Матка

  • 1 351
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте искам да знам че дали е вярно това че не трябва повече да забременям защото съм имала проблем ниско матка и може да умра ако забременявам и пак ще губя Бебе ...скоро губих бебе 6 месеца като дъщеря ми второ ми дете е същия родих само  670 грама и се отправила слава на бог а първото ми син голям е родих нормално 3.200 гр..! А трето дете скоро губих беше жива и мъртва видях не можеше да диша 😢😢😢😢 никак не ми е лесно но се справям заради децата ми въпроса ми е че дали е вярно това че не трябва да забременям защото матката ми е ниско и ще умра ?

# 1
  • Мнения: 468
Здравей,много съжалявам за загубата,която си преживяла! Доколкото разбрах имаш две живи и здрави дечица,ако е така,щом лекарите забраняват да имаш други деца,то мисля,че е редно да се съобразиш Гледай си двете дечичка и не си рискувай живота и да ги оставиш без майка.

# 2
  • Мнения: 12 760
Димана, това, което ти казват лекарите, трудно може да бъде оспорено от най-обикновените потребители от форума. За да го казват, явно са преценили твоето състояние и има риск за теб.

# 3
  • Мнения: 1 112
Според мен никой по-добре от лекар не може да каже в този форум . Темата е и много специфична , дано да получите точен отговор на въпроса си . Весели Празници Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт