Fatih Harbiye ~ Неслихан Атагюл & Кадир Доулу ~ Sefirin Kizi ~ тема 130

  • 32 942
  • 713
  •   1
Отговори
# 660
  • София
  • Мнения: 13 612
И аз много се зарадвах, когато я видях. Нашето слънчево момиче. Изглежда свежа и отпочинала. Нека продължава с лечението. Тя е млада, има сили и ще се възстанови. Ние си я чакаме, когато, тогава... 

# 661
  • Мнения: 10 486
И аз й се зарадвах.  Heart

# 662
  • Мнения: 2 266
Момичета, чудесни новини сте донесли. Несли изглежда отпочинала, както винаги красива и усмихната Heart

# 663
  • София
  • Мнения: 13 612
"Ние не само се обичахме, разсмивахме се един друг и споделяхме едни и същи неща – между нас имаше симетрия в начина, по който се допълвахме. Пазехме си взаимно гърба, покривахме слепите си петна. Можехме да сме екип. Не било писано. Но винаги ще се носим в сърцата си.."
@Engin Akyurek Bulgarian /BG/ Fans Club

Попаднах на горното във фейсбук. Твърдят, че това е написал Енгин по повод раздялата с Неслихан и нейното напускане на сериала. Не знам доколко е вярно, защото няма посечен източник, но ако е истина мога само да аплодирам Енгин.

# 664
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 814
Добро утро! Nature SunnyCoffee

# 665
  • Мнения: 2 266
Здравейте момичета в сантименталната ми сутрин Heart

" Любовта е чувство към което винаги се стремим. Да изпитваме любов означава да бъдем готови да понесем страдание. Страдание, че сме пренебрегвани и самотни. Страдание, че гледаме в различни посоки, макар и заедно"



Heart Eyes

# 666
  • Мнения: 22 016
Здравейте, момичета Kissing Heart Довечера ще си гледаме за последен път любимото момче Heart



Линде, със сигурност Енгин не е писал подобно нещо.
Нейсе, аз на друго се чудя. До вчера сме върли противници и плюем тези, "които се пиарят в социалните мрежи", днес сменяме плочата и започваме да изпадаме хем в умиление, хем в еуфория, че някой се пиари в същите тези мрежи. Как да разбираме това? Какво мислим наистина по въпроса? Grinning

# 667
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 814
Еве Kissing Heart, предполагам, че въпросът ти е риторичен Simple Smile

Heart EyesHeart EyesHeart Eyes

# 668
  • Мнения: 2 266

Нейсе, аз на друго се чудя. До вчера сме върли противници и плюем тези, "които се пиарят в социалните мрежи", днес сменяме плочата и започваме да изпадаме хем в умиление, хем в еуфория, че някой се пиари в същите тези мрежи. Как да разбираме това? Какво мислим наистина по въпроса? Grinning

"Двойният стандарт (на английски: double standard) или още и двойствен морал е прилагането на различни етични принципи спрямо различни хора или ситуации."
От Уикито Smirk

# 669
# 670
  • Мнения: 2 266
Ще липсват!
Както четох на едно място, довечера стартира нова поредица. За едни ще бъде белязана от присъствие, за други от отсъствие Smirk

А, как започна всичко.





 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes



# 671
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 814



Скъпи @urazka Purple Heart Не се сбогувам... защото ще се видим отново, знам... Майките знаят!

# 672
  • Мнения: 22 016



Скъпи @urazka Purple Heart Не се сбогувам... защото ще се видим отново, знам... Майките знаят!
Много топло "сбогуване" на Озлем Ялчинкая с Ураз Heart Eyes

# 673
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 814
Еве, личи си колко го обичат колегите Heart

# 674
  • между морето и небето
  • Мнения: 885
Привет 🤗, съжалявам много, че затриха най-светлия герой в ДП.
Аз бях дотук.

Общи условия

Активация на акаунт