Керем Бюрсин в Почукай на вратата ми.Преди,сега и в бъдеще /Тема 56/

  • 23 669
  • 742
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 130
Марги, очите на пандата са малки, като маслинки, а на Ханде са... Бая едри бадемчета 😂 Обаче на одеалото, на което е сложена  Мави, има пандички..
Мави е бебе, а пилето, което си споделят е новоизлюпено.. Демек и то е бебе.
2+2=4 😂
Ама това са си наши глупости, едва ли точно такива неща си говорят двамата и имат това предвид.
Ние сме склонни да търсим под вола теле и да си нагласяме така нещата, че да ни харесват на нас 😂
Аз забелязах звездата, която й слагат за сериала. На любимата на БРО снимка, същата, която Étoile* сподели, тази звезда си стои. Явно Ханде не е взела душ след снимките 😂

Последна редакция: чт, 17 дек 2020, 14:18 от Nalbantova

# 61
# 62
  • Мнения: 2 130
Леля пак е по баджаци, но чудно дали е с шушони надолу 🤔

# 63
  • София
  • Мнения: 13 679
Алекс да са те живи и здрави всички и много да те радват💐😘 Много рожденници са ти се събрали почти наведнъж🥰
И аз няма да се изказвам засега, че Серенайката хич не я харесвам, ама се надявам това да са фалшиви слухове, защо не започнати и от нея (моля ви не ме убивайте😇)
Аз се замислих върху думите ти Бурсин.
Кога една жена започва такива игри? Когато на хоризонта се е появила друга жена, обект на вниманието на предишния й приятел. До този момент Керем няма сериозна връзка с друга жена. Това явно е успокоявало донякъде Серенай и може би е давало някакви надежди за рестарт на връзката им. За да започне да го лайква и да го следва в социалните мрежи, това означава, че на хоризонта се е появила друга и то сериозна заплаха. А тя самата в момента е изоставена и самотна. Прави някакви отчаяни опити да си го върне.

# 64
  • Мнения: 2 130
Алекс да са те живи и здрави всички и много да те радват💐😘 Много рожденници са ти се събрали почти наведнъж🥰
И аз няма да се изказвам засега, че Серенайката хич не я харесвам, ама се надявам това да са фалшиви слухове, защо не започнати и от нея (моля ви не ме убивайте😇)
Аз се замислих върху думите ти Бурсин.
Кога една жена започва такива игри? Когато на хоризонта се е появила друга жена, обект на вниманието на предишния й приятел. До този момент Керем няма сериозна връзка с друга жена. Това явно е успокоявало донякъде Серенай и може би е давало някакви надежди за рестарт на връзката им. За да започне да го лайква и да го следва в социалните мрежи, това означава, че на хоризонта се е появила друга и то сериозна заплаха. А тя самата в момента е изоставена и самотна. Прави някакви отчаяни опити да си го върне.
Ама реално погледнато няма никакво право да ревнува и разни разнообразни неща, които може би прави.
Тя продължи напред, намери си нов партньор, продължи живота си. Защо и Керем за не го прави... Или да сме на принципа "Моето си е мое, чуждото е общо". Керем като й е бил гадже и хайде да не си хваща друго такова, щото на Серенай ще й дойде на акъла да си го иска обратно.
Аз гледах, че Керем си я следва още, както и тя него, но не му е лайквала доста снимки от последно време.

# 65
  • Мнения: 10 338
А на мен друго ми е странно. Преди малко излезе класацията на DigiLUP, там нашият е 4-ти .

Тоест имат три различни агенции за определяне на популярността на актьор/актриса/сериал - Adba.tv, DigiLUP и SOMERA. (и резултатите са различни в повечето случаи). A само една агенция определя рейтинга на даден сериал и от нея зависи дали ще го бъде или не.

Последна редакция: чт, 17 дек 2020, 14:43 от mi_si

# 66
  • София
  • Мнения: 5 740
Аз да питам... чичо Керем не е ли канен на бърдей партито на племенницата?? Шака! Шака! Ама не се сдържах де... представям си го как е облякъл от онези костюми (наричат се "маскоти") на панда, например, и забавлява децата. Grinning Grinning

P. S. И нещо за протокола - мисля, че Серенай и Керем никога не са спирали да се следват в Инстаграм, просто изтриха общите си снимки и спряха да си лайкват снимките един на друг, подобно на Мурат и Ханде. Wink

# 67
  • Мнения: 946
ChampagneАлекс, скъпа, да ти е жив и здрав рожденника и  всичките да сте живи и здрави и много години да ни черпите!   Cake

А за писаниците, твойте постове са си бая иии, ама виж мен ако ме видят какви ги пиша малей, не ми се мисли Blush BlushBlush

Гледам сте обсъждали бившата на Керем.  Хич не я знам каква е, ама каквато и да е, всяка седмица да гледа бившия си да жъне толкова успехи - и да е тооолкова добър,  ами каквато и да е била причината за раздялата им, ще я преосмисли - тя поне де.  А истината е, че Керем просто играе прeвъзходно, колкото и предубеден да си срещу него.    Аз, разбира се,  за пръв път чух за Керем Бюрсин като започнах да гледам сериала, а на хубавото - лошо няма как да кажа, но бившата му - сигурно е била с мноого предубеждения поради раздялата им.  И като го гледа такъв страхотен, бас държа, че се влюбва в него седмица след след седмица.

Ама както се казва - една връзка трябва да е 50:50 - 50% гордост и 50% предръзсъдъци и хич без да знам за тая жена каква е, ми звучи, че точно такъв и (им) е случая.  Та съвсем в реала явно тече процес на преосмисляне от нейна страна, независимо кой какво ще коментира.    Но пък за Керем - той е изцяло погълнат от новите си проекти и дали ще преразгледа приключено взаимоотношение - едва ли.   


Да почерпя и за рождения ден на мъжа ми. Да ми е жив и здрав и никога да не прочита кави щуротии пиша тук

# 68
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Налбантова, наши си предположения и си нагаждаме както ни отърва. Но осъзнаваме поне, че всичко е само в нашите глави може би Joy
А за новоизлюпеното имах точно това предвид Joy

Наблюдателни фенове, забелязали, че блузката е същата. Joy




Не знам колко време е минало от раздялата, но късно е, либе, за китка Stuck Out Tongue Closed Eyes

# 69
  • Мнения: 2 047
Мисля че има 1 година може и повече да е .

# 70
  • Мнения: 5 143
Сега гледам, че в инстаграм бившата го е последвала. До преди 2-3 седмици не беше (проверявах от любопитство). Той нея я следваше. Сега явно онази иска да затоплят ледовете. Но го прави сега като на момчето му провървя, което е съмнително.
 
Сравнение между нея и Ханде не мога да направя. Бледнее ми, всяка бледнее пред Ханде. Flowers Hibiscus



Редактирвам се:
Не го следваше, от тези дни е започнала отново.


Бърборанка с розови очила - Потребител# 6617 дек. 2020, 14:40 ч.


P. S. И нещо за протокола - мисля, че Серенай и Керем никога не са спирали да се следват в Инстаграм, просто изтриха общите си снимки и спряха да си лайкват снимките един на друг, подобно на Мурат и Ханде.

Последна редакция: чт, 17 дек 2020, 15:15 от midnight__sun

# 71
  • Мнения: 454
Алекс да са те живи и здрави всички и много да те радват💐😘 Много рожденници са ти се събрали почти наведнъж🥰
И аз няма да се изказвам засега, че Серенайката хич не я харесвам, ама се надявам това да са фалшиви слухове, защо не започнати и от нея (моля ви не ме убивайте😇)
Аз се замислих върху думите ти Бурсин.
Кога една жена започва такива игри? Когато на хоризонта се е появила друга жена, обект на вниманието на предишния й приятел. До този момент Керем няма сериозна връзка с друга жена. Това явно е успокоявало донякъде Серенай и може би е давало някакви надежди за рестарт на връзката им. За да започне да го лайква и да го следва в социалните мрежи, това означава, че на хоризонта се е появила друга и то сериозна заплаха. А тя самата в момента е изоставена и самотна. Прави някакви отчаяни опити да си го върне.
Точно това имах и аз в предвид, как пък така сега започнаха тези слухове, след като тя отново започна да му харесва снимки... Може и да не сме прави и да не е започнала тя слуха, ама е доста подозрително...
БРО Чичо Керем на пандичка се е направил, ама го е срам да се снима🤣 Пък и той само за Мави и леля й го е направил, само те може да си играят с пандичката😋🤭

# 72
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Мисля че има 1 година може и повече да е .
Flushed е, то бая вода е изтекла оттогава. Сега да продължат оттам докъдето са били стигнали, някак не си го представям. Но, знае ли се...

# 73
  • Мнения: 945
Хора, не стреляйте с калашник, но всъщност аз ги харесвах като двойка Серенай и Керем. Даже прежалих факта, че не са заедно с Чаатай. Бяха много фреш, едни такива утвърждаващи! Но каката явно много е сбъркала и сега ближе рани, късно обаче за нея, птичето веднъж каца на рамото... Аз само мога да му пожелая на момчето ни истинската, пък той нататък си знае! Сега с нашето сериалче пак започнах да ги припознавам с Ханде в реала! Ако е така, много ме радват, ако не, нека и за двамата да стане най-доброто! Харесвам Ханде със сегашната й визия, преди това не я познавах. Загледах сега по тв предишни нейни сериали. Ами нямаше да ми направи впечатление. Нито пък филмчетата са нещо особено, поне аз не се зарибих. Но само какво израстване има с"Почукай на вратата ми"! Браво на момичето! Flowers Hibiscus

# 74
  • София
  • Мнения: 1 247
Привет момичета в четвъртък! Flowers Hibiscus

По повод краят на връзката между Керем Бурсин и неговата любима, Диди е написала на 25 април 2019 год. в тема 34, следното:
"Серенай и Керем си казаха КРАЙ
Това е новината която кънти по каквито си искате медий цял ден...
Само до преди дни се говореше друго.Според близки това е станало снощи даже и то окончателно
Керем си бил търсил ново жилище даже.Сега въпроса който тресе медиите голямата любов защо приключи."

Аз лично нито съм следила връзката им, нито съм се интересувала от нея, просто се възползвам от прочетеното в темата, за да ви дам информацията!

Хубав ден от мен! Gift Heart

Последна редакция: чт, 17 дек 2020, 16:33 от nrgmama

Общи условия

Активация на акаунт