Препоръчано и изпробвано от магазини DM - тема 14

  • 80 008
  • 760
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 3 417
Утре ще търся внимателно .
Препоръчайте ми течен сапун .

# 91
  • Русе
  • Мнения: 7 055
Миналата седмица се мотах из ДМ да търся подобна пяна и не я открих . Къде точно е поставена
Стелажа, който е с продуктите за лице на Балеа и Алверде, поне в магазина в който аз ходя е доста надолу в стелажа. Тази от снимката мисля че е стара опаковка, защото моята е без лице, само с надписи. Пак е розова на вид.
Само да ви подшушна, че различните магазини са с различна подредба. В нашия град в трите магазина стоките не са еднакво подредени.

# 92
  • Мнения: 15 356
Утре ще търся внимателно .
Препоръчайте ми течен сапун .
На Тео ми харесват най-много,не ми изсушават кожата.На Балеа ползвахме един с джинджифил-не ми хареса
Кремът за ръце с уреа мирише страшно гадно,ще го пробвам още веднъж и вероятно ще го префасонирам в такъв за крака.Всичко което не ми хареса -околоочно,дневно ,нощно отива за крака.

# 93
  • Мнения: 6 931
На Балеа с алое бих препоръчала.
Аз лично не харесвам захаросани аромати, този ми допада много.

# 94
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 333
Скрит текст:
Миналата седмица се мотах из ДМ да търся подобна пяна и не я открих . Къде точно е поставена
Стелажа, който е с продуктите за лице на Балеа и Алверде, поне в магазина в който аз ходя е доста надолу в стелажа. Тази от снимката мисля че е стара опаковка, защото моята е без лице, само с надписи. Пак е розова на вид.

Lisa и двете са хубави, само без тази с ябълката на алверде, по погрешка взех нея един път направо ми скърцаше кожата след нея. Като цяло си ги редувам, но тази на Балеа ми е по приятна.
Права си, сега снимах моята. Тази в предишния пост беше от нета.

# 95
  • Мнения: 4 144
А какво е това масло от снимката?

Последна редакция: ср, 06 яну 2021, 22:22 от bubanka

# 96
  • Мнения: 22 727
Масло от чаено дърво.Мисля имаше и от мента, но да не излъжа. 5,99 е цената.

# 97
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 330
Да и мента има.

# 98
  • Мнения: 3 711
Ще чакам отзиви за околоочния на Дева. Загледах го преди време, но още му се чудя.

# 99
  • 1st floor
  • Мнения: 9 096
Аз пък искам за попитам някой с чупливи коса ползвал ли е солената морска вода за къдрици? Има ли ефект? Омазнява ли?

# 100
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 010
Не съм използвала солен спрей за коса, но съм чела, че изсушават косата.

# 101
  • Пловдив
  • Мнения: 3 200
Взех солен спрей за къдрици на Балеа за дъщеря ми, за да го ползва през лятото. Никакъв ефект нямаше, върнах го, като използвах причината "неудовлетвореност от продукта".

# 102
  • Варна
  • Мнения: 948
Тези чорапи на Balea от снимката по- горе са абсолютен боклук, защото се късат много лесно.
Ползвала съм същите на Scholl, които са топ.

# 103
  • Мнения: 22 727
Тези чорапи на Balea от снимката по- горе са абсолютен боклук, защото се късат много лесно.
Ползвала съм същите на Scholl, които са топ.
Пробвах ги, не се скъсаха, а се разходих с тях 20 метра нагоре-надолу по стълбите у дома.Но после седнах мирно  да чакам да изтече времето.Ще видим
дали ще си свършат работата.

# 104
  • София
  • Мнения: 963
Здравейте дами. Имам следното питане: Има ли в ДМ таблетки и декалцификираща течност, които са подходящи за почистване на кафеавтомати? Знам, че всяка марка си предлага своите (например Philips Saeco), но според мен са едни и същи, просто цените са различни и доста надути. Моята машина е Mellita, и препоръчаните препарати с тази марка ги намирам само online. Ще се ми е полезно ако споделите вие как процедирате.

Общи условия

Активация на акаунт