С кого е по-лесно - с красивия или с грозния мъж?

  • 5 385
  • 92
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 161
Първо-как да определим в тази тема какво точно значи "красив мъж"?Защото много от мъжете,които  някои момичета визират като красиви за мен са нищо особено.И най-вероятно моята преценка за красив мъж няма да се припокрие с много от мненията.Така,че,ако ще говорим за красиви най-добре ще е да показваме снимки,но тогава темата ще се изроди.Аз лично познавам мъж,който е меко казано непривлекателен,обаче има страхотен глас,остър ум и по тези причини винаги е обграден с красиви жени.И обратното-мъж със съразмерно тяло,добре трениран,ама куха лейка.И в един момент изобщо спираш да забелязваш природните му дадености и само си мислиш:Боже,колко е тъп!
По интересен ще е въпросът:С кого се живее по-лесно-с умният или с глупавият мъж?Защото и двете са изпитание...

# 61
  • Мнения: 195
Joy Joy Joy

И мъжът ми е на това мнение.

# 62
  • Мнения: 5 539
Съгласна съм с Шанел!
Тук едва ли някоя съфорумка си мисли, че живее с грозник /всъщност имаше един такъв случай преди година и нещо Mr. Green/, но критериите за красота са много индивидуални. И слава Богу, че е така. Wink

# 63
  • София
  • Мнения: 6 743
Честно казано не мога да отговоря.Едва ли някоя жена си мисли, че мъжът и е грозен  Laughing

# 64
  • Мнения: 7 474
Честно казано не мога да отговоря.Едва ли някоя жена си мисли, че мъжът и е грозен  Laughing

Абсолютно  Laughing

# 65
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
   Грозен или красив, ако ме обича, търпи, забелязва, помага, разговаря, обожава, ухажва, угажда, разбира, приспива, събужда, целува, лекува - лесно ми е!!!
ето така ме спе4ели моят грозник! пък го бях отписала в на4алото! а сега ме държи за душата и хи4 не ми е споко!да не пипате , брей!

# 66
  • Мнения: 5 647
Предпочитам мъжа до мен да е представителен и да има вид, така да се каже.  Не мога да направя разлика кое е по-добре с грозен или красив, защото никога не съм била с грозен мъж.  Mr. Green По-скоро дали ще ти е лесно с красавеца си зависи само от теб.

# 67
  • Мнения: 1 599
За мен най-лесно е с добрият... и този, който ти върви по гайдата... без дори да се замисля....

# 68
  • Мнения: 157
Oоооо,не,не,не!С моя си ми е супер. А и е красив,разбира се!!!

# 69
  • Мнения: 431
Красивият ще кръшка, защото много ще му се натискат, грозния ще кръшка, защото е комплексар. Crazy  Joy

Ама че въпрос. Crazy

# 70
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
С кого е по-лесно - с красивия или с грозния мъж? - с умния.

# 71
  • Мнения: 7 111
Любовта е сляпа. Поставя хората на неподозирани пиедестали.
Само да не е самовлюбен до вдлъбнато.

# 72
  • Мнения: 1 893
Този въпрос ме подсети за вица:
Разговор между приятели:"Ти какава жена предпочиташ-красива,но с която да спят всичките ти приятели,или грозна,с която ще спиш само ти?" Другият отговаря:"А ти какво предпочиташ-торта,която да изядат приятелите ти или лайно,което да изядеш сам?"
А може би не е виц  newsm78
Лично аз съм за умния-той знае как де се хареса на една жена.
И още един виц:"Мамо,кой е чернокосия красавец на снимката"
-"Баща ви"
-"А плешивия дебелак в къщи кой е тогава?"  Mr. Green

# 73
# 74
  • Мнения: 6 164
Ми ако е урунгел ще ти е спокойно, че няма да ти го отмъкнат, ама ще те е срам да се покажеш с него. Ако е като Брад Пит ще се фукаш, ама все ще се оглеждаш за някоя Анджелина да не дойде да го грабне! Wink

Общи условия

Активация на акаунт