Керем Бюрсин в Почукай на вратата ми.Преди,сега и в бъдеще /Тема 56/

  • 23 737
  • 742
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 431
Благодаря за новата тема!
Алекс на патерици да ти е живо и здраво детето!

За анкетата гласувам Балджа.

И аз съм така.  От моята и от страна на мъжа ми направо се допълнихме от към празници Декември - Февруари без прекъсване!

Скрит текст:
9. Декември - Мъжо има РД
16 Декември - баба му и нашата котка имат РД
Коледа и НГ
3 Януари - брат му има РД
6 Януари - Братовчедка ми /първа/ има РД
7 Януари - Аз, дядо ми и баща му имаме имен ден
9 Януари - Аз имам РД забележете, че родителите му са на 5 число в два различни месеца, и ниеп родължаваме традицията двамата сме на 9-то число, но в различни месеци.
14 Януари - Баща ми има РД
27 Януари - Чинка ми има РД
5 Февруари - Баща му има РД
8 Февруари - Майка ми има РД
28 Февруари - Братовчедката на мъжо има РД

Да се оплаквам ли?! Гледайте как се застъпват едно след друго и край няма ! Пари, пари, пари ....... Ама важното е торта да има Grinning

Следващите месеци поне са скромни с по 1 човек.

# 76
# 77
  • Мнения: 697
Привет прекрасни момичета, Flowers Hibiscus
Марги, на мен и гащите й ми изглеждат същите на двете снимки, може в един ден да са правени.

Flowers Leaves Сега да си кажа теорията, след като прочетох озета. Значи ако търга и пристигането на бабането са в един и същи ден (вероятно на финала на епизода) и ще има изненади и по двете точки допускам следното:
Серкан е възложил на Еда да приготви поне част от документацията за търга. Еда разбира се си върши работата перфектно, но... отново на инат го провокира да не проверява нищо с въпроса Ти не ми ли се доверяваш? И той нали само на нея вярва безрезервно няма да погледне документите (точно както подписа договора, и преди това изпрати проекта й на онези с бебето Серкан без да отвори плика дори). И тук се включва хиената, като подменя документите изготвени от Еда с нещо друго. Естествено заради хиената ще изгубят търга, но Серкан ще се разколебае в безрезервното си доверие към сърничката, докато не се разкрие истината (вероятно е, но дано не го прави). Тук искам да го видя категоричен като нея при аварията с покрива да заяви "тук има грешка, това не е възможно да си го направила ти". После ще се намесят къзларките (това вече в 24 еп) и ще открият кой е виновен за ситуацията. Вероятно с кофти изненада ще свърши епизода. Ако това са измислили сценаристите явно в още едно направление ще развиват образа на Еда. Освен да израства във връзката си със Серкан ще научи по трудния начин това, което той и каза преди да се разделят - не всички хора са добри и добронамерени като нея. Трябва да се внимава на кого и за какво се доверяваш. Офф, дано да бъркам. Дано да са сътворили нещо супер забавно сценаристите. Искам да гледам забавна и много романтична серия.
А този шеф Александър ако го вкарат в играта - направо за Айфер го пиша.

Flowers Leaves За коментарите за Серенай се появи още преди известно време такъв слух, че искала да си го върне. Не знам при какви обстоятелства и по какви причини са се разделили, но някак не ми се иска да се събират. Аз не я харесвам, без да имам причина или да знам защо. Като съм ги гледала на снимки и клипчета от времето, когато са били заедно - той ми се струва много влюбен, някак му светят очите, един такъв щастлив изглежда до нея. И после в един момент вече и двамата сериозни на снимки, явно вече са имали проблеми. Голяма дисекция на връзката им направих по снимките де, но мисълта ми е, че след като нещата са приключили (а аз не знам защо си мисля, че тя е прекратила връзката им) няма нужда да се връщат тези неща. Човек трябва да гледа напред. Дали ще е с Ханде или някоя друга, важното е да е щастлив. Извинявам се на феновете на Серенай, просто не ми допада като излъчване тази жена. Не коментирам външна красота или актьорски умения.

# 78
  • Мнения: 3 431
А къде викаш е озета, аз не го намирам?

# 79
  • Мнения: 10 519
Според SOMERA, Бамби е на 2-ро място "За най-обсъждана актриса в социалните мрежи от 15 ноември до 15 декември"

# 80
  • Мнения: 697
Ето го Пеперудке,
Намерих някакъв озет не е от сайта на Фокс и не знам колко е достоверен - https://dizilah.com/show/sen-cal-kapimi/season-1/episode-23

Балжа се опитва да не пропуска възможностите да се сближи със Серкан, защото смята, че Серкан е любовта на живота й. Тя дори се опитва да създаде специални ситуации.
Въпреки че Серкан казва, че Балжа не се интересува от него, че е просто работохолик, Еда веднага осъзнава намеренията на Балжа!
Серкан не проявява интерес към Балжа, но Еда е сигурна, че Балжа го преследва. Серкан защитава собственото си мнение и решават да се обзаложат. За да разберат дали Балжа има интерес към Серкан, и двамата опитват различни методи по свой собствен начин.
Междувременно приятелките на Еда не стоят със скръстени ръце и веднага тръгват след Балжа, за да хванат нейн пропуск. Тези усилия на Мело и Фифи им създават интересни преживявания.
Докато работи за търг, който компанията подготвя, Балжа поставя подъл капан за Еда. Докато Еда се подготвя за тайния партньор на шефа си, тя не знае, че всъщност работи за баба си. Както резултатът от търга, така и влизането на бабата на Еда в живота им в един и същи ден ще създадат големи изненади за Серкан и Еда.
Миси го е донесла, от Кукличка е доставен превода.
И на двете момичета благодаря HeartHugFlowers Hibiscus, че пропуснах в предния пост.

# 81
  • Мнения: 1 035
Както обещах, творението ми за Мави:
Сложила съм и майка ѝ, и баща ѝ, и леля ѝ, разбира се. Докато събирах снимките толкоова ми стана мило, прекрасна е малката

# 82
  • София
  • Мнения: 5 740
Понеже виждам, че сериозно задълбахме в темата Серенай, идвам да поразчупя малко обстановката. Значи... в сериала си имаме Балджа, в реала - Серенай. Grinning Grinning Много хубаво го написа Блу - "Дали ще е с Ханде или някоя друга, важното е да е щастлив." Нашето момче е умно. Вярвам, че ще избере правилната жена за него. Simple Smile

Относно сериала, вълшебното кълбо пак ми заговори - виждам сдобряване и много целувки в епизод 24. Heart

# 83
  • Мнения: 3 431
Благодаря за преводите и озета! На озета не звучи никак зле епизода, но истината е , че 24 епизод ще е по-интересен! Поне се надявам де..
Остана само ребуса да дочакаме.

# 84
  • Мнения: 9 643
Клюка:
На няколко места вече попадам на инфо, че бившата на нашия прави опити да си го върне ....

За да си подобри имиджа си дори е започнала да участва в благотворителни кампании.
Бамби ще има съперничка и то в реала ...


Като бивша почитателка на бившата ми да кажа че тя винаги е участвала в благотворителна дейност
И до колкото знам за нея затворения тефтер е такъв за да се разделят има много теории и всичко може да не е вярно

# 85
  • Мнения: 957
Ами значи е така, Розичке!

Уфф, ама пък са си отивали -  от снимките дето е сложила ми-си.  Тя прилича малко на Бигето, външно, сякаш.

Аз само за озета да вметна - това последното изречение - да не би Балджа да сложи празен плик - дето подменя документи - и Еда към Серкан - Не ми ли вярваш?  - И Серкан на доверие да не провери,  да дадат празния плик за търга - че ще стане бая мазало. 


Клюка:
На няколко места вече попадам на инфо, че бившата на нашия прави опити да си го върне ....



Като бивша почитателка на бившата ми да кажа че тя винаги е участвала в благотворителна дейност
И до колкото знам за нея затворения тефтер е такъв за да се разделят има много теории и всичко може да не е вярно

# 86
  • Мнения: 5 923
Étoile*, ако Сейфи е на правилния бряг, виждам го подходящ за Айфер.
Много приятен образ между другото, един страничен и безпристрастен наблюдател, с положително въздействие върху останалите.

Бабата, вярно изглежда добродушна. Може би в началото ще се прояви като недоверчива спрямо Серкан, но все пак справедлива. Мисля, че ще си помогнат взаимно - Серкан ще сближи Еда с баба ѝ, а бабката ще направи така, че младите да са заедно и ще отстрани пречките по пътя им. Примерно да прати Балджа там, откъдето е дошла. Stuck Out Tongue Closed Eyes

Дари, пандата я разгадахме... почти. Ами новоизлюпеното пиле какво ли символизира newsm78 Свързвам го с Мави по някакъв начин. Интересна закачка Smile

Бърборанке, и аз така. Керем, Къванч Татлъту и който и да е друг светлокос ми харесва повече с брюнетка на екрана. Заради контраста. В живота може всякак, но признавам си, споменатата комбинация ми допада повече.
Не сещам кой от двамата постваше пилето, ама Керем си е "саръ", точно като пиле, да не говорим че е шумен и повратлив като него. Simple Smile

# 87
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Блу, нямаше да забележа. Май двете снимки наистина са правени в един ден.Hands V


Мави вярно, че прилича много на Ханде. Heart Eyes

Али, браво. Heart Eyes Хареса ми, ще ми се да питам каква програма ползваш/как се прави. Интересно ми е, но така като гледам не ми е по възможностите Sweat Smile

# 88
  • Мнения: 2 364
Нови снимки

# 89
  • Мнения: 2 047
От Керем

Общи условия

Активация на акаунт