Съвет

  • 13 871
  • 296
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 25 818
Жоре, кога навършваш 17 години, моето момче?  Wink Mr. Green

# 91
Вчера жена ми ме попита какво бих направил ако разбера, че ми изневерява. Беше на шега, но мисълта ме прояжда и напрежението расте. Не искам да давам знак, че съм се впрегнал, но обмислям всякакви варианти. Мислите ли, че е нужно да проверя?
ние с мъжа ми непрекъснато се шегуваме така-а той има една много хубава теория"жена,няма да се дебне ,защото ще се хванем",това разбира се на шега.аз му имам пълно доверие ,той на мен също.и мисля,че нямаме повод да мислим обратното.може би съпругата ти се е пошегувала или просто е искала да по ревнуваш Simple Smile

# 92
  • Мнения: 9 990
Към женицата горка на Жорето-
Мацка, бягай по-далечко докат е време.Не един-5 лИбовника си хвани.Очевидно щом те пошамарва тоз Жорко-нещо му е криво на него.Как още стоиш при такъв, не знам...дано си измислен персонаж и на практика да не съществуваш.... Praynig

# 93
божеееееееееее,не бях прочела всичко и пиша вече ooooh!,този наистина не е добре,по добре да се маха жена му ,а не да ражда друго дете...................абе тя да не е крава?къде е нейната свобода на мислене?как така той ще решава да имат второ дете,ами това е взаимно решение smile3513

# 94
  • Мнения: 171
Ако жена ти не беше стояла в къщи да ти 4исти, готви и да гледа детето и тя щеше да изкарва пари като тебе. Ама това което тя върши то не се вижда  Tired
Пожелавам ти да ти сложи едни мнооооого големи рога  Twisted Evil, ама с по-млад и по-богат от теб.
"Каквото повикало, такова се обадило" hahaha

# 95
  • Мнения: 9 990
"Пожелавам ти да ти сложи едни мнооооого големи рога  , ама с по-млад и по-богат от теб."-не един и пожелай на женицата, а повечко-очевидно има да наваксва...толкова загубени години с Жорето има...

# 96
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 709
Моля Вииииииии, не пишете повече. Не доставяйте удоволствие на боклука, който претендира, че е софианец. Ми той и граматични грешки прави като пише.

Спреетееее! То си разбра, че е провинциалист, избиващ комплекси.... Hug

nuty, извинявай, но боклук, софиянец, провинциалист и граматични грешки не са понятия, които зависят едно от друго.
Това да го вметна, защото изказването ти звучи твърде шовинистично  Confused

Жоре, ако въобще си това, за което се представяш, ти си просто един примат с претенции.
За съжаление обаче, такива като тебе ги има.
Точно оня ден моя свекър ми се самохвалеше, какъв огроооооооооооомен списък с жени имал, ама важното било, че винаги се връщал при жената и детето, па даже и подаръци от командировки носел  bowuu Аз   newsm78 #Crazy ooooh!, гледам го, той очаква да го потупам по рамото едва ли не, и си вярва, че е герой.
Само едно ще ти кажа, не сме във времето на Гераците, и аз ако бях на мястото на жена ти, щях да те направя като таралеж от рога, или по-скоро - отдавна щях да съм се разкарала от тебе.

# 97
  • Мнения: 4 473
Не знам дали този човек има жена, Мерцедес и пр., но със сигурност печели наградата за КОМПЛЕКСАР на годината! hahaha hahaha hahaha

Жорка, хОди се прегледай бе момче!

# 98
  • Мнения: 638
Не знам дали този човек има жена, Мерцедес и пр., но със сигурност печели наградата за КОМПЛЕКСАР на годината! hahaha hahaha hahaha

Жорка, хОди се прегледай бе момче!

 Peace Peace Peace

# 99
Лимонче, тези понятия са есенцията на изказванията на НАШИЯ МЪЖ! Прочети какво е написал преди това и ще разбереш! Не виждам нищо друго освен реалност. Почети.....

# 100
  • Мнения: 6 155
Я, жорето се появил и вдигнал форума на крак  Joy

Жоре, добре че нямаш жена като мен - щеше да си ходиш рогат нонстоп... даже и някой пич щях да ти водя за тройка  Mr. Green Пък ти си изкарвай пари и си карай мерцедеса колкото си щеш  Outta Joint
Ама ти затова не ме щеш в харема...щото те е страх  Mr. Green

# 101
  • Мнения: 888
Смотаняк си ша знаиш smile3532

# 102
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 367
Леле, Жоро пак се вихрил във форума Joy....
Чудя се защо още му се връзвате newsm78?

# 103
  • Мнения: 1 428
Не знам дали казваш истината, но ако е така значи баща ти явно е размислил и си е казал, че трябва да е супер балък за да взима дъщеря си при него. Едно е син, а друго е дъщеря все пак.
Е, ама много си лош!  Mr. Green Провокацията си е провокация, ама - много подъл начин да се забавляваш...  Rolling Eyes

Ти няма ли да престанеш с тези компромати, провокации и инсинуации или каквото там писа?! Истината е ясна - всеки баща иска син, син и само син. Това е откакто свят светува. Никога няма да забравя как треперих преди да науча.
Хааа,смешник! hahaha Провокатор си, бате,та дрънкаш!

# 104
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Леле, Жоро пак се вихрил във форума Joy....
Чудя се защо още му се връзвате newsm78?

Тоже!
Но пък е забавно! Нещо като ББ3 - представителна извадка!
Давай, пич, още можеш!

Общи условия

Активация на акаунт