Парочистачка - избор, мнения, съвети - тема 2

  • 77 079
  • 662
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 104
Размерът на моята подложка е 18/25-26,триъгълна форма.
Резервни подложки съм купувала от Алиекспрес, но за Керхер.
Може да премериш твоите подложки и ще ти кажа дали са съвместими.

# 646
  • Мнения: 13 586
Размерът на моята подложка е 18/25-26,триъгълна форма.
Резервни подложки съм купувала от Алиекспрес, но за Керхер.
Може да премериш твоите подложки и ще ти кажа дали са съвместими.
Моите подложки са правоъгълни, но не пречи да потърсиш в Алито с твоята форма и размер. С лента за залепване са и цената беше много приемлива.

# 647
  • Мнения: 9
Понеже обещах да пусна ъпдейт на ситуцията, след много четкане стигнах до желан ефект. Има все още какво да се желае, но предполагам всеки път като почиствам ще става по-добре и по-добре, то и материала на мебелите е такъв, че сигурно мазнотията се е набила в тях, но мисля, че резултата е задоволителен Simple Smile

Преди:
След:

# 648
  • Мнения: 514
Понеже обещах да пусна ъпдейт на ситуцията, след много четкане стигнах до желан ефект. Има все още какво да се желае, но предполагам всеки път като почиствам ще става по-добре и по-добре, то и материала на мебелите е такъв, че сигурно мазнотията се е набила в тях, но мисля, че резултата е задоволителен Simple Smile

Преди:
След:

Идеално се е получило, може ли да кажете какъв е материала на мебелите?

# 649
  • Мнения: 9
Нямам представа честно казано, може би ПДЧ, но не искам да ви заблуждавам

# 650
  • Мнения: 514
Нямам представа честно казано, може би ПДЧ, но не искам да ви заблуждавам

Чудя се един мдф дали да мина, но е лак и затова търся мнение

# 651
  • Мнения: 9
Не мога да помогна, съжалявам Sad

# 652
  • Мнения: 1 839
А аз бих искала да попитам минавате ли фуги на ламинат? Моите са доста замърсени на места, но ме е страх да не стане някоя беля с парочистачката🙄

# 653
  • Мнения: 4 664
Целия ламинат. Как да деля фуги или друго?

# 654
  • Бургас
  • Мнения: 1 237
В никой случай не чистете в ламинатните фуги.

# 655
  • София
  • Мнения: 9 530
Нямам представа честно казано, може би ПДЧ, но не искам да ви заблуждавам

Чудя се един мдф дали да мина, но е лак и затова търся мнение
Аз също.
От вчера съм с парочистачка на Керхер SC2. Искам да мина с малката четка и микрофибърният терлик (на такова ми прилича този калъф Satisfied) всички шкафове в кухнята. Икеа. Ама се чудя, дали ще ми признаят гаранцията после, ако започнат да се подуват шуплички от тук, от там. Thinking

Вчера успях да почистя - от ентусиазъм - решетката на абсорбатора. Голяма борба беше! После ми трябваше още толкова време и усилия да изчистя мивката от нещата, които излизаха от решетката. Мазало беше!

# 656
  • Мнения: 8 911
По мебелите не, има си препарати за мебели.

# 657
  • Бургас
  • Мнения: 1 237
Ако просто се нагрее чорапа и с него се мине по вратичката, без да се стиска спусъка да пуска пара, няма да има проблем. Предполагам минавате с влажен парцал мдф-то. Сега парцала ще е топъл. От друга страна има си препарати за подръжка на мебелите. Парочистачката е удачна за почистване на термо плота.

# 658
  • Мнения: 28 733
С терлика, на ниска пара минавам МДФ на кухненските шкафчета. Поражения няма.

# 659
  • Мнения: 8 911
Колата някой чистил ли си е с парочистачка? На кои места може и кои не може?

Общи условия

Активация на акаунт