Диета на Пиер Дюкан - 3 част

  • 33 712
  • 318
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 2 950
Valery, с теб сме! Можеш да ядеш каквото поискаш от разрешените родукти. Яж на корем яйца, месо - пилешко, пуешко, телешко, заешко, конско, риба, обезмаслено мляко, обезмаслено сирене и кашкавал - но такива в БГ няма, има само сирене с масленост 8% и подобни. Аз лично конско никога не съм яла  newsm78 Свинско и агнешко не може в първия и втория етап. Naughty Млякото трябва да е възможно най-нискомаслено. Например "Вереа" 0,1%, а за прясно - има "Фитнес" 0,1%. На мен ми се случва понякога, когато няма Вереа да ям едно мляко на Фантастико, дето горкото е пълно само с вода, та имам чувството, че е по-нискомаслено и от Вереа.  newsm53 Триците ги ям сутрин за закуска - с кисело мляко. По твой избор караш първо ударен режим - може 2, 3, 4, 5 дни. Той е само горните продукти. След него започваш втори етап - той продължава, докато стигнеш желаното тегло. Караш 5 дни протеини заедно със зеленчуци и после 5 дни само на протеини. Така ги редуваш, докато станеш 52 кг  newsm10 След това ще ти обясним и третия етап.

viktori, супер! Добре дошла!  smile3525

mama_poli, не можеш да пиеш това кафенце, защото в него има захар и сметана. Може с прясно мляко, но нискомаслено. Овесени ядки не може, трябва да са овесени трици. Прочети малко по-горе какво ти е позволено.

Асса, ако съм пропуснала нещо, допълвай, но реших да те отменя този път  smile3503

Момичета, питайте, ако съм забравила нещо!  newsm12

# 271
  • Мнения: 86
Добро утро!:)Не мога да не се похваля-след вчерашния първи ден съм вече 66кг. т.е. -2.Това до тук беше най-лесното-доколкото си познавам тялото от днес натам ще почнат лекичко да намаляват обиколките,но спад като числа ще има най-рано след 1 седмица  NaughtyНоо нямам никакво намерение да спирам и да се отчайвам,целта е до края на тази година да стабилизирам нещата,защото както вече писах :много пъти стигам до теглото,което искам проблема е в това,че не мога да го задържа.Ами пожелайте ми воля,защото ден втори е по-труден от ден първи.Благодаря ви,че ви има:всичко е по-осъществимо,когато има съмишленици.Успешен ден!

# 272
  • Мнения: 2 950
Стискам ти палци не втори, а и двайсети ден да изкараш. newsm10

Момичета, вчера си направих 5 страхотни яйца. Сварих ги, отрязах ги на половина и махнах жълтъците. Жълтъците ги разбърках с 2 кисели краставички - много ситно нарязани, 2-3 лъжици кисело мляко, щипка червен пипер, малко черен пипер и чесън на прах. После напълних яйцата и изядох 3 !!! smile3521 Много ми харесаха! Пробвайте. Гледах по другите рецепти, че хората ги правят с майонеза, но киселото мляко достойно я замести. Мисля да пробвам по-нататък и с гъби, лук, печени чушки. Вариации всякакви.

# 273
  • Мнения: 91
Добро утро момичета  bouquet
Dessi имам един въпрос към теб - сутрин закусвам половин кофичка кисело мляко с фини овесени ядки, а чета тук, че не трябва да са ядки а трици #Cussing out
Има ли разлика и от къде си ги купувате тези трици newsm78
Благодаря Embarassed

# 274
  • Мнения: 4 806
какви приятни изненади, нямам думи.
Добър ден Simple Smile

Деси, нищо не си пропуснала, ама съвсем нищичко Simple Smile
Валери, добре дошла. Не е толкова трудно - онези рецеппти са извадени от книгата. Изобщо не е нужно да ги спазваш.
е д н а, много добре. Стискам палци и аз.
мама поли, ами 3в1 не може. Нещо по - простичко трябва да е. Ама да си кажа, че аз по една суха сметанка от време на време пускам в кафето.

А за себе си... ами мерките намаляват и сюрпризът днес е още 0.5 надолу Simple Smile Момичета, предполагам е заради абсолютното махане на млечните. Ям само месо и яйца. И така за четири без малко дни на протеини - 1,5 кг. Снощи освен месо, допълних съвсем малко зеленчук... 

# 275
може ли и аз да се присъединя? отказах се от зелевата супа  Sick

тука в указанията пише че 2-3 килограма от дупето могат да се свалят и без 5/5 ударно, ами с 2/7 или 2/0
това много ми харесва и сега ще пробвам!! може да са малко, ама последните кг най-трудно се махат, ужас  #2gunfire

искам да питам също така за 3тата фаза? какво се яде тогава ?
мерси много, стискайте палци, почвам от събота и неделя  Wink

# 276
  • Мнения: 2 950
V_pet, купих си овесени трици от магазин "Европа" в Дружба1, има ги и в същия магазин в Лозенец. Виждала съм ги и в един диетичен магазин малко преди Аптека до НДК. Не знам при вас дали имате "Европа", но виж по другите големи вериги, а също и в диетичните магазини. Разликата е, че овесените ядки са си целите ядки, а това май са само люспите, от които всъщност се отслабва.  newsm78 Някой да ме поправи, ако бъркам нещо.  smile3506

Асса, казвам ти, ще изчезнеш!  newsm56 Браво на теб!

Uli, ще ти напиша малко по-натам за третата фаза, че е малко по-дълго. Просто има някои нови неща, които можеш да включиш към менюто си.

# 277
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 420
 Здравейто момичета  Simple Smile. И аз от близо 2 седмици чата постингите ви... и все повече ми харесва тази диета... Аз съм на 39 г. , мама съм на гооолямо момче(15 г) , но пък се чувствам на...24 г Embarassed Та така... и аз цял живот все калорийки броя, гимнастики правя, на фитнес ходя... абе какво не прави една жена , за да изглежда добре. Сега съм стигнала до 62 кг. при ръст 170см. ( а бях 68  Embarassed). Целта ми е 58 кг- така се чувствам най- добре. Обаче... много обичам биричка  Embarassed.... Но сега вече.... край- само в събота - по-малко.
Извинете ме за дългия постинг...
Възхищавам ви се   smile3525

# 278
  • Мнения: 4 447
Здравейте, мили момичета!
8 ден ми е на протеини - ударна фаза, а не съм смъкнала очакваните около 5 кг. Според мен е, защото около 10 дни преди да почна Дюкан спазвах някаква измислена от мен диета и пак смъкнах малко, и един вид двете диети се застъпиха. Освен това началото на Дюки съвпадна с началото на цикъла ми, и ако му се доверим - годините, пробваните диети до сега - това са другите причини.
Но ми се иска да кажете, че всичко ще тръгне нормално.
Започнах на 25.09 с 97кг, днес кантара показа 91,6 -това прави 6,4 от началото (18 дни със днешния), откакто съм на Дюкан (8 дни) - 2,4кг  newsm78

# 279
  • Мнения: 4 806
Тани, мисля, че действително има значение, че преди това си била на нещо друго. Но този режим си има нужда от време и действа винаги стъпаловидно. Аз съм живия пример - държа, държа едни килограми и после, упс, изведнъж и напълно неочаквано започват да се сриват. В розови периоди изобщо никога не смъквам - това също дава отражение и затова винаги оставям затягането на режима за след това - примерно 7 ден от началото (всъщност точно този месец така направих и ето ти резултата).
За да се движи метаболизмът - от заран се почва. Засега установих, че яйцата най-добре се проявяат в ролята на подпалвачи на метаболизма, но предполагам, че за всеки е различно.

А дали си даваш сметка, че за 8 дни 2,4кг е един много добър резултат? Да не говорим, че за 18 дни 6,5 си е направо супер??? Не искай повече, че бели да не стават

# 280
  • Мнения: 2 487
    Привет , момичета , мили. Увеличава се дружинката ни . Hug
    Аз съм трети ден на протеини , стриктна съм и има резултат , но пилците ще ги броя чак понеделник.
    Утре отивам на поход в планината. Храна вече съм приготвила , но как ще се спавя с алкохолните изкушения , направо незнам  newsm78
    Умирам за чаша червено вино край огъня.

    Танита, резултата ти е супер. Не увесвай нос.
     
    Имате ли представа , как се вписва желатина в нашия режим?

    Днес съм вече в + с една пилешка пържола /голяяяма/ , две варени яйца , 200 гр мляко и един бадем  Joy Няма ли кой да ги изяде тия пусти бадеми newsm78
    Литър айрян , литър витамин, три кафета и те към половинка , че дългички бяха . До довечера ще пийна още поне литърче бистра , студена водица.
    Вечерята не съм я измислила още.

Последна редакция: чт, 12 окт 2006, 16:10 от Айя

# 281
  • Sofiа
  • Мнения: 3 242
Много благодаря   bouquet
От понеделник съм с вас, че в събота съм на РД  Embarassed

# 282
  • Мнения: 2 487
      Дайте да бутнем малко темичката , момичета. Назад останала горката.
      Казвайте , как сте днес ? Държите ли фронта?

# 283
  • Мнения: 4 806
да, държим... аз де, ама то след такъв резултат, как да не го държа Simple Smile
Обаче за вечеря ще има и включване на млечни, което ще рече СТОП на свалянето, сигурна съм в което... Но, за 4 дни 1,5 - май стига, а?

# 284
  • Мнения: 2 487
     Асее , ти пък изобщо няма за къде да бързаш вече. То стопа  с  млечни си е супер , нали няма + . Да ти е сладко.
      Мисля си днес , че освен всичко друго режима ни приучава и към по- малко храна като количество. Щото аз половин кило месо немога да излапам, колкото и голяма лакомия да съм , ама зелева салата например , мога. Значи и стомахчетата ни "милите" , би трябвало да се посвият.
       От друга страна пък , тая вода дето я гълтаме в несвяс  , дали не ги държи в положение доста разширено newsm78

Последна редакция: чт, 12 окт 2006, 19:46 от Айя

Общи условия

Активация на акаунт