Всякакви въпроси относно пералнята - тема 9

  • 33 404
  • 729
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 272
Здравейте,днес пуснахме за първи път новозакупена пералня БОШ,при първия цикъл на пране  се появи  лека миризма ,според  мажът ми на масло,според мен на пласмаса.Това дали е нормално или има някакъв проблем.

# 226
  • Мнения: 11 644
Откъде мога да си купя нова чекмедже за пералня Candy CNL 105 .
Моделът е стар , но дали няма някое което да пасне
Ето тук има резервни части за уреди Канди . https://www.delta-elis.com/index.php?lan=bg&cat=3&man=13&clrsrch=1
То може и да има части, ама чекмеджета НЯМА! Не подлъгвай жената. Трябва и да си стъпвал в магазина, че да знаеш. Хубаво гледаш какви линкове съм давала, ама този път не беше в целта!

Саня Богомилова, ако сте в София, мога да ВИ кажа къде да проверите за чекмедже.

# 227
  • Велики Преслав
  • Мнения: 4 746
Наистина няма касети, а защо ти трябва нова какво стана със старата.

# 228
  • Мнения: 11 644
Саня Богомилова, даже и да намерите точно за този модел, едва ли ще е цяло чекмедже. Обикновено са ваничка и челен панел отделно и цената може би ще е около 70 лв.  за двете неща. Зависи кое точно във вашето чекмедже не е наред и дали си струва цената.

# 229
  • Мнения: 2 961
Откъде мога да си купя нова чекмедже за пералня Candy CNL 105 .
Моделът е стар , но дали няма някое което да пасне
Ето тук има резервни части за уреди Канди . https://www.delta-elis.com/index.php?lan=bg&cat=3&man=13&clrsrch=1
То може и да има части, ама чекмеджета НЯМА! Не подлъгвай жената. Трябва и да си стъпвал в магазина, че да знаеш. Хубаво гледаш какви линкове съм давала, ама този път не беше в целта!

Саня Богомилова, ако сте в София, мога да ВИ кажа къде да проверите за чекмедже.
Няма
Не съм гледала за чекмеджета просто видях резервни части за уреди Канди . Мислех че има и чекмеджета . Никой не подлъгвам .  Не съм стъпвала  в магазина , защото не е в моя град  дори не знам къде го има .

# 230
  • Мнения: 11 644
Откъде мога да си купя нова чекмедже за пералня Candy CNL 105 .
Моделът е стар , но дали няма някое което да пасне
Ето тук има резервни части за уреди Канди . https://www.delta-elis.com/index.php?lan=bg&cat=3&man=13&clrsrch=1
То може и да има части, ама чекмеджета НЯМА! Не подлъгвай жената. Трябва и да си стъпвал в магазина, че да знаеш. Хубаво гледаш какви линкове съм давала, ама този път не беше в целта!

Саня Богомилова, ако сте в София, мога да ВИ кажа къде да проверите за чекмедже.
Няма
Не съм гледала за чекмеджета просто видях резервни части за уреди Канди . Мислех че има и чекмеджета . Никой не подлъгвам .  Не съм стъпвала  в магазина , защото не е в моя град  дори не знам къде го има .
Ясно е, че имаш желание, но нямаш идея кое какво е. Не ли по-добре, когато не можеш да помогнеш, ей така, да си затраеш. Допусни, че всеки може да търси по интернет, като теб, или да знае какви линкове са давали другите потребители, но това просто не е достатъчно за нещо толкова специфично, от което явно не разбираш.

# 231
  • Мнения: 2 961
Виж petiaivanov просто пуснах някакво мнение  защото Васил Васил беше помолил някой да пусне  мнение за да напише нещо  за пералните  АЕГ . Ако не ми вярваш виж темата за сушилня . Само не знам какво му е специфичното в търсенето на чекмедже за пералня .

# 232
  • Мнения: 4 270
Хайде спрете се вече! Толкова дребнаво е това кой колко компетентен е и дали е цитирал другия.

# 233
  • Мнения: 11 644
Teodora Petkova, благодаря ти. Онзи ден се счупи носача на барабана на моето АЕГ-е. Отидох да погледна новите им модели. Тези от новате серии със характеристики като моята тежи 65 килограма. А моята 82. Какво е това, перце. Тя като почте да центрофугира сигурно почва да бяга. На всичкото отгоре за заложили на слаб мотор, високи обороти и резултата е виене като съветска прахосмукачка. Реших да си направя старата макар и ремонта да е 320 лева. Ако някой се пита що гледам само АЕГ, само те тръгват вкъщи, щото имаме слабо налягане и всички останали дават грешка, че няма вода. В този случай пък със същите характеристики Haier-а тежи 80 килограма. Аз имам такава на обществетата пералня и е супер. Защо обаче АЕГ-е са се изложили така незнам.
Не знам кои модели си гледал, но:
9-та, 8-ма и 7-ма серия тежат по 79.5 кг, което е само с 2.5 кг. по-малко от твоята.

# 234
  • Велики Преслав
  • Мнения: 4 746
Незнам защо е така. В книжката на 9 серия пишеше 71,5 килограма. А часта за мотора вече е вярна. Сбъркал съм като съм писал 65.

# 235
  • Мнения: 11 644
Нещо е сгрешено. Бая тежки са си. Не знам за моторите на всички, но за моята не важи това, което пишеш. Ти как успя в магазина да видиш мотора? Моята е затворена от всякъде, включително и дъното. И повечето модели са им така.

# 236
  • Велики Преслав
  • Мнения: 4 746
Всички модели са им така. Ние с един приятел взехме една, и това с мотора го чух в тях. За тежестта го оставям на страна, защото наистина имаше и други грешки, така че може са са збъркали и килограмите.

# 237
  • Мнения: 11 644
Ами добре, но от моята нищо не се чува, камо ли виене.

# 238
  • Велики Преслав
  • Мнения: 4 746
Кога е купувана.

# 239
  • Мнения: 1 090
Фен съм на AEG, но на центрофуга са си по-шумнични в сравнение с други марки.

Общи условия

Активация на акаунт