Fatih Harbiye ~ Неслихан Атагюл & Кадир Доулу ~ Sefirin Kizi ~ тема 130

  • 32 989
  • 713
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 2 288
Ние знаем, че Енгин е супермен Sunglasses
Той е уговорил и Туба, доколкото разбрах Sunglasses

Нека се радват феновете на Туба, няма лошо. Чакали са си това вълнение, нека си го изживеят.

За мен развоя също не е лош, защото извода е, че Гедиз винаги е бил прав. Санджар никога не си е заслужавал жертвите на Наре.

# 691
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 817
Джули HeartHands Clap

# 692
  • Мнения: 22 056
Джули, много добре си го казала, браво Heart Eyes



Ураз пита дали била готова халвата Grinning

https://twitter.com/Urazka/status/1353757023859580928

# 693
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 817
Готова ли била халвата? JoyJoy Как да не го харесва човек Ураз Heart Eyes

# 694
  • Мнения: 2 288

Joy Joy Joy

Абе аз видях, че се обменят рецепти за халва в ТТ Joy

Явно и той е видял Joy

# 695
  • София
  • Мнения: 13 636
Честно да ви кажа момичета, ама хич не ме интересува, с кой ще играе Енгин от тук нататък. Щом си пасват с Туба да си се взимат. Предлагам занапред само двамата да си играят и хич да не му търсят друга партньорка. 

Възмутена съм от поведението на някои фенове на Енгин. Тези, които не спряха да твърдят, че са най толерантните, най-възпитаните и добронамерени. Как искрено се зарадваха от това, че Неслихан ще се махне. Дори не видях някаква огромна съпричасност към здравето й. Напротив, бяха възмутени, че си тръгвала. Други от куртоазия, някак през зъби изказаха съжаление и пожелаха бързо оздравяване. Питам се, дали ако същото се беше случило с техния Енгин, щяха да приемат така леко неговото напускане. Дали щяха така спокойно да приемат неговата замяна с друг артист. Как щяха да се почувстват, ако феновете на Несли пишат, че по-добре че се е махнал и така сериала без него ще стане по-интересен. Точно това пишат за Неслихан . Срамота.

Аз обаче съм сигурна в едно. Няма сериал, който при смяната на главните герои да е завършил с успех. Така, че много скоро ще му видим края и на този, вече съвсем безсмислен сериал. Каквато и артистка да е Туба, няма да замени Неслихан.

# 696
  • Мнения: 15 391

Ай мамин сладък Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


Девойки Heart

Аз се нареждам за опелото, Sunglasses халвата ще им я оставя да си я ядът Joy

# 697
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 817
Линде, каквото и да пишат, серилът няма как да стане интересен само с добри актьори. Проблемът си остава сценарият. Ако той не е интересен, който и актьор да дойде, няма да спаси сериала.

# 698
  • между морето и небето
  • Мнения: 885

За мен развоя също не е лош, защото извода е, че Гедиз винаги е бил прав. Санджар никога не си е заслужавал жертвите на Наре.

И се оказа, че не е верен на легендарната им любов. Първо се ожени и преспа с жена си, сега се влюби веднага в полуразголена кадъна. Дали традицията или нещо друго го бута?

А Гедиз не само се оказа прав, но беше смел и не се отметна.

# 699
  • Мнения: 10 486
Линде, не си трови нервите, бе, джанъм.
На Туба не й се налага да замества Неслихан. Започва нова история, която да им осигури определените епизоди.

# 700
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 817
Ей, посланикът знае как да бръкне в душичката на Гедиз... Grinning

# 701
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 817
Гидьо все пак ще тръгне след Наре, ама няма да стигне...

# 702
  • Мнения: 22 056
Рени, как хубаво си направи резервация значи Grinning

# 703
  • Мнения: 5 300
Момичета зарежете ги тези, кажете какво стана с Гиздавия, спомина ли се вече и как?

# 704
  • Мнения: 22 056
Гедиз тръгна към летището, но не заминавал при Наре, а далеч от всички.
Наре му звънна, и докато се оправяше с телефона, катастрофира.

Общи условия

Активация на акаунт