Пазаруване от LC Waikiki тема 3

  • 42 517
  • 751
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 3 283
Някой ходил ли е до мега мол? Искам да по напазарувам бебешки дрехи, и се чудя дали има намаление и да ги поръчвам от сайта.

# 661
  • Мнения: 3 283
Ходих днес до мега мол, нямаше никакви намаления на детските дрехи. Въпреки това, аз понакупих, че ги гледам в сайта, ама нямаше размери.

# 662
  • Мнения: 5 658
Ходих днес до мега мол, нямаше никакви намаления на детските дрехи. Въпреки това, аз понакупих, че ги гледам в сайта, ама нямаше размери.
Сетчето в черно какви размери и и ценички Simple Smile

# 663
  • Мнения: 3 283
Васиту, https://www.lcw.com/bg-BG/p/crew-neck-short-sleeve-patterned-cot … ghts-S1CI99Z1-CVL. Ето го, в мега мол имаше 9-12, 12-18м, 18-24м,24-36 м. Аз взех 24-36 м, на 13 лв. Си беше и в магазина.

# 664
  • Мнения: 5 658
Васиту, https://www.lcw.com/bg-BG/p/crew-neck-short-sleeve-patterned-cot … ghts-S1CI99Z1-CVL. Ето го, в мега мол имаше 9-12, 12-18м, 18-24м,24-36 м. Аз взех 24-36 м, на 13 лв. Си беше и в магазина.
Благодаря Simple Smile!Надявах се,че не е в бебешката номерация.

# 665
  • Мнения: 33
Здравейте 🌷
До момента не съм пазарувала от Waikiki, но си харесах едни леки ,бели маратонки. Това , което прочетох е,че общо взето отговарят на размерите в сайта, но имам въпрос относно доставката. Как да отбележа ,че искам да бъде до офис на Спиди, защото ми начислява 6.90 лв., което си е таксуване до адрес.
Благодаря 🧁

# 666
  • София
  • Мнения: 23 044
Май доставката и до офис е толкова. 🤔

# 667
  • Мнения: 48 031
Доставката си е една и съща. Над определена сума безплатно

# 668
  • Мнения: 33
Май доставката и до офис е толкова. 🤔
Значи, просто си е много,за да оправдае безплатната доставка при по-голямо пазаруване. Жалко 🙄

# 669
  • Мнения: 772
При пазаруване над 65лв. е безплатна доставката.

# 670
  • Мнения: 1 521
slan4ize_76

Ентусиаст

# 72815 дек. 2020, 13:15 ч.

Поръчката ми пристигна,доволна съм, но трябва да търся магазин, за да ми махнат пластмасите против кражба.                             
                                                                         Днес бях до магазина, за премахване на защитата,опашка отвън за влизане  ,опашка на касата и искаха доказателство,че съм го купила,а не откраднала.Направо побеснях,заради пропуск от страна на онлайн магазина аз бях потърпевша.Следващият път директно им ги връщам с аларма,без да се занимавам.

# 671
  • Мнения: 4 841
Просто отиваш в кой да е магазин и любезно молиш да махнат защитите. От уайкики как да са сигурни, че нещото не е взето от тях?

# 672
  • Мнения: 5 287
Значи, просто си е много,за да оправдае безплатната доставка при по-голямо пазаруване. Жалко 🙄
+ Безплатно връщане без значение от сумата на поръчката
Всичко струва пари. Плюс това преди пращаха от Румъния и тази цена на доставката е оправдана, но поради пандемията започнаха да пращат от България.

# 673
  • Мнения: 5 390
Това как го установихте - пращането от Бг имам предвид, аз не съм се заглеждала дали има промяна в етикетите, преди си бяха турските, отрязани посредата.
Въпреки спънки и липси ми харесва да пазарувам от този сайт.Нещата излизат трайни  в повечето случаи - маратонки, колани, чанти , чаршафи, одеяла ...някои дрехи и бельо не са съвсем издържливи, но на фона на всичко купено съм доволна.
Напоследък се въздържам от покупки, че натрупаните заплашително ....ще ме превземат и няма да има място за мен вкъщи.Трудно изхвърлям-това ми е проблемът, но пък обичам да подарявам.

# 674
  • София
  • Мнения: 23 044
Ами например преди се чакаше повече за доставка, сега са станали доста бързи.

Общи условия

Активация на акаунт