Бебчето ни малко е сега и сбъдва нашата коледна мечта - мами Юли 2021, Тема 2

  • 33 276
  • 751
  •   1
Отговори
# 750
# 751
  • Мнения: 31
Здравейте мили бъдещи мамита! Искам да ви споделя как се развиха нещата при мен...
Ще започна с това, че имаше съмнения за Тризомия 16 (след като загубих единия плод след инвитро и Пренатестът е направен много рано след това) аз бях много притеснена и буквално разочарована от АГ то, че по-късно тя не се опита да ме успокои, а по-скоро да ме накара да повярвам, че резултатът е от здравото бебе...
В последствие на 30.12. 2020 (12 г.с. ) и на 26.01 (16.г.с.) аз бях на ранна ФМ и Скриннинг в клиника Оскар при др. Стратиева. Много съм доволна защото и двата пъти прегледа бебето обстойно и слава Богу то е здраво и всичко му е наред. С нея се бяхме разбрали, че на 26.01 тя ще ме прегледа и ще решим за амниоцентеза...но след прегледа ми каза, че няма нужда да ме дупчат излишно, че само иска да се успокоя. Тогава аз реших, че искам да се доверя на нея, на още една приятелка с подобен случай и на интуицията си, че няма нужда от амниоцентеза. Ако е рекъл Господ, риск ще има до последно,  както и каквото и да става и е станало, ще ни пази. Затова моят съвет на кратко е, не бързайте с този Пренатален тест ако ви се случи да имате двуплодна бременност в началото, а по-късно само 1 бебе. АГ ми беше казала..."Само циганки не го пускат" и това ме втрещи...но не се влияйте от тези коментари. Защото е голям стрес и после всяко следващо изследване и чакане на резултат е кошмар... Знам, че всички искаме да правим каквото зависи от нас и го правим, но понякога това ни играе лоша шега...Мили мамита, аз не споделих, но не живея в БГ, тука останах заради Covid-19 ситуацията, а после и забременях и така до сега, но на 27.02 имам план да си тръгна. На 26.02 ще отида за последно при др. Стратиева и стискам палци пак всичко да ми е наред и бебето ми да е порастнало Simple Smile Пожелавам ви на всички леко бременеене!

Общи условия

Активация на акаунт