Empties... или СВЪРШЕНО е с теб - тема 6

  • 118 537
  • 723
  •   1
Отговори
# 705
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 753
- доволна съм, но вече не се предлага в България, доколкото знам. Търся алтернативен продукт, взех някаква глупост (cuticle remover pen на She) от DM, но не върши никаква работа.

# 706
  • Мнения: 258
Скрит текст:
От ляво на дясно :
[Velnea refreshing face toner]- Силна натраплива миризма, някак лепне. Добре хидратира, хубав състав, единствено уханието ме побърква. Ще повторя, приятно и евтино.
Shampoo Uriage Bebe: Чудесен е, идеално мие, не дразни очите на Буба ( друг е въпросът, че хич не дава да й Мия главата) Много нежен, но с твърде слаби пенители за моята коса. Ще повторя, като свърши А-дерма.
Бочко шампоан 2/1: дискретен, фин аромат, безсулфатен. Много деликатен, не изсушава кожата на детето, евтин. Ще повторя, но друг аромат.
Victoria face gel Snail- Нищо особено, леко ми дразни чувствителната кожа и я изсушава.
Категорично не, не го харесах. Иначе се справя със спирали.
Fa deodorant Camelia -Не е лош, но ароматът е малко специфичен. Не знам дали така мирише камелията, но не е моето. По принцип мразя дезодоранти.

Последна редакция: вт, 10 май 2022, 23:27 от Mysadness123

# 707
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 753
- приятен балсам/маска, без да е нещо особено. Ароматът му беше страхотен. Може би бих купила отново след време.

# 708
  • Мнения: 522


1. Термозащитата Блум на Полина София. Пълен е до половина. Около две години го мъчих. Ароматът е ок, но много ми изправяше  косата.

2. Мицеларната на Биотен. От точно тази съм изхабила поне четири-пет опаковки, но явно са сменили формулата на тази и не ми хареса толкова. Временно я бях изоставила, заради розовата на Нивеа. Не щипе на очите и почиства добре, но някак не е същата.

3. Серум с витамин Ц и хиалуронова киселина. Мисля, че от някоя кутия го имам. Чудесен е. Гъст, но не прекалено. Попива сравнително бързо.

4. Околоочен на Жая. И с него и без него, все един е ефекта.

5. Балсам за устни Ритуалс на Софарма. Като продукт ми хареса, много дълго се задържаше на устните. Опаковката не е качествена и бързо се чупи. Освен това при по-високи температури се разтапя, тоест не е подходящ за чанта.

# 709
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 753
- приятно балсаместо червило в ежедневен цвят. Хареса ми. Продължавам да изразходвам наличности. Simple Smile

# 710
  • Мнения: 258

GARNIER SKIN NATURALS BIPHASE MICELLAR CLEANSING WATER IN OIL Мицеларна вода за лице - Добре почиства всякакъв грим, дори водоустойчив, не ми дразни кожата. Доволна съм, бих повторила, но сега ползвам олио Балеа и гел Cerave.
Brave new hair Keratin mask с баобаб- нелоша, но в един момент косата ми се насити и спря да ми действа. Изхвърлям до половина пълна.
Olisetta Damage care hair mask с арган -Нищо особено, омазняване ми, ако прекаля. Пари на вятъра, почти никакъв ефект, ни подхранване. Поне омекотява косата.

Последна редакция: пн, 16 май 2022, 10:40 от Mysadness123

# 711
  • Мнения: 22 842
Ползвайте си маската за преуош.

# 712
  • Мнения: 302
Най-малкото за балсам или гел по време на бръснене. Хвърляне на половин пълна маска си е доста waste

# 713
  • Мнения: 258
Ползвах я дълго време за да се бръсна, ,но постепенно се сдобих с още балсами и маски, които отново не ми се отразяват добре на косата.
В момента съм доволна само от маски на Апивита и Гарние и един балсам с банан на Бодишоп.
Опитвах да предложа маски и друга козметика на приятелки, но не щат. Не обичат да са ми длъжни явно.

# 714
  • Мнения: 22 842
Преуош идеално, а иначе има теми за размяна на козметика.Много дами ще се радват да ги опитат.

# 715
  • Мнения: 258
С изтекъл срок на годност са. Имам маска на Keune, която не харесвам и ще я пусна в тази тема за размяна.
Тя е подхранваща и отново нищо не прави за косата ми. Преди да имам бебе, най- доволна бях от домашните маски, но сега ме мързи..

# 716
  • Мнения: 1 496
Здравейте! Записвам се и аз в темата. 😊


С този продукт не се разбрахме. Знам, че е много хвален и обичан от доста дами, но на моята кожа нищо не прави. И като го нанеса, кожата ми е една опъната и пак суха. Не е моето и хвърлям пълна опаковка.

 

Този шампоан си го купих на шега, но се оказа много добро попадение за моята тънка коса. Наистина забелязах, че има промяна. Косата ми се сгъсти и косопадът ми спря. Жалко, че сега не го намирам в Лили (откъдето и го купих). Ще търся онлайн.

# 717
  • Мнения: 296
Как нанасяхте ХК? Питам, защото аз в началото направих грешката да нанасям на измита и суха кожа, а всъщност ХК не хидратира сама по себе си - извлича хидратацията отдолу и привлича такава от въздуха. Тоест трябва да се нанася на влажна кожа и отгоре задължително обилно крем.

# 718
  • Мнения: 22 842
Да, в сандвич.Аз я нанасяхм с розова вода, после ХК, после пак розова.

# 719
  • Мнения: 1 496
Нанасям на влажна кожа и след това дооста повече хидратиращия нощен крем. Но самото чувство, когато е само серумът не ми допада - това усещам на кожата си и просто не е моето. Преди него изразходих новия серум на Гарниер - абсолютен фаворит. Общо взето това е хубавото на тези теми, че всеки има свое мнение за продуктите. Hug

Последна редакция: вт, 17 май 2022, 21:18 от ani_zh

Общи условия

Активация на акаунт