Пазаруване от LC Waikiki тема 3

  • 42 445
  • 751
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 13 137
Искам да питам дали са качествени? ММ няма представа за стил, искам да му сменя гардероба, струват ли си евтините дамски и мъжки стоки като блузки ризки по 10-15 лв?По принцип му купувам от Ивенти официални дрешки. Дънки харесах също. Ххубаво ли е качеството? Или са тънки като в мола, да кажем;) С еконт работят ли?
Имам опит само с физическия магазин. Мъжът ми си накупи памучни летни панталони. Удобни са му (купува си с "рахат" крачол Simple Smile ). Обаче цветовете се скапаха много бързо. Особено тъмносиният стана лилав на протърканите места и го носи само вкъщи. На светло сивия и на светло бежовия не им личи много, но и те се изтъркаха. Въпреки това пак си купува панталони от там. Лятото му купихме една намалена риза. Пишеше, че не е само памук, но все пак има и изкуствени, които са проветриви. Тази я облече само веднъж и каза, че много спарва. Както е писано - средно качество. Дъщеря ми има добри попадения.

Последна редакция: пт, 01 яну 2021, 21:28 от Тaня67

# 46
  • Мнения: 124
Днес гледах кукли барби на половин цена оригинални;)А превода на повечето стоки е....смяла съм се с глас. Защо не направят отделно бг сайт.

Последна редакция: сб, 02 яну 2021, 12:36 от Saxi Merinosova 683792

# 47
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Детските им дрехи са горе долу добри- съотношение качество-цена.
Дънки за мен купих 2 пъти и на 40 ден се скъсаха. Зимно яке им връщах с рекламация на 3 обличания( седмица го носих общо взето и излизах за по 2 часа на ден с децата)-изпрошна се един шев, който беше на място, на което няма абсолютно никакво  натоварване. Напоследък и блузи рядко успявам да си харесам. Дори в Турция, където магазините им са в пъти по-заредени от тук.
 Мъжа ми е доволен от дънките им, но купуваме само от физически магазин. Мъжките трикотажни блузи често му се смаляват при пране-  на 40 градуса.
Наблюдението ми е, че в последните 3-4 години качеството на дрехите им рязко спадна. Само детските горе долу държат качество все още.

# 48
  • Мнения: 901
Те и ейчемските са такива. За тези пари толкоз. Изкарвам по няколко месеца и хвърлям. Няма и риск да ми омръзнат. Smile

# 49
  • София
  • Мнения: 22 939
Аз съм много доволна и от моите и от дрехите на детето.

# 50
  • Мнения: 35 109
Аз техните дънки много ги нося. А съм с пълни крака и други дънки бързо се протриват. От дрехите за детето също съм доволна

# 51
  • Мнения: 1 325
Преди години, когато за първи път влязох в  уайкики напазарих като за последно.Почти всички мои неща много бързо се 'развалиха'.Купувах и кожени якета-изкуствена кожа, само от стоене в гардероба се напукваха🤨. Ходих да се оплача веднъж, казаха ми, че 6 месеца трябвало да издържи якето☹
Купувах дънки за детето, 2 пъти падна и те се скъсаха.После почнах да купувам от Турция-ами...само една черна рокля леко ми избледня, всичко друго си стои и съм много доволна, а преди пандемията гардероба на детето изцяло го подновявах с дрехи от турското уйкики.
А, относно hm, имам чувството, че моите дрехи са една идея по-качествени от тези на уайкики. Но, рядко слугувам на дрехи-почти всичко минавам през сушилня, ако издържи-ок😁.Няколко дълги до под дупето пуловера от hm станаха блузи😂😂
От уйкики онлайн досега не съм пазарувала, надявах се да отида до Турция, но ...май ще погледна сайта😁

# 52
  • Мнения: 35 109
Аз едно кожено яке го носих минимум 3 години, докато се нацепи

# 53
  • Мнения: 124
Точно харесах едно яке и дънки. Та хубаво, че ме приземихте. Не хващат окото. Много са базик за мен всички дрехи. Сега има намаление на чорапи и гащи.
Търся за половинката трекинг обувки или други здрави зимни, оказа се, че на LCW са само полиестерни и текстилни, няма естествена кожа.

Последна редакция: сб, 02 яну 2021, 19:29 от Saxi Merinosova 683792

# 54
  • Мнения: 4 841
LCW е нискобюджетен магазин. Не очаквайте чудеса. Качеството отговаря на цената. Аз съм доволна от дрехите. Изгледах си децата с тях, дънките на мъжа ми му пасват идеално, аз също имам това онова.

# 55
  • Мнения: 5 384
Да, бюджетни са стоките, повечето са с качество над цената, за която са купени при разпродажба- естествено. Имаме панталони, дънки, якета, бельо, суитчъри, худита, долнища анцузи и клинове, съшо и обувки, чанти, хавлии, одеяла..., които нямат скъсване с години, ест. има и недотам качествени материи, поразкривени след пране, на топченца станали, ноооо това са единици, повечето изкарват с години, здраво ушити. Много повече разочарования съм имала от H&M - и Pepco например.

# 56
  • Мнения: 811
Да, качеството напълно отговаря на цената, и то на разпродажба, защото не виждам как разумен човек би си купил нещо от турците на каталожните им цени! Дънките горе-долу стават в ценовия клас 20-30 лв, но тениските и спортните дрехи понякога са за еднократна употреба. Моят скромен опит е такъв!

# 57
  • Мнения: 901
Пепко са най-зле. Бих ги наредила така по качество ЛС Уайкики, Ейч Ем, Терранова.

# 58
  • Мнения: 124
Не ми отговорихте, хубави ли са им мъжките обувки? Като гледам качеството е като на Тенденз.

# 59
  • София
  • Мнения: 22 939
За мен Теранова са най-некачествени, особено тениските им. От Lc waikiki имам рокли най-вече и съм си доволна.

Общи условия

Активация на акаунт