Полудяхте ли ?????

  • 6 901
  • 208
  •   1
Отговори
# 150
  • Sofia
  • Мнения: 4 231


Додо, ти си истински състезател, достоен за Need for speed Joy Joy Joy

 Ще трябва да направим повторение, това не важеше Laughing
Какво ще кажеш за едно нощно рали някоя вечер в скоро време ? Wink

# 151
  • Мнения: 677
О,агент-разузнавач ли надушвам.. Twisted Evil
Ей сега отивам в темата за ББ и ще насъскам всички срещу летящите крави  Twisted Evil

Ама тук при вас по-интересно бе  Joy  Joy  Joy

# 152
  • Мнения: 4 371


Додо, ти си истински състезател, достоен за Need for speed Joy Joy Joy

 Ще трябва да направим повторение, това не важеше Laughing
Какво ще кажеш за едно нощно рали някоя вечер в скоро време ? Wink
С кеф ще го направя! Но имам леки подозрения, че ще ми издухаш плявата hahaha
А и ще те замоля за една от многото ти карти(става и чаршаф), че колегите ти ще ме приберат  Whistling
Ще си съберем ли викачи bowuu

# 153
  • София
  • Мнения: 897
Ида. Бях на разузнаване. Стреляха по мен но, но си заслужаваше. Нося новини.
 
 Първо- верно са навъртели 84 страници.
 Второ - нищо тревожно, засега обсъждат колко са повърхностни, грозни и нискоинтелигентни участниците.
 Трето - бременната всъщност не е бременна, внесла е контрабандно мъжа си. Но пък в някаква тайна стая сигурно е скрит любовника. Той си мисли, че тя е бременна.
 Четвърто - една имала син. За него нещо се знае, но се премълчава. Но всички знаят, че е нещо интересно, защото постоянно се молят някой да им го каже.
 Пето - едни са се опипвали. води се дискусия илюзия ли беше или реалност.
 Шесто - скорпиончето май го гледа по нета и ги информира постоянно. Предлагам на генщаба да я илиминираме първа.
 Седмо - един е мъж, ма се прави на жена. Всички му вярват.   Аз също.
 Осмо- в една от тайните стаи има близначка. Това е по сценарий на Хулио Хименес. Хехе, палавнико, познахте веднага.
 Девето - по-късно ще се включи и робинята Изаура. Ако Женоария не я пребие с черпака първо. Алонсо бил умрял и тя е в депресия. ББ ще я експлоатира за да рекламира антидепресанти.
 Десето - На въпроса на додо додо Полудяхте ли??? смело отговарям ДА
Ще се пръсна от смях.... Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
На въпроса ти полудяхте ли отговарям директно с цитат от другата тема- Бубо, отивай да раждаш, стига с тоз Бб.
[/quote]

Как ма? Луда ли си? Тамън 2 години минаха от тогази.....
[/quote]   
  Joy Joy Joy

# 154
  • Sofia
  • Мнения: 4 231

С кеф ще го направя! Но имам леки подозрения, че ще ми издухаш плявата hahaha
А и ще те замоля за една от многото ти карти(става и чаршаф), че колегите ти ще ме приберат  Whistling
Ще си съберем ли викачи bowuu

Какви колеги Joy забрави ли, че съм фалшиво издание Mr. Green
А викачите са задължителни. Може и наддаване да направим - с благотворителна цел, разбира се  Wink

И да се похваля нещо !!!! Тази сутрин в 6 станах леля на Емилия !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

# 155
  • София
  • Мнения: 6 743
БРАВОООООО, да ти е жива и здрава племенницата.Да се фука много с леля си, а ти да я обичаш безкрайно   bouquet  Hug   bouquet  Hug   bouquet

А по темата.И аз съм от двата лагера.Хем гледам, хем и с вас ми е хубаво - какво да правя сега??Луда ли съм??? Laughing Mr. Green

# 156
  • Мнения: 1 072
И да се похваля нещо !!!! Тази сутрин в 6 станах леля на Емилия !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Леля  dodo_dodo, да ти е жива и здрава Емиту. Радвай се докато можеш. На ЛС ще ти пратя номера на Асоцияцията на вуйчовците и лелите, над които е приложено насилие и тормоз. Брат ми откри тази асоцияция след като щерката започна редовно да го напикава.


...........Хем гледам, хем и с вас ми е хубаво - какво да правя сега??Луда ли съм??? Laughing Mr. Green

Да. Искаш ли заедно на 4-ти километър? Там имам връзки. Ще ти уредя усмирителна риза с къси ръкави.

# 157
  • Мнения: 4 371
Какви колеги Joy забрави ли, че съм фалшиво издание Mr. Green
А викачите са задължителни. Може и наддаване да направим - с благотворителна цел, разбира се  Wink

И да се похваля нещо !!!! Тази сутрин в 6 станах леля на Емилия !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Не, не съм забравила Wink
Честита племенница! Да е жива и здрава! И огнена като леля си. А ти отивай да снимаш, за да я видим и ние после Hug

# 158
  • Дива Индия
  • Мнения: 624
Нашия телевизор категорично отказва да излъчва ББ3. Молих го снощи, плаках - НЕ! и НЕ! Е, бройте ме в отбора тогава.

# 159
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Ида. Бях на разузнаване. Стреляха по мен но, но си заслужаваше. Нося новини.
 
 Първо- верно са навъртели 84 страници.
 Второ - нищо тревожно, засега обсъждат колко са повърхностни, грозни и нискоинтелигентни участниците.
 Трето - бременната всъщност не е бременна, внесла е контрабандно мъжа си. Но пък в някаква тайна стая сигурно е скрит любовника. Той си мисли, че тя е бременна.
 Четвърто - една имала син. За него нещо се знае, но се премълчава. Но всички знаят, че е нещо интересно, защото постоянно се молят някой да им го каже.
 Пето - едни са се опипвали. води се дискусия илюзия ли беше или реалност.
 Шесто - скорпиончето май го гледа по нета и ги информира постоянно. Предлагам на генщаба да я илиминираме първа.
 Седмо - един е мъж, ма се прави на жена. Всички му вярват.   Аз също.
 Осмо- в една от тайните стаи има близначка. Това е по сценарий на Хулио Хименес. Хехе, палавнико, познахте веднага.
 Девето - по-късно ще се включи и робинята Изаура. Ако Женоария не я пребие с черпака първо. Алонсо бил умрял и тя е в депресия. ББ ще я експлоатира за да рекламира антидепресанти.
 Десето - На въпроса на додо додо Полудяхте ли??? смело отговарям ДА
hahaha hahaha hahaha

# 160
  • Мнения: 11 341
Честито, лельо!   bouquet
Аз се приготвям да съм от викачите, че поне целенасочено да ползвам гласните си струни Laughing

# 161
  • София
  • Мнения: 4 423
Ееееееееее, Додо ЧЕСТИТО!!!!!!!!!!!!!! Да е жива и здрава принцесата!!!!!

# 162
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Честита племенница на Емито на леля и  bouquet

Я кажете за тази асоциация, че и аз имам сестра, подложена на системен тормоз от моите чудовища hahaha

# 163
  • Мнения: 750
И да се похваля нещо !!!! Тази сутрин в 6 станах леля на Емилия !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Лельо, да ти е честита племенницата! Щастливо детство й желая и много весели игри с батковците братовчеди!   bouquet

Вчера подминах темата, щото аз отдавна чакам да ми довършат тапицирането на стените в новата стая. Но днес като видях какво се случва, реших, че направо е задължително да се разпиша тука.
Та за протокола - отдавна съм си полудяла, но категорично диагнозата ми е далеч по-сложна и  няма НИЩО ОБЩО с ББ-шизофренията! Та ако ще има масирано лечение на страдащите от нея, да ме пропуснете, моля!

# 164
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Честито Додо:)))
Тази истерия с ББ3 надхвърли всички очаквания.
Чак не ми се чете всичко това......... Tired

Общи условия

Активация на акаунт