Китайски капсули за отслабване - 14

  • 65 583
  • 443
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 1 397
Здравейте, момичета!
От кой сайт да поръчам Lida green - от сайта на оригинална лида или от без глад?
Допивам старата опаковка, от която съм много доволна,но не помня от къде я поръчах.

# 136
  • Мнения: 72
Здравейте, момичета!
От кой сайт да поръчам Lida green - от сайта на оригинална лида или от без глад?
Допивам старата опаковка, от която съм много доволна,но не помня от къде я поръчах.
Тази, от която аз бях доволна я взимах месеци наред от безглад. Онзи ден взех пак от там, но ми се стори, че е различна, защото главата ме болеше адски и ми се виеше свят. Бях настинала и болките бяха от синузит, така че не знам дали изобщо трябваше да я пия и дали не се усили главоболието от нея...

# 137
  • Мнения: 1 397
Здравейте, момичета!
От кой сайт да поръчам Lida green - от сайта на оригинална лида или от без глад?
Допивам старата опаковка, от която съм много доволна,но не помня от къде я поръчах.
Тази, от която аз бях доволна я взимах месеци наред от безглад. Онзи ден взех пак от там, но ми се стори, че е различна, защото главата ме болеше адски и ми се виеше свят. Бях настинала и болките бяха от синузит, така че не знам дали изобщо трябваше да я пия и дали не се усили главоболието от нея...

Благодаря!

Бързо оздравяване пожелавам!

# 138
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 982
Отчет: от 2 дни не съм си пила Редуктила, а се чувствам така, сякаш го пия - никакъв апетит и съм превъзбудена. Вероятно някакво остатъчно действие има. Като отмине този ефект, започвам отново.

# 139
  • Мнения: 72
Здравейте, момичета!
От кой сайт да поръчам Lida green - от сайта на оригинална лида или от без глад?
Допивам старата опаковка, от която съм много доволна,но не помня от къде я поръчах.
Тази, от която аз бях доволна я взимах месеци наред от безглад. Онзи ден взех пак от там, но ми се стори, че е различна, защото главата ме болеше адски и ми се виеше свят. Бях настинала и болките бяха от синузит, така че не знам дали изобщо трябваше да я пия и дали не се усили главоболието от нея...

Благодаря!

Бързо оздравяване пожелавам!
Благодаря Ви. Днес съм значително по-добре. Сутринта изпих капсулата, но нещо не е наред, със сигурност. Не подтискат апетита, определено ми се вие свят и ми става лошо. Такова действие с предишната опаковка от безглад нямаше..очевидно са развалили качеството.

# 140
  • Мнения: 1 397
Здравейте, момичета!
От кой сайт да поръчам Lida green - от сайта на оригинална лида или от без глад?
Допивам старата опаковка, от която съм много доволна,но не помня от къде я поръчах.
Тази, от която аз бях доволна я взимах месеци наред от безглад. Онзи ден взех пак от там, но ми се стори, че е различна, защото главата ме болеше адски и ми се виеше свят. Бях настинала и болките бяха от синузит, така че не знам дали изобщо трябваше да я пия и дали не се усили главоболието от нея...

Благодаря!

Бързо оздравяване пожелавам!
Благодаря Ви. Днес съм значително по-добре. Сутринта изпих капсулата, но нещо не е наред, със сигурност. Не подтискат апетита, определено ми се вие свят и ми става лошо. Такова действие с предишната опаковка от безглад нямаше..очевидно са развалили качеството.

Точно това ме притеснява и мен. Тъкмо остана доволна от нещо и те го прецакват.
В такъв случай ще поръчав от оригинална лида и ще пиша след това за информация.

# 141
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 982
Аз пак да кажа - редуктила потиска глада (при мен). Пих го 5 дни и някак и стомахът ми се сви, та в момента не ми се и яде. Варя някакви броколи да сложа нещо в стомаха все пак, ама нямам апетит.
(на жаждата на вино не се отразява - пие ми се Flushed)

# 142
  • Мнения: 8 749
Ноеми, то си пише че е удължено освобождаване.

Колко е доставката или е безплатна?

Преди съм пила Редуктил, уж един руснак го внасяше, но нямах ефект.

Сега този звучи интересно.

# 143
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 982
Ох, не помня цената на доставката, стандартната на Еконт, 4 и нещо.
Удължено действие си го представях като цял ден, не 2-3 дни.
Щом като е толкова удължено, тъкмо една опаковка ще ми стигне да 2-3 месеца! Simple Smile
Аз редуктила го намерих тук, в темата, една съфорумка го беше постнала.

Преди малко случайно попаднах на този "билков регулатор". Някой ползвал ли го е?  Попаднах на мнение на доволна клиентка (не я познавам, във фб група е), не на реклама.
https://bilkovregulator.shop/

Последна редакция: пн, 08 ное 2021, 09:43 от Ноеми

# 144
  • Пловдив
  • Мнения: 687
Някой пил ли е този сибутрамин?
https://anabolic.bg/reducta-depot-sibutramin-reduktil.html

# 145
  • Мнения: 1 780

И аз  се чудя от известно време, дали да го купя. Момичета дайте мнения - моля

# 146
  • Мнения: 1 099
Пробвах преди време да сменя другия Редуктил с този, но няма нищо общо.

# 147
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 982
Днес изпих половин капсула и резултатът е същия...

petrova17, какво имаш предвид, от кое си по-доволна?

# 148
  • Пловдив
  • Мнения: 687
Пробвах преди време да сменя другия Редуктил с този, но няма нищо общо.

Какво имате предвид? Другия кой е ?

# 149
  • Мнения: 1 099
Извинявайте, понеже съм писала назад в темата и не се усетих, от тук поръчвам https://4fitnessbg.com/shop/хапчета-за-екстремно-отслабване/редуктил-сибутрамин/

Общи условия

Активация на акаунт