Пазаруване от LC Waikiki тема 3

  • 42 502
  • 751
  •   1
Отговори
# 675
  • INFJ
  • Мнения: 9 399
Показва ли ви някакви артикули в сайта, по всички категории ми показва 0 открити продукта?

# 676
  • Мнения: 3 749
При мен се показват артикулите

# 677
  • INFJ
  • Мнения: 9 399
Сега вече и аз ги виждам, може да е имало проблем. И от телефона не виждах нищо.

# 678
  • Мнения: 33
Горе-долу за колко дни става доставката ? 😊

# 679
  • София
  • Мнения: 19 261
При търсене не виждам нищо, но от вашите линкове се вижда.
Само да кажа, че имам излишни тези дънки, размер 38, ако някому харесват.
https://www.lcw.com/bg-BG/p/jean-0S2089Z8-315

# 680
  • Мнения: 3 259
Аз поръчах в петък, днес е изпратена.

# 681
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 755
Здравейте, имам регистрация, но не съм пускала поръчка до сега. Ще мога ли да се възползвам от-10%. Код не виждам. Автоматично ли да чакам да ги приспадне и това на кой етап трябва да се случи? Или е тото? Знам, че сайта е доста зле.

# 682
  • Мнения: 2 244
Няма да получиш автоматично. Иначе още като се регистрираш, в долния ляв ъгъл ти показва прозорче с кода. Ако ти се занимава, звъни на оператор.

# 683
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 755
Прозорче се показва, но само пише регистрирай се и вземи код. Аз съм регистрирана, но не съм правила поръчка

# 684
  • Мнения: 772
Направи си нов профил с нов мейл и ще ти излезе кода. Аз днес си намерих код в телефона, бил до 1-ви юни, но не помня на коя поща е. Smile

# 685
  • Мнения: 1
Здравейте! Направих си първата онлайн поръчка от сайта и изобщо не съм си нацелила номера на банските и искам да ги върна. Общите им условия са или превеждани на Гугъл транслейт, или са просто толкова некомпетентно написани, че не разбирам дали мога да ги върна. Не съм махала нито етикетите, нито хигиеничните лепенки. Случвало ли ви се е да върнете бански от тях, или да знаете дали мога да ги върна? Благодаря предварително.

# 686
  • Мнения: 4 841
Здравейте! Направих си първата онлайн поръчка от сайта и изобщо не съм си нацелила номера на банските и искам да ги върна. Общите им условия са или превеждани на Гугъл транслейт, или са просто толкова некомпетентно написани, че не разбирам дали мога да ги върна. Не съм махала нито етикетите, нито хигиеничните лепенки. Случвало ли ви се е да върнете бански от тях, или да знаете дали мога да ги върна? Благодаря предварително.

В пратката има документи за връщане. Попълват се и се носи после всичко в офис на спиди. Има етикет за безплатно връщане. Не съм чувала да има проблем с връщане на бельо.

# 687
  • София
  • Мнения: 19 261
Връщат се в 14-дневен срок от деня на получаване, като той се брои за първи.
Техните мерки за мен са уголемени в сравнение напр. с НМ

# 688
  • Мнения: 2 244
Здравейте, имате ли представа тия къси панталони стават ли за пухкави момченца? https://www.lcw.com/bg-BG/p/basic-waist-elastic-cotton-boy-shorts-S14306Z4-JC7
Поръчах му 2 броя от НМ, различни модели и 2та са му като клин, въпреки че съм взела 1 размер нагоре.

# 689
  • Мнения: 4 841
Зависи колко са пухкави. На моите момчета купувам такива, но са слаби и високи. Вземам им поне два ръста по - големи. В нас мисля имам за 7-8-9г. Мога да измеря ако ви устройват тези размери.

Общи условия

Активация на акаунт