Опасявам се, че гаджето ми се захласва по друга!

  • 3 716
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 328
Щом ти отговаря едносрично, значи наистина не иска да общувате поради някаква причина. Най-лошото, което можеш да правиш в този случай е да го търсиш постоянно и да го разпитваш какво е станало, дърпаш се на една страна, гледаш  си ежедневието, и се държиш все едно държанието му не те смущава изобщо. Ако има шанс нещата да се оправят, поведение от типа "с твоите камъни по твоята глава" има по- голям шанс за ефект, от колкото ти да го търсиш само. И разбира се най- любимата ми реплика като бях тийн в такива сутации беше "аааа, няма проблем, ние сме САМО  приятели", това му го изцепваш в момента когато каже нещо от сорта на извинение. Работи безотказно Grinning
Успех! Дори и да не се получат нещата, ще трупаш опит в тези отношения, те са си цяла наука Simple Smile
Трудно е да се говори с родителите в тази възраст, но ще се изненадаш че и те са ходели по срещи, и те са минали през това което и ти. И те са тези, които ще ти дадат добър съвет, защото те познават и обичат.

# 16
  • Мнения: 1 376
Щом не е казала на родителите си, значи не са в тип приятелски отношения. Аз за връзки също никога не съм споделяла.
Моят съвет е да се опита да си отвлече вниманието с нещо друго и да спре да търси въобще въпросното момче.

# 17
  • Мнения: 47
Това е напълно нормално момчетата имат много периоди в тази възраст и аз имах горе долу същия проблем на твоята възраст беше доста отдавна за но надявам се да ти дам адекватен съвет. В тази възраст момчетата проумяват доста неща и има такива моменти, защото те са много бипулярни честно казано един ден искат това, друг ден онова, трети ден нищо, четвърти искат всичко. Може и да не се захласва по друга, а просто да не те обича вече, защото любовта все пак няма как да е вечна, а и три месеца не е кой знае колко много. Но приготви се за най-хубавото и най-лошото любовният живот при теб тепърва започва и трябва да свиква да се сблъскваш с всичко така е и в живота няма нищо лесно предполагам си го осъзнала и един съвет никога не се прави на нещо, което не си, за да се харесаш на някое момче или пък на компания, която иксаш да се харесаш. Тук малко го карах на съвети и житейски уроци дано ме изтърпиш. Пожелавам ти успех и умната BlushSimple Smile

# 18
  • Мнения: 6
В тази възраст момчетата проумяват доста неща и има такива моменти, защото те са много бипулярни честно казано един ден искат това, друг ден онова, трети ден нищо, четвърти искат всичко.
Разбирам, че пубертетът го тресе отвсякъде и не знае на кой свят се намира (не, че аз съм по-различна).

Днес ми се омилкваше като улично котенце. Дори се разплака. Говорихме по много теми. Както преди. Сякаш нищо не се е било случило.

Последна редакция: нд, 27 дек 2020, 16:34 от zzxc

# 19
  • SF
  • Мнения: 21 620
Мила zzxc,
все така ще е. Simple Smile
Същите неща се случват и на тези, от които искаш съвети от 15 до 85-годишни. А може и още по-възрастни. И отговор на въпроса "какво, под ягодите, ми има на мене и какво намери в нея!!?" - няма.
Хубавата новина е, че си на 14. Знам, че това не омаловажава проблема, но по-голямата трагедия е при 44-годишните, когато мъжът се заглежда и по спортна жена, и по спортна кола, а и пръст да му покаже някой, му е по-интересно, отколкото собствената му съпруга.
Та такива неща.
Иначе е съвсем нормално и разбираемо да не искаш да говориш с родителите си. Аз също нито като тийнейджър, нито като пораснала жена, ходя да обсъждам какво става с гаджетата с родителите.
Най-много да ти кажат "Още си малка!".
Което си е изнервящо и оставя усещането за неразбиране на проблема, нали така? Simple Smile
Кураж и знаеш ли колко момчета, а по-късно и мъже са се наредили на опашка зад моментния ти приятел и го чакат да се разкара! Simple Smile Казвам ти - по въпроса "заглеждане в друга" си в 100 пъти по-добра позиция от всички нас, съветниците.

# 20
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 350
Трябва да имаш повече самочувствие,повече самоуважение.
Я си облечи новата рокля и излез с приятелки,без да му вдигаш телефона...

# 21
  • у дома...
  • Мнения: 3 104

Днес ми се омилкваше като улично котенце. Дори се разплака. Говорихме по много теми. Както преди. Сякаш нищо не се е било случило.
И не вярвай на мъжки сълзи, когато ти се извинява!

# 22
  • Мнения: 4 365
На твоята възраст, аз оревах света че исках едно момче за съпруг. 🤪
Мислех, че ще умра ако не подпишем, когато навърша пълнолетие. Изненада - на 31 съм, омъжена съм за чудесен мъж, и осъзнавам че ако се бях събрала с оня от тийнеджърството,  за постоянно , щях да съм в лудницата сега. Буквално говоря - той стана чалнат..... Така, че има време да се осъзнаеш...

# 23
  • Мнения: 12 957
Разбирам, че пубертетът го тресе отвсякъде и не знае на кой свят се намира (не, че аз съм по-различна).

Днес ми се омилкваше като улично котенце. Дори се разплака. Говорихме по много теми. Както преди. Сякаш нищо не се е било случило.
За него може и нищо да не се е случило.
Понякога на всеки може да се случи не е в добро настроение и да не му се говори. Може съвсем да не е свързано с теб. Сега пък има нужда от теб. Човешко е. Чувствата са като морето: има приливи и отливи.

Съвсем нормално е да си мислиш за него и да си влюбена. Но все пак не забравяй и за учението, защото от тази връзка може да излезе нещо или не, но учението си е важно, точно сега. Дано не ти прозвучи назидателно, казвам ти го от сърце.

# 24
  • Мнения: 538
Мило момиче, не изчетох всички отговори, признавам си, но ще ти кажа, каквото казвах на моята дъщеря. Дано ме послушаш! Твърде си млада, за да ти пука толкова от такива неща. Ако знаеш, колко още "изненади" те чакат в бъдеще, няма да прекаращ и 1 минута да се чудиш това гадже, какво ли си мисли и дали друга не го интересува. Ето моя съвет : Сложи му хикса, после си сложи една хубава усмивка, светът е в краката ти, животът е пред теб, бъди ти тази, която определя правилата - дали ще вдигнеш въобще телефона и да те търси , дали пък ще си губиш времето да мислиш за него, като въобще не те заслужава. Щастлива 2021 година, бъди смела и умна!

# 25
  • Мнения: 9 477
На 14 години би следвало да се вълнуваш от учението, а не от момчета.

# 26
  • Мнения: X
На 14 години би следвало да се вълнуваш от учението, а не от момчета.

Нека не се залъгваме, че на 14 всички сме гледали само в учебниците.

Общи условия

Активация на акаунт