Не пропускайте година без цитонамазка! Това може да ви коства живота! Тема № 53

  • 46 215
  • 743
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 207
Здравейте! Приятелка е била на преглед при Карагьозов. Казал й е да се обади, ако нещо с изследванията не е наред. Дал й е стационарен номер и казал, че може да звъни след 17.00 часа. След като са излезли резултатите се налага да се обади, но е загубила номера. На някой налагало ли се е да звъни? Може ли някой да помогне с откриване на телефонния номер, на който трябва да се обади.

# 706
  • Мнения: 3 152
Номера е 02/452 21 15 -понеделник,сряда,петък .Кажете и ако пази амбулаторният лист пише го най-отдолу.

# 707
  • Мнения: 207
reninel, безкрайно Ви благодаря! Много ни помогнахте! Бъдете здрава!

# 708
  • Мнения: 36
Благодаря ви! В крайна сметка реших да сменя лекаря, защото цялото наплашване без допълнителни обяснения при един не лош резултат от цитонамазка и колпоскопия, без предоставяне на снимки и епикризи от прегледа и без логични доводи (с изключение на “не ми харесва”) ме води към мисълта, че въпросният лекар може да не е съвсем безкористен и честен.

# 709
  • Мнения: 116
Здравейте искам да попитам на 25.05 си направих цитонамазка и излезе 3А и МБ проведох  лечение и след първия цикъл трябва да отида пак на лекар, сега би трябвало нова цитонамазка и МБ , но ми се иска и второ мнение. Въпросът ми е колко на често може да се прави цитонамазка, от едната до следващата? Благодаря.

# 710
  • София
  • Мнения: 172
Моят резултат беше 3А през ноември. Повторихме цитонамазката след 2 месеца.

# 711
  • Мнения: 116
    Моят резултат беше 3А през ноември. Повторихме цитонамазката след 2 месеца.
    Извинявам се, но какво лечение ви приложи лекаря и ноември какъв беше резултата.

    # 712
    • София
    • Мнения: 172
    Всички назначени изследвания бяха чисти. Микробиологията само показа лактобацили. Нищо друго. Затова повторихме цитонамазката веднага в друга лаборатория. Резултатът отново беше 3А. Последва колпоскопия, после биопсия.

    # 713
    • Мнения: 116
    Всички назначени изследвания бяха чисти. Микробиологията само показа лактобацили. Нищо друго. Затова повторихме цитонамазката веднага в друга лаборатория. Резултатът отново беше 3А. Последва колпоскопия, после биопсия.
    Извинявам се за сигурно глупавите въпроси после какво последва, сега как сте.

    # 714
    • София
    • Мнения: 172
    Правиха ми конизация през март. Резултатът от биопсията беше CIN 2-3. Засега всичко е наред. Но не съм правила колпоскопия или други изследвания след конизацията.

    # 715
    • Мнения: 116
    Правиха ми конизация през март. Резултатът от биопсията беше CIN 2-3. Засега всичко е наред. Но не съм правила колпоскопия или други изследвания след конизацията.
    Благодаря, бъдете здрава и щастлива.

    # 716
    • Мнения: 138
    Здравейте, и аз бях 3А в края на миналата година. Последва лечение с Родожил и Фарматекс. След малко повече от месец повторих цитонамазката и беше 1ва група. Сега юли пак съм на цитонамазка /на последната пишеше да се повтори след 6м./. Започвам да се притеснявам, дано всичко е наред.

    # 717
    • Мнения: 3 021
    CIN2, "прекрасни" новини от цитонамазката. Викат ме на колпоскопия в четвъртък. Бременна съм във втори месец. Какъв е шансът това да стане рак? Много съм тревожна, още повече предвид състоянието ми.

    # 718
    • София
    • Мнения: 12 011
    CIN2, "прекрасни" новини от цитонамазката. Викат ме на колпоскопия в четвъртък. Бременна съм във втори месец. Какъв е шансът това да стане рак? Много съм тревожна, още повече предвид състоянието ми.

    За 8 месеца чак рак не мисля, че може да стане.
    на колко години си?


    Аз днес бях за първи път при Димитров след преместването му в Адела.
    Отново съм много доволна. В Щерев ми беше значително по-евтино, но по-важен ми е лекарят.

    # 719
    • Мнения: 3 021
    36, змия.

    Общи условия

    Активация на акаунт