Парфюм с аромат на чистота

  • 18 150
  • 60
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 654
Зарибихте ме с тоя Пюр. Падам си само по изчистени аромати. Изневерявала съм им само с Jador и Premier Jour но и те са в категорията. Хайде някой да каже за Пюр- нали не се усещат сладникави нотки?

# 16
  • Мнения: 612
Зарибихте ме с тоя Пюр. Падам си само по изчистени аромати. Изневерявала съм им само с Jador и Premier Jour но и те са в категорията. Хайде някой да каже за Пюр- нали не се усещат сладникави нотки?
Чистота и сфежест, не бих казала, че сладни.
jorjeta и 5-то Авеню също става.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Pure е най-прекрасният парфюм, който съм мирисала до сега:)))..невероятен е...ухае на чистота и свежест и нема никакви сладникави нотки или нюанси на каквото и да е...точно чистота и свежест...са думите които най-добре го описват... Wink

# 18
  • София
  • Мнения: 1 654
Pure е най-прекрасният парфюм, който съм мирисала до сега:)))..невероятен е...ухае на чистота и свежест и нема никакви сладникави нотки или нюанси на каквото и да е...точно чистота и свежест...са думите които най-добре го описват... Wink
Hug

# 19
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Розовия на Дюпон...Любим ми е  Peace
Този ли - . Ако да - прекрасен е, но не е само на чистота ароматът, има красива, неповторима цветна нотка. Но е просто разкошен...

Да, същия  Peace Не го сменям с друг  Wink

# 20
  • София
  • Мнения: 3 679
L`Eau par Kenzo   Peace
Ползвам го откакто излезе на пазара в България
Ама аз съм пристастена към Кензо така че....
п.с.
Chastity мисля, че така се пишеше, никак не е скъп, а съм получавала комплименти от доста хора-и мъже, и жени Peace освен всичко друго е траен. Опаковката му е в жълто и лилаво, самото шише е дълго и извито, 100милилитра, на Расаси е. В магазиниите е около 20-22 лв.
- къде може да се намери този- интересно ми е и бих искала да го помириша Praynig
jorjeta -Сори за оффа  Hug

# 21
  • Варна
  • Мнения: 3 415
ето така е много по-лесно...и като отида в магазина направо ще се насоча към тези миризми...много сте полезни Grinning

# 22
  • Мнения: 1 986
  Ама много ме заинтригувахте с този Pure Wink-аз бях се насочила към Be Delicious на  DKNY...Ами траен ли е-защото обикновено,по-нежните аромати не се усещат толкова колкото тежките парфюми Sick И каква му е цената Thinking

# 23
  • Варна
  • Мнения: 3 415
ами аз написах...малката разфасовка е 70 лв мисля...или 75...а голямата е 100 лв...но казаха че хората продавали тестери за 50 лв...

# 24
  • Мнения: 507
L`Eau par Kenzo

# 25
  • Мнения: 612
  Ама много ме заинтригувахте с този Pure Wink-аз бях се насочила към Be Delicious на  DKNY...Ами траен ли е-защото обикновено,по-нежните аромати не се усещат толкова колкото тежките парфюми Sick И каква му е цената Thinking
Имам Be Delicious на  DKNY и е нетраен в сравнение с Pure JS и миризмата му има една остра горчива линия и е малко неизчистен аромата, съвсем накрая става хубава миризмата. Доста е прехвален.
Pure хем е траен , хем свеж и лек  Wink усеща се. Не бих се замисляла между двата 100% Pure  Wink . За цена гледам в интернет около - 62 - 65 лв. за тестер 75мл. и парфюм 50мл.;  и 70лв.-75мл.
jorjeta , Пиши какво си хареса като се върнеш от обиколка по магазините  Wink .

# 26
  • Мнения: 494
ето така е много по-лесно...и като отида в магазина направо ще се насоча към тези миризми...много сте полезни Grinning

Аз те съветвам да отидеш в маркова парфюмерия с компетентни консултантир където могат да ти препоръчат най -подходящия аромат, според годините ти и много други критерии спрямо тебе. Grinning

# 27
  • Мнения: 1 986
  Благодаря ти,Биляна  bouquet

# 28
  • София
  • Мнения: 5 289
Препоръчвам и Хепи на Клиник Peace

# 29
  • София
  • Мнения: 3 328
  Ама много ме заинтригувахте с този Pure Wink-аз бях се насочила към Be Delicious на  DKNY...Ами траен ли е-защото обикновено,по-нежните аромати не се усещат толкова колкото тежките парфюми Sick И каква му е цената Thinking
Имам Be Delicious на  DKNY и е нетраен в сравнение с Pure JS и миризмата му има една остра горчива линия и е малко неизчистен аромата, съвсем накрая става хубава миризмата. Доста е прехвален.
Pure хем е траен , хем свеж и лек  Wink усеща се. Не бих се замисляла между двата 100% Pure  Wink . За цена гледам в интернет около - 62 - 65 лв. за тестер 75мл. и парфюм 50мл.;  и 70лв.-75мл.
jorjeta , Пиши какво си хареса като се върнеш от обиколка по магазините  Wink .
Ще си позволя да изразя друго мнение - вероятно зависи от кожата и от конкретното усещане на аромата върху нея - при мен парфюмът на Дона Карън е много, много траен. Не бих могла обаче по трайност да го сравня точно с Пюр на Сандър, тъй като не съм го купувала, въпреки че го харесвам много. До този момент съм го срещала само във вариант на тестер, дори в реални магазини, не само онлайн. Вчера направих запитване до Мегашоп, примерно - има го в листата им в двете форми - отговориха ми,че имат само тестера, но да попитам и в следващите дни - може би...Действително, не съм го търсила в Бюти зоната, Драка и други магазини от този порядък - просто не съм се сещала скоро точно него да потърся. Обаче от трайността на парфюма на Дона Карън, както и от този на Дюпон, съм възхитена, очарована. Дотолкова, че вчера си поръчах Дюпон, за тази година ще ми е вторият. А в момента съм с Be Delicious.
Извинете ме за обстоятелствеността, моля Embarassed Hug  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт