Пазаруване от Amazon - тема №93

  • 64 364
  • 754
  •   1
Отговори
# 105
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 777
Кой е френския сайт? Пропуснала съм явно!

# 106
  • Мнения: 88
Момичета,

Според вас за дете 12г. около 160см какъв размер да взема - детската номерация е до 152см, а мъжката е на S, M, L..

https://www.amazon.de/-/en/Terraria-Boss-Rush-Hardmode-T-Shirt/d … 7HPZ61SY&th=1

# 107
  • Мнения: 9 271
Вчера говорих с Габиели, конкретно за камионите казаха "Имаме още 2 курса 18.12. тръгва и последния искаме да тръгне на 28.12. за да може за 2 дни да излезе от Англия.

# 108
  • гр. София
  • Мнения: 4 828
Кой е френския сайт? Пропуснала съм явно!
На предишната страница е упоменат. Само преди няколко мнения...

# 109
# 110
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 777
Кой е френския сайт? Пропуснала съм явно!
На предишната страница е упоменат. Само преди няколко мнения...
Благодаря, Лейла! Видях го и дори съм си го запазила, но помислих, че друг имате предвид.

# 111
  • Варна
  • Мнения: 232

Геокса отговаряха ли си или е по - добре с един номер по-голям да взема? Гледам, че и 38 номер е на тази цена.

# 112
  • София
  • Мнения: 1 175
От Geox аз винаги взимам номер надолу.

# 113
  • Мнения: 518
Геокса са уголемени с половин номер. Аз нося по принцип  37,5, и 37 са ми идеални.

Получих една мишка от складовите намаления, с 30% отстъпка и състояние като ново. Доволна съм, само опаковката беше малко повредена.
Получих и една прахосмукачка Вакс, от тези които се коментираха- правостояща, с кабел, оранжева. Отново беше в състояние като нова, 60 лири ми излезе. Нова е, не е ползвана, липсва й само книжката с инструкциите.
Другата седмица чакам, пак от тези складовите , един куфар и още една безкабелна Вакс, дано и те да са новички.

# 114
  • Мнения: 9 271
marieva76 дай линк на смесителите забаняточно този тип търся може на ЛС да не спамим


ДДС е намалено до края на Декември от 19 на 16%..нас какни засяга това
- ако е до немски адрес ...ако е директно до БГ?
The German Federal Government has announced that from 1 July to 31 December 2020, VAT is reduced from 19% to 16%, while the reduced rate will be cut from 7% to 5%.

# 115
  • София
  • Мнения: 8 333
Ако се пазарува до немски адрес - немско ДДС, ако е до българси - българско. Преизчислява се сумата. Не съм пазарувала скоро до България, но във фактурата имаше бг-сметка за бг-ДДСто, на която се превежда.

# 116
  • Мнения: 4 842
Аз поръчвах директно до България и ми преизчисли ДДС. Съответно закупих предуктите на по - висока цена. Мен и така ме устройваше, понеже тука цените са къде по солени. Мисълта ми е, че ние плащаме разликата в ДДС директно на амазон. Другият вариант ако пазаруваме на фирма, да се закупят нещата без ддс, но то трябва да бъде внесено тук.

# 117
  • Luxemburg
  • Мнения: 1 708
От Геокс винаги точни номер са съм си взимала и са ми точни. Нося 36. На децата и съпругът ми също. Съпругът ми има някои модели с половин номер по-големи.
Искам да ви попитам как и къде се упоменава някои поръчки да са скрити. Като се влезе в акаунта не се вижда да са направени поръчки, а на имейла има получено потвърждение за поръчка, но се вижда само сумата, но не и продукта. И само от номера на поръчката в имейла може да се отиде да се види. Каква е тази функция?
Моля за съвет, коя резервна тавичка/грил тиган да купя за този модел Philips Air Fryer https://www.amazon.co.uk/gp/product/B0042EU3A2/ref=ppx_yo_dt_b_a … ie=UTF8&psc=1
Например тази става ли?
https://www.amazon.co.uk/gp/product/B00GP2YWDI/ref=ox_sc_act_tit … L5A1OLE&psc=1
Доколкото виждам, тавичката е за по-новите модели фраяри. Аз я бях поръчала преди година и като дойде видях, че не е за моята машина, а за най-новия модел и я върнах. Дръжката е различна и не пасва.

https://www.parapharmacie-et-medicament.com/ Къде виждате докъде доставят? Аз виждам описани различни доставчици и само Франция е указано. Исках да проверя дали доставят до Люксембург, при положение, че доставят до Германия. Не съм се регистрирала и преди да почна да търся исках да знам дали има доставка до мен.

Последна редакция: пт, 18 дек 2020, 19:21 от ronicat

# 118
  • Sofia
  • Мнения: 4 753
ronicat, има опция да архивираш вече направена поръчка и не се вижда в профила, но не знам дали е същото, което търсиш.

# 119
  • Варна
  • Мнения: 11 340
И аз от Геокс винаги вземам точен номер - и за мен, и за мъжа ми, и за децата.

Общи условия

Активация на акаунт