👶🏻🎄Януарски мами 5👶🏻⛄

  • 37 275
  • 893
  •   1
Отговори
# 810
  • Мнения: 1 976
*SUPERGIRL* Flowers Bouquet, честито, мамче! Да  ви е жива и здрава малката Анастасия! Heartpulse
Прекрасно е, че се чувстваш добре, все така да е Simple Smile

# 811
  • Мнения: 232
момичета новата тема изчезна ? някой може ли да остави пак линк 👀

# 812
  • Мнения: 5 002
Решиха да ни оставят тази тема, а следващата ще е в раздел Родили. Трябва да намеря къде е това..

# 813
  • Мнения: 529
Здравейте момичета и от мен, да са честити всички нови бебенца, живи и здрави!
Записвам се и аз с не толкова добри новини! Съжалявам за което!
На 18.01 в 9.28 се роди нашата дъщеричка, но не проплака и не пое въздух сама. За шока и стреса е ясно,няма да говоря. Вече трети ден е закачена на машина за изкуствен бял дроб и сърце! Бори се да оцелее и силно вярвам ,че ще успее! Днес уж състоянието и е по добро ,но то се мени с часове и не смея даже да се зарадвам.
Проблема идва при раждането, пътък като бях на тонове и ултразвук ми казаха ,че е около 3200 ,а тя беше 4280 !!! Така обсъжданата тема с кг на децата! Родих естествено! Представяте си за какво става въпрос с такива кг на детето. Разкъсвания , шевове и най-вече детето се заклещи от съдето дойде и проблема да остане без въздух!
Относно раждането първите контракции започнаха в 6.40 и в 8.30 вече имах 8-9 см разкритие и в 9.28 родих. Относно възстановяването в 14.00 си бях вкъщи. Детето беше транспортирано в друга болница ,където състоянието му се влоши и през нощите се транспортира в трета болница ,където е сега.
Общо взето положението ни е трагично!
Съжалявам,че стана дълго!

# 814
  • Седмото небе
  • Мнения: 2 788
Оххх... изтръпнах... Пожелавам ти скоро малкото слънце да диша само!
Донякъде те разбирам, понеже когато вчера моята госпожица се роди беше изключително тъмно-синьо-лилава “на цвят”, не изплака докато ми я показват и чак когато я занесоха в залата, зад главата ми, където ги оправят бебетата тогава я чух. И сърцето ми си дойде на мястото. Не знам колко време мина, секунди ли бяха само или минута, но това беше най-ужасния момент в живота ми досега, много бях се стреснала. Започнала съм явно да си въртя главата неистиво и да я търся с поглед, но ме успокоиха, че вече всичко е Ок. Оказа се, че тя се е омотала яко в пъпната си връв по време на часовете контракции с разкритие само 2 см, започнала е да се задушава вече и вместо да излезе с темето на главичката си напред се е бутнала с брадичка, явно търсейки си свобода и въздух. Имало е огромна вероятност да се заклещи в таза ми и да стане страшно. За нас в случая операцията беше най-доброто и нито за момент не съжалявам за нея. Благодарение на адекватните действия на екипа, с който родих вече имам възможност да се радвам на моето слънце.
Ан, искрено се моля и вярвам, че за вас всичко ще си дойде на мястото скоро! Бъди силна, а и съм сигурна, че имаш подкрепата на всички нас тук, кураж!!!

# 815
  • Мнения: 201
Мила An G-E, толкова съжалявам за развитието на събитията. И съм силна впечатлена от борбения ти характер и вярвам ,че всичко ще е наред и бебенцето скоро и бързо ще започне да се подобрява. Говори , споделяй и не се притеснявай от нищо ,защото е важно да съхраниш себе си в тази критична ситуация за семейството. С нетърпение ще очаквам скоро да споделиш добрия ход на развитие и малкия човек,който бързо ще започне да се възстановява и ще върне усмивката на най- хубавото за него лице - това на мама. Прегръщам те макар и виртуално и ти прошепвам.с много вяра и надежда,че всичко ще бъде наред и скоро всички ще си бъдете у дома здрави и много щастливи.

# 816
  • Мнения: 529
Супергърл при наспситуацията е сходна , но явно при вас по малко е останала без въздух ,а при нас по дълго. Тя също беше синя и веднага я отведоха в друга зала и мъжа ми отиде и каза ,че 5 човека на главата и но е с тръбичка за да диша! Явно не е могла сама като при вас. А нашата пъпна връв също е била около врата ,но не е била стегнала. Различното е ,че при нас главата наполовина до ушите беше на вън и тогава се заклещи рамото. То ни вън ни вътре вече трябваше да се реагира за секунди и да се извади. Като цяло още не знам колко дълго е била без въздух ,но явно достатъчно да изпадне в това състояние! Страшно!

# 817
  • Мнения: 119
Ан,стискам палци и вярвам,че твето детенце ще е добре. Още повече ,че е донесена и има сила да се бори . Вярвам силно,че й  трябва само време , вашия кураж и подкрепа. Изпращам ви цялата си позитивна енергия и се моля за вас.

# 818
  • Мнения: 146
🙏🏻 Ан ,моля се всичко да е наред !🙏🏻Сили и кураж!♥🙏🏻

# 819
  • Мнения: 1 976
Ах, Ан, а ти уж бързо си родила...
Пращаме позитивна енергия, скоро ще се гушкате с бебка! Heartpulse Мисли само най- доброто!

# 820
  • Мнения: 751
An G-E всички стискаме палци да се оправи бързо бебка!

# 821
  • Мнения: 146
Ах, сви ми се сърцето.. Ан, всички тук силно се молим за твоето слънчице. Бебенцата са много борбени и съм сигурна, че твоето съкровище ще се пребори с трудния момент и ще се гушкате толкова много, че ще забравите за трудностите! Бъди силна, защото бебчо тепърва ще има нужда от теб! ❤️

# 822
  • Мнения: 555
An G-E, мила нека Бог да е с вас, да вдъхне сили на вашата дъщеричка, и знай че момиченцата са много силни и борбени, затова и по-късно ставаме майки. Вярвам че тя ще се пребори със всичко и скоро ще се гушкате у дома. Изпращам ви много целувки и прегръдки и всичката си положителна енергия. Ти бъди спокойна и знай, че лекарите са магьосници и ще направят най-доброто за нея. ❤❤❤

# 823
  • Мнения: 1 076
И от мен много позитивна енергия и сила за малката душичка 🙏 От сърце пожелавам бързо и добро развитие на ситуацията! 🍀

# 824
  • Мнения: 232
An G - E - бъди силна и вярвай, че нещата ще се оправят ... всички тук стискаме палци и се молим да ни зарадваш с хубава новина възможно най- скоро !🙏🏻👼🏻❤

Общи условия

Активация на акаунт