Намаления – пролет 2021 г.

  • 114 592
  • 745
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 18 569
За библиотеките - задължително чети до колко килограма тегло носи всеки рафт, защото понякога пишат "до 5 кг" или изобщо не пишат, а книгите си тежат.

# 76
  • Мнения: 1 230
Кодове за озон дали има?

# 77
  • Варна
  • Мнения: 10 793
Кодове за озон дали има?

Не знам да има, но съм доволна колко бързо пристигнаха едни книги. Мислех, че чак след 2 януари ще ги доставят, а те дойдоха вчера.

# 78
  • Мнения: 5 263
Ама чакай малко. За неуцелен размер никъде не ти е без пари, освен сега в НМ.
Zara, Bershka, Pull and Bear, LC Waikiki е винаги безплатно връщането без значение поради каква причина.
Не е баш никъде. Simple Smile

# 79
  • Sofia
  • Мнения: 15 554
А аз след НГ ще търся библиотеки - т.е. трябват ми два шкафа с рафтове, високи, един за коридор и един за стая. Дали ще има намаления по мебелните магазини? Не търся скъпи или дърво (ПДЧ ми харесва). Видях много симпатичен такъв шкаф в брошурата на Юск, само че е бял и не се връзва с нищо в дома ми (освен това е и с витрина, но ако не беше бял, щеше да е подходящ). Трябва ми с цвят на светло дърво (дъб, бук или подобно - на места в Гугъл дъб е прекалено светъл, така че по-скоро бук).
Не знам какъв бюджет си си определила, но преди време исках да си купя подобен шкаф (на мен ми беше необходим, за да си наредя всички обувки там) и намерих страхотен вариант в "ХОП Мебели" – беше към 100 и няколко лв. Сега, за жалост, не го намирам на сайта им – може би е спрян от производство, но те правят мебели по поръчка на изгодни цени, така че защо не им пуснеш едно запитване след 1-ви януари? Обясни им какво искаш и питай колко ще ти струва да го изработят. Просто идея. Simple Smile Аз така и не купих онзи шкаф, но още ми се е запечатал в съзнанието; изглеждаше страхотно – висок, голям, с много рафтове – май нещо такова търсиш. На друго място не намерих такъв, а усилено търсих тогава.

Пожелавам весело посрещане на Новата Година на всички в темата и много успешни покупки през 2021 г.! Nature Star2

# 80
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 754
Вярно ли в Зара е безплатно връщането? Никога не съм ги харесвала, липсва ми цвят в дрехите, но днес набелязах някои неща. И как става връщането?

# 81
  • Варна
  • Мнения: 1 601
Кодовете за Озон може да следите в темата за промоции на книги. Тези са активните:
Скрит текст:
Кодове за 10% отстъпка в ОЗОН на ненамалени книги:
PSB40
DK19

# 82
  • Мнения: 4 247
Сега може и да е безплатно връщането, но по принцип не е .. бершка например, като тряснат 25лв доставка, 'що да не е "безплатно" връщането .. Joy
[/quote]
Zara, Bershka, Pull and Bear, LC Waikiki е винаги безплатно връщането без значение поради каква причина.
Не е баш никъде. Simple Smile
[/quote]

# 83
  • Мнения: 5 263
Вярно ли в Зара е безплатно връщането? Никога не съм ги харесвала, липсва ми цвят в дрехите, но днес набелязах някои неща. И как става връщането?
https://www.zara.com/bg/bg/help/kak-se-pravi-vrushtane-h37.html
Пращат ваучер за безплатно връщане по Speedy. Нищо не се плаща.
https://www.bg-mamma.com/?topic=1210906

Сега може и да е безплатно връщането, но по принцип не е .. бершка например, като тряснат 25лв доставка, 'що да не е "безплатно" връщането .. Joy
Не е по принцип, а винаги е било безплатно връщането с куриер или на място в магазина. Над 49лв. е с безплатна доставка. Чорапи ли ще поръчваш? Слагаш чорапи и нещо до 49лв., за да ползваш безплатна доставка, а излишното връщаш безплатно, ако толкова много искаш тези чорапи. Wink
П.П. Когато отговаряш на цитат, правилно е да се пише под цитата, иначе прецакваш форматирането.

# 84
  • Мнения: 4 247
Ех, Чревоугоднико ..
При кои точно безплатната доставка  е над 49лв. .. бершка май а?
На предното намаление например на Зара безплатната доставка беше над 100лв., еми ако например реша да поръчам 1 риза за 40-50лв и чорапите от твоето предложение няма да ми запълнят сумата .. Joy
Нищо не прецаквам с форматирането, изтрила съм нещо по погрешка .. Wink
Вярно ли в Зара е безплатно връщането? Никога не съм ги харесвала, липсва ми цвят в дрехите, но днес набелязах някои неща. И как става връщането?
https://www.zara.com/bg/bg/help/kak-se-pravi-vrushtane-h37.html
Пращат ваучер за безплатно връщане по Speedy. Нищо не се плаща.
https://www.bg-mamma.com/?topic=1210906

Сега може и да е безплатно връщането, но по принцип не е .. бершка например, като тряснат 25лв доставка, 'що да не е "безплатно" връщането .. Joy
Не е по принцип, а винаги е било безплатно връщането с куриер или на място в магазина. Над 49лв. е с безплатна доставка. Чорапи ли ще поръчваш? Слагаш чорапи и нещо до 49лв., за да ползваш безплатна доставка, а излишното връщаш безплатно, ако толкова много искаш тези чорапи. Wink
П.П. Когато отговаряш на цитат, правилно е да се пише под цитата, иначе прецакваш форматирането.

# 85
  • Мнения: 109
От Бершка не съм поръчвала и съответно не съм връщала, но от Зара ми се наложи да върна едни къси панталонки лятото. След като попълних формуляра за връщане, куриер дойде до адрес и взе пратката. Не съм плащала нищо за връщането. Парите от панталонките ми бяха възстановени в много кратък срок. На всичкото отгоре след 3-4 дни ми възстановиха и 9.95, които бях заплатила за доставка. Нямам никакви оплаквания от Зара засега, коректни са.

# 86
  • Мнения: 142
А знаете ли дали има отворен физически магазин на Зара в момента? Например този на Витошка може би?

# 87
  • Мнения: 4 144
Да, някъде бях чела, че магазините по Витошка са отворени.
Дали има някакъв ваучер за отстъпка в Нотино или Емаг?
Знам за емаг, че пращат за имен ден, но моето име няма имен ден 😶🤐

# 88
  • Мнения: 19 019
Магазините извън моловете работят, но този на Зара май са го затворили....

# 89
  • Мнения: 6 730
А знаете ли дали има отворен физически магазин на Зара в момента? Например този на Витошка може би?

Не, на Витошка магазина е затворен. Всичко е изнесено. Предполагам са се изнесли и няма да отвори повече.
Последния път като минавах погледнах през витрината и беше като строителна площадка вътре.

Общи условия

Активация на акаунт