Диета на Пиер Дюкан - 3 част

  • 33 732
  • 318
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 86
Асса,благодаря!Все си мисля,че ще се справя-в смисъл: от годините лишения и спазването на хиляди диети съм придобила и някои добри навици.На всичкото отгоре съм и месоядна,от дете винаги много съм обичала месото и винаги съм изпитвала ужас,че ядейки го ще напълнея,а то било наопъки...От НВД се научих да пия много вода,рибено масло и така.Проблемът ще дойде когато въведа зеленчуците и не трябва да слагам зехтин в салатите ThinkingНо трябва да се справя,омръзна ми от непрекъснатото смъкване и качване на тия 5кг..Имам чувството,че се занимавам само с това-тъкмо започна да се харесвам и пак +5...Точно затова толкова ми хареса книгата на Дюкан-никой не може цял живот да се лишава от всичко.Аз съм горе-долу ветеранака в тая борба,цели 18г я водя,но усещам,че ми става все по-трудно и все по-трудно...Разприказвах се ужасно много,но тези,които се борят с този проблем със сигурност разбират защо...

# 256
  • Мнения: 91
Здравейте,аз също съм от новичките,които ще се опитат да се присъединят към вас,защото положението е направо отчайващо,отгоре съм почти 15кг.Тази диета ми се струва  напълно изпълнима,при положение че непрекъснато приготвям бебешки каши ,пюрета,киселчета и т.н. готвя за тати и кака и доста време прекарвам в кухнята и изкушенията не са никак малко.Моля Ви само  ми предложете някакво дневно меню

# 257
  • Мнения: 1 241
Забелязах, че започнаха да ми се белят ноктите - нещо, което не ми се беше случвало много отдавна  smile3516 Честно казано не съм фенка на синтетичните витамини, та се чудя дали Ескимо-то ще орави нещата, или както там се казваше?  newsm78
и аз го имах този проблем като карах на режима на Търмънд втория път и го спрях,едва ги оравих с разни мазила-зазравители и масла имам предвид

# 258
  • Мнения: 2 950
Първо, добре дошли на новичките.  smile3525

e_d_n_a , напълно те разбирам. Аз всяка седмица имам поне по два случая, в които ми се обяснява как не трябва да се лишавам толкова много, как не трябвало да съчетавам две диети наведнъж - защото аз съм на Дюкан, но правя и лунната, как от едно парче торта или една кифла нищо няма да ми стане и т.н. Та, ясна ми е ситуацията!  newsm11 Само тук Асса ми се "кара" като прегреша с няколко солети и ми дава подкрепа да не се отказвам  smile3521

mama_poli, виж ми лентичката и карай спокойно - виждаш, че има и по-зле от теб, но... борим се, какво да правим  newsm39 running

Icecream, аз от режима няма да се откажа, че много ми пасва, но ще пробвам с рибеното масло  newsm12 Другата седмица ще си го купя.

# 259
  • Мнения: 4 806
Деси, откога му се каниш на това рибено и още ли не си? Губиш, повярвай ми... с нищо няма да наруши режима, даже ще го подпомогне. Да, а лентичката ти нещо не се вижда, уви

мама поли, трудно ми е да ти дам цялостно дневно меню. В твоя случай най-доброто е: каквото намислиш за домочадието, вадиш оттам само чистото месо или кисело мляко или прочие протеиново. Да, постарай се да намериш овесените трици - добри са.

# 260
  • Мнения: 2 950
Асса, виновна съм!  smile3506 Обаче, на мен от миналия месец ми бавят плащането, мъжо е пред заплата, а утре съм на родителска среща, на която ще искат поне 30-40 лв. и точно в момента нямам 15 лв за масалцето. Но другата седмица мъж ми взима парички и веднага ще си го купя  smile3521 Честна пионерска!  newsm62

# 261
  • Мнения: 4 806
Аха, значи си има основателни причини. Извинявай за деликатната тема, не съобразих Simple Smile

# 262
  • Мнения: 2 487
     Аз днес пак малко ядох. ooooh! Половин пилешка пържола, че беше само една , а щерката и тя искаше такова да яде. Около 200 гр риба  и  това е . Чудя се сега , кисело мляко ли , пак риба ли  newsm78. То , не че много ми се яде .  Истина е , че яденето на белтъчини , намаля апетита , поне при мен.
     Ама с водата пък , съм пълен отличник  Peace

# 263
  • Мнения: 2 950
Асса  hug
Айя, и на мен ми намалява апетита и определено ям по-малко от едно време, но твоето днес наистина е малко. А трици ядеш ли?

# 264
  • Sofiа
  • Мнения: 3 244
Момичета, чета ви темата вече близо месец и все се каня да се присъединя, ама нещо много сложен ми се вижда този режим newsm78
За протокола заветната ми цел е 50-52 кг, в момента съм към 56 и си ги поддържам от месеци, като свалих приблизително 15 кг с НВД и фитнес. За фитнес вече не мога да си и помисля - грам време нямам и ми остава само на диета да разчитам, ама все не се навивам Embarassed
Я ми теглете едно конско, та да се стегна #Cussing out

# 265
  • Мнения: 2 950
Valery, я се стегни! Вземи се в ръце! Виж се само колко си дебела!  smile3513 fight fight fight  newsm62 newsm62 newsm62 Момиче, супер си ти е теглото, но щом не се чувстваш добре и искаш да свалиш, добре дошла  smile3525
Режимът не само не е труден, а е супер лесен. Ако обичаш месо, действай! Изкарай 3-4 дни на протеини и виж да ли ти харесва. Малко може да ти писне от протеини, но пък твоята цел е близо и бързо ще минеш към трета фаза. Ти хич ли не си запозната или имаш отделни въпроси? Че а знаем от къде да започнем да ти обясняваме!  newsm12

# 266
  • Мнения: 2 487
     Валери . няма още от вратата да те хващаме за ушите я . Laughing
     Започвай , пък после ще видим. Изобщо не е сложен режима. Сама ще се увериш. Мога само да ти кажа : Добре дошла  Hug
     Деси, ям трици ама не всеки ден. И мляко не ям всеки ден. А ако ги ям , то е вечер. Не мога сутрин . Става ми гадно на стомаха.
     Иначе и с храната понаваксах тази вечер . Хапнах пак риба smile3521

# 267
  • Sofiа
  • Мнения: 3 244
Valery, я се стегни! Вземи се в ръце! Виж се само колко си дебела!  smile3513 fight fight fight  newsm62 newsm62 newsm62 Момиче, супер си ти е теглото, но щом не се чувстваш добре и искаш да свалиш, добре дошла  smile3525
Абе то ясно, че не съм супер дебела, но допреди да забременея не съм виждала кантара над 50 кг и тези 6 отгоре наистина са ми в повечко.
А още по-простата истина е, че имам едни дънки в които съм се зарекла да вляза - с голяма любов и желание влязох в Армани на 5то авеню и се изръсих една камара пари и ми беше като сбъдната мечта Mr. Green
Чак супер незапозната не съм - чета ви какви ги вършете, обаче примерните менюта ми се въждат много сложни. Може ли нещо по-семпло да хапвам: просто риба, филенца - телешки, свински, пуешко. Тези мръвки само с мляко и яйца и мляко ли ги комбинирам newsm78
Колко време да редувам етапите, как ги ядете триците newsm78
Това май са ми въпросите Mr. Green

# 268
  • Мнения: 1 149
Здравейте момичета -сега открих темичката -не можах да ви изчета всички но определено  мисля да се придържам към съветите ви занапред  bouquet

# 269
  • Мнения: 91
Хей, здравейте на всички,днес ми е първи ден и не разбрах дали мога да си пийвам 3в1 на закуска или пък нескафе с пр мляко newsm78.Хапнах на закуска 2 яйца с малко сирене,мисля че е достатъчно,какво ще кажете?А може ли овесени ядки с кисело мляко,просто нямам много свободно време покрай бебока за да прочета всичко по темата

Общи условия

Активация на акаунт