Fatih Harbiye ~ Неслихан Атагюл & Кадир Доулу ~ Sefirin Kizi ~ тема 130

  • 32 966
  • 713
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 9 528
Кадир е супер Grinning , този път съм без забележки . Някакво инфо за новия проджект ? Simple Smile
Жал ми е за Несли , ама ми хрумна да нямаме бебе Weary ,?

# 346
  • Мнения: 2 267
Здравейте!
Рени, аз чакам Sunglasses  Grinning
Очевидно е, че имам нужда от яснота по редица въпроси, защото в момента гледам, точно като Елван Smirk



Как мислите, че ще замажат отсъствието на Наре?

# 347
  • Мнения: 22 032
Джули Grinning

Рени, аз също чакам трейлър. Да не кажа, че от много време не съм чакала с такова нетърпение Heart Eyes
Неслихан има заснети сцени, макар и недовършени някои. Ще видим как ще излязат от трудното положение.
Няма да е съвсем без нейно участие епизода.
Не знам кое беше по-добре. Да снимат без нея, или да изчакат да оздравее. И двата варианта са крайно рисковани, предвид ситуацията със сериала. Не трябваше да правят онази пауза миналата седмица. Това + новия сериал им се отрази много зле.
В търсачката на гугъл вчера най-търсената новина била за болестта на Несли. Да оздравее бързо Broken Heart
Не се разминахме и тук без истерии, знаете от кого. Не била болна Неслихан, искала да напуска сериала Head Band Pes Artık Imp

Красота Heart Eyes

# 348
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 814
Джули, нямат много опции - болница, затвор, отвличане. Меден месец няма да има, защото Ураз е на сета.

Еве, да се съмняват и в нейния професионализъм, си е търсене под вола теле Rolling Eyes Ураз не го обичат, ама Нелсихан какво им стори? Наре всичко даде за безценното им Ефе и пак не им угоди Imp

Последна редакция: пт, 15 яну 2021, 11:38 от Reni - BG

# 349
  • Кърджали
  • Мнения: 10 266
Рени, е как какво - Наре се омъжи за Гедиз. Неслихан е виновна, слаба актриса е, никаква професионалист как не е, щом се е отказала от Ефето. Сякаш тя решава какво ще прави героинята ѝ.

# 350
  • Мнения: 2 267
Ей, не се уважават и болежките на човек значи Imp

Ще ми е интересно Мелек колко бурно ще реагира на брака на майка си. Дали няма да поиска да остане в конака при баща си? Подлудиха го това дете...

Да кажа, че не разбирам искането на Санджар, Елван да остане в конака, дори и разведена. Как си представя, че евентуалната нова съпруга и Елван ще мелят заедно брашно, дори и рядко да се виждат?  Няма ли да е унизително и за двете? Тук нещо пак преиграха с благородството на Ефето Smiley

Другото...
Няма отърване от Менекше, все се намира някой, който да я измъкне от блатото. Какви ли ще ги върши, като посланика я изкара от затвора? Иска ми се вече този образ да не съществува Smile

 Зехра и Каврук са си точно един за друг, лика прилика, и двамата имат силно изразено дебилно поведение, според мен. Физиономиите им ме разсмиват почти всеки път Grinning

# 351
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 814
Рени, е как какво - Наре се омъжи за Гедиз. Неслихан е виновна, слаба актриса е, никаква професионалист как не е, щом се е отказала от Ефето. Сякаш тя решава какво ще прави героинята ѝ.

Ма Наре се жертва, за да не лежи до живот в затвора. Или викаш това не е довод Joy

# 352
  • Мнения: 22 032
Ма разбира се, че не е довод! Наре е предала Сандю, забила му нож в гърба Grinning

Джули, отдавна имам същото мнение за Зехра, дори май го писах някъде.
Относно двете булки на Яхя в конака, май забравяте как постъпи и с Наре. Събра ги двете с Нушка под един покрив. Това за него е висша форма на загриженост Rolling Eyes

# 353
  • между морето и небето
  • Мнения: 885
Ма разбира се, че не е довод! Наре е предала Сандю, забила му нож в гърба Grinning

Джули, отдавна имам същото мнение за Зехра, дори май го писах някъде.
Относно двете булки на Яхя в конака, май забравяте как постъпи и с Наре. Събра ги двете с Нушка под един покрив. Това за него е висша форма на загриженост Rolling Eyes

Ааа, забравяте, че Санджар Ефе е традиционалист, а традициите са, за да се спазват - в случая водят до харем, т.е. разбирайте го за изява на добрата и благородство.

# 354
  • Мнения: 2 267
Да де, но този харем беше грешка, за малко не изгуби дъщеря си...
Човек би трябвало да се учи от грешките си, особено ако се има за нещо...  сега иска да го причини и на най- близките си.
Както и да е...

Шокирах се, когато Наре беше готова да жертва Каврук пред органите на реда Grinning
Дали е Гедиз, дали Каврук, няма значение, важното е да не е Санджар Grinning

# 355
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 814
Да де, но този харем беше грешка, за малко не изгуби дъщеря си...
Човек би трябвало да се учи от грешките си, особено ако се има за нещо...  сега иска да го причини и на най- близките си.
Както и да е...

Шокирах се, когато Наре беше готова да жертва Каврук пред органите на реда Grinning
Дали е Гедиз, дали Каврук, няма значение, важното е да не е Санджар Grinning
Джули, той се жертва да се ожени за да не се разведе Елван, сега ли ще мисли за брат си Joy Пък и да не му е зле на Яхя? Ще се обзаведе с две жени.

Цялата отговорност за настоящето положение носи Наре. Отвърза Акън, после го закопа, не закара веднага Ефето да се лекува... Сега плати тежка цена - ожени се под натиска на баща си за човек, който не обича. Обрече и него на страдания. Дано когато се разведат, поне едно благодаря да му каже.

Да не се е развел, та е толкова щастлив ThinkingStuck Out Tongue Winking Eye



И да искам не мога да направя нов пост, харесва ми тази нова финкция. Та....

Озет - 36 епизод

Вече на свобода Санджар си мисли, че понеже всичко се нарежда едно по едно, лошите дни са свършили. Но тъй като Наре се държи далеч от него, той започва да си задава съвсем други въпроси. Следвайки съмненията си, всички крити от него истини ще започнат да излизат наяве една по една.

С повишаващият се натиск на Гювен става все по трудно бракът на Наре и Гедиз да остане тайна. Санджар и Гедиз ще се изправят лице в лице с най-големия си страх, след като получат една вест. Накрая Санджар научава, че Наре и Гедиз са се оженили. Санджар не знае как да се справи с тази новина. Всички ценности, в които е вярвал, ще се преобърнат. 

Новината за брака създава ефекта на бомба и в конака. С огромно отчаяние Мелек ще прегърне баща си. Баща и дъщеря нямат друг изход освен да се подкрепят един друг.

Наре вече не може да издържа тежестта на преживяното до момента, както и товара, който поема, заради свободата на Санджар. Трябва да вземе решение както заради себе си, така и заради живота на любимите й хора. Ще има ли за всички възможност за нов живот?

Последна редакция: пт, 15 яну 2021, 15:29 от Reni - BG

# 356
  • Мнения: 22 032
Рени Joy

36...


И пак Heart Eyes


Няма нито една на Неслихан Disappointed Relieved



Рени, благодаря за озета Kissing Heart

P.S. Чок шюкюр, дестана не е споменат нито веднъж Grinning

Последна редакция: пт, 15 яну 2021, 15:44 от Еванджелин

# 357
  • София
  • Мнения: 13 617
Нашите патрони





# 358
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 814
Много добре изглежда Кадир, браво! Simple Smile

Еве, няма я Наре Smirk

Миналия епизод всички се изредиха да увещават Наре, че е добре да направи, каквото искат от нея, за да спаси Сандьо и да върне спокойствието на семейството и конака. Сега да си берат плодовете и те... Smirk

# 359
  • Мнения: 22 032
Ох, току-що прочетох, че Наре не издържала бремето, което поела и го стоварила върху Санджар Grinning
Тоз горкия Сандю една жертва значи Grinning

Четох и предположения, то и моите са натам, че Наре ще изчезне за известно време. Това ще са страховете на Санджар и Гедиз. Хем ще прикрият с това липсата на Неслихан, хем уж да си подреди мислите. Зер, не може веднага да се премести при Гидю, а посланикът вероятно ще иска точно това.
Хади да видим какво са измислили, стана ми интересно Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт