми имаше такава, пак чисти, но нямаше това налягане на струята, и малкия резервоар е минус, представи си качил си се някъде да чистиш, и слизаш да напълниш вода.  По-голяма парочистачка, пък не е ок, ако нямаш място, къде да я държиш, голям кашон си е със всички такъми. Хоризонтални щори, с друго не мога да изчистя.
Веднъж изчистих един диван с парочистачката, и отдолу избиха някакви петна и го продадох (дивана).

# 639
  • Мнения: 9
Ние имаме SC4, мъжът ми я купи, когато бях 2 месеца извън страната,  беше решил, че имаме дървеници. И съм му много благодарна, служи ни дълги години след това, нямаше никакви дървеници. Много добро качество,не купувай някакви от Лидл, сестра ми имаше такава, пак чисти, но нямаше това налягане на струята, и малкия резервоар е минус, представи си качил си се някъде да чистиш, и слизаш да напълниш вода.  По-голяма парочистачка, пък не е ок, ако нямаш място, къде да я държиш, голям кашон си е със всички такъми. Хоризонтални щори, с друго не мога да изчистя.
Веднъж изчистих един диван с парочистачката, и отдолу избиха някакви петна и го продадох (дивана).

според теб ще се справи ли с местопрестъплението на снимките по-горе Simple Smile

# 640
  • Бургас
  • Мнения: 1 233
според теб ще се справи ли с местопрестъплението на снимките по-горе Simple Smile
Да!

# 641
  • Мнения: 1 259
Ултра виолетова светлина, защо толкова се вманиячавяш? Ако знаеш какво е в обществен транспорт, сгради, дръжки, ще ходиш със скафандър.😊 И аз четох, четох и си купих Керхер 4, доволна съм.

# 642
  • Мнения: 9
Просто си взех фенерче, което има и такава светлина и реших да пробвам, а веднъж като видях и не мога да се примиря Grinning Около контактите ползва ли се това чудо или е добре да се избягват ?

# 643
  • Мнения: 8 816
Около контактите не трябва, защото все пак чистиш с пара/влага/вода. Но много лесно се чисти и то всякакви трудно достъпни места, например зад ребра на радиатор никаква четка не влиза, или между ребрата. А сила парна  струя влиза.

Иди на обществено място с това фенерче, в метрото, например. Simple Smile

Последна редакция: нд, 31 мар 2024, 21:38 от Pepina_n3

# 644
  • Мнения: 9
хаха да мръсно си е навън, но аз искам поне вкъщи да ми е чисто Grinning и нямаше дори сигурно да забележа ако не беше фенера и щях да си живея нормално, но уви Grinning

Благодаря на всички за отзивите поръчвам 4ката, когато имам резултат ще публикувам снимки на който му е интересно. Лека вечер Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт