Пазаруване от LC Waikiki тема 3

  • 42 466
  • 751
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 2 236
Ами, мойто дете е на 4 г и 24 кг. Може евентуално тия за 7г. да измерите ширината на края на крачола. Благодаря!

# 691
  • Пловдив
  • Мнения: 1 309
Здравейте,
актуална ли е информацията от първа страница, че връщането е безплатно? На сайта не мога да намеря такава информация.

# 692
  • на морето
  • Мнения: 1 384
Здравейте,
актуална ли е информацията от първа страница, че връщането е безплатно? На сайта не мога да намеря такава информация.
Връщането е безплатно.
Даже в последната поръчка са ми сложили и рекламна опаковка, в която да си върна продуктите, които искам.

# 693
  • Мнения: 772
Ако е червена, тя е за подарък, не за връщане. За връщане може да ползваш тази, с която си си получила нещата.

# 694
  • Пловдив
  • Мнения: 1 309
Благодаря, dodi!

# 695
  • на морето
  • Мнения: 1 384
Ако е червена, тя е за подарък, не за връщане. За връщане може да ползваш тази, с която си си получила нещата.
Да, червена е. Но на мен не ми трябва за подарък. Идеална ми е за връщане.😄

# 696
  • Мнения: 35 110
Аз нямах торба за връщане. Само листи. Попълних ги и занесох якето с листите в Спиди. От там нататък само следих развитието в профила си

# 697
  • Мнения: 772
Ако е червена, тя е за подарък, не за връщане. За връщане може да ползваш тази, с която си си получила нещата.
Да, червена е. Но на мен не ми трябва за подарък. Идеална ми е за връщане.😄

Не е сложена за такава цел.

# 698
  • Мнения: 2 236
И какво от това, аз също връщам в тия пликчета. Торбата с която идват е ужасна мръсна и прашна.

# 699
  • Мнения: 772
Вие си знаете. Казвам за какво е оставена в пратката.

# 700
  • София
  • Мнения: 2 044
Момичета, някой успя ли да купи нещо от новите неща? Тези цени са уауууу...  Open Mouth Но всичко е изчерпано. Най-вероятно е бъг в сайта.

# 701
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 751
Точно влизах да пиша, сайта явно е бъгнал. Цените ги бива, ама то нищо налично няма.

# 702
  • София
  • Мнения: 19 249
Точно влизах да пиша, сайта явно е бъгнал. Цените ги бива, ама то нищо налично няма.
Има, има, ако подредиш нещата от скъпи към евтини - от скъпите са налични

# 703
  • София
  • Мнения: 22 947
Минах на бързо през магазин днес. Ми нищо не ме впечатли, ама хич. По-добре за джоба ми де. 😀

# 704
  • София
  • Мнения: 1 304
Прочетох, че в магазина имало колекция за еднакви, подобни дрехи за майка и дете. В сайта не намирам, може ли да съдействате, има ли въобще такива дрехи там?

Общи условия

Активация на акаунт