Борбата с рака - духовното оцеляване, физическото преодоляване - 69

  • 37 375
  • 809
  •   1
Отговори
# 15
  • Русе
  • Мнения: 7 793
Eли_Дечкин и аз съм в Токуда. На теб болничните със задна дата ли ги издадоха и къде подаде документите?

Да, със задна дата, като решението трябва да се опише в болничния. Тия от Токуда бяха забравили, че анулираха, писаха нов...
Пак в Телка подавах, където и за болничния. Имах право на още болнични, но вече не ми се стоеше у нас. 8 месеца стигат.

# 16
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 685
Мерси за новата тема, Тинти!
Маритааа, лудетино!  Simple Smile Появявай се по- често, много разведряваш Simple Smile Гаджето ти е супер яко, дано да си щастлива!

# 17
  • Мнения: 2 369
Лагерта, честит празник! Хареса ми изречението ти за баща ми🤣

Форест, Янис, Лейди, Муци....взех да се засрамвам от толкова комплименти, но ми е драго. Аз също се радвам да ви "видя". Дано не пропуснах някой поименно. Прочетох ви всички във всеки случай. Благодаря за милите пожелания и да ви се връща двойно! ❤️

Муцито, аз тренирам много профи. На равно с мъжете. Имам инструктор (казвала съм и преди тук. Българин и ме инструктира онлайн), той ми праща всички програми-хранителни и тренировъчни. Аз само следвам и напарвам🤣 Още от първия локдаун имам разни уреди в нас, а сега съвсем се оборудвах, но ние сме от няма и седмица локдаун. Още не съм тренирала в нас, защото нямам сила от безсънието, а и наистина си бях и болнава тия дни.

Гаджето идвА днес. Каза, че започва да ме обича😳😳😳 Ама му повярвах. Ми аз съм си мила хахахахааа.....и скромна🤪

# 18
  • Мнения: 3 971
Браво, момиче!
Радвам се за теб. Дано това да е МъжЪТ!
Заслужаваш го 🤗

# 19
  • Мнения: 100
Ели-дечкин,благодаря за инфото! Kissing Heart

Последна редакция: пн, 28 дек 2020, 08:49 от gary

# 20
  • Мнения: 400
Да честитя на патерица първо
Лагерта честит имен ден
Марита честит рожден ден
Да сте много здрави и щастливи.

Марита, шеметно появяване, но най-важното е че е с хубави новини .

# 21
  • Мнения: 409
Да ни е честита новата тема, момичета! Някак  символично идва на границата между старата и новата година. Дано така да отбележим началото на една по- щастлива за всички нас година.
      Лагерта, честито "на патерица"! Жива и здрава да си и само хубави неща да ти се случват!
     Марита, радвам се, че се завърна. Чудесно изглеждаш, влюбена си - какво по-хубаво за това! Дано все така да ти е! Съжалявам за баща ти и стискам палци да успееш да го видиш.
      Аз през тази година се поотпуснах и физически, и ментално. Приемам го като необходим етап след поредицата стресови години, които имах преди диагнозата. Решила съм в новата година да се стегна, дори съм си набелязала конкретни нека, които искам да постигна. Вече мисля и ми се иска да се върна на работа. Дано само поредният скенер (през февруари) да излезе добър  и да си продължа с таргетната терапия, която понасям засега много добре. Иначе здраво ме тресе менопаузата- топли вълни, килата вървят нагоре, а и празниците никак не помагат в това отношение😊. При мен е естествен процес и се надявам в следващите година - две да приключи от самосебе си.
    Едит. Марита, добавих те във Фейсбук. Казвам се Невена, а на профилната снимка съм с народна носия.

Последна редакция: пн, 28 дек 2020, 10:36 от нушка

# 22
  • Мнения: 1 168
Здравейте момичета,
Благодаря за новата тема. Бих искала да попитам,  ТЕЛК искала ли ви е етапна епикриза от Личния лекар, за да задвижи процедурата по продължаване на болничните?

# 23
  • Мнения: 130
И аз благодаря за темата!
Надявам се, Светлите празници са дали още по-силна надежда на всички ни Heart
Леа, на мен телк ми иска етапна епикриза за вторите 180 дни( тези от тях). Освен нея, от Надежда ми дадоха и зелен талон към епикризата. С тях, макар и със забавяне от почти два месеца от периода за болничен, стана( със стара дата). Това само първия път за първите 60 дни, после, само протокол от ЛКК и ми звъняха по телефона кога да отида.

# 24
  • Мнения: 18
Марита,
Аз също ти изпратих покана в фейса.
Профилът ми е Stella Georgieva на профилната снимка съм
С оранжева коса и кученце.
Ще се радвам и с други да се сприятелим там, за да може и визуално да придобием представа как изглеждаме. И ако се засечем някъде, да не се подминаваме.
А живот и здраве след гадната пандемия, да си организираме и срещичка.

Последна редакция: пн, 28 дек 2020, 18:49 от Star-stella

# 25
  • Русе
  • Мнения: 7 793

Ще се радвам и с други да се сприятелим там, за да може и визуално да придобием представа как изглеждаме. И ако се засечем някъде, да не се подминаваме.
А живот и здраве след гадната пандемия, да си организираме и срещичка.

Това е готино и половината ми приятели във ФБ са от тук. Редовно из България срещам някоя мама от форума, при това случайно Simple Smile А срещите... ех, какви хубави спомени. Аз съм със същото име там.

# 26
  • София
  • Мнения: 3 123
Стела,много ти е хубаво кученцето!И моите деца много искат такова,то и аз де,ма мъжът ми нещо се опъва .

Нушка,само теб не те намерих,много Невени излизат,много нещо.

И на мен ми липсват срещите,с тази корона,не можем да се видим.

Маритка,страхотна си.Аз само се каня да се взимам в ръце,ма нищо не правя.От 4.01 съм си обещала,пък да видим.

Лея,различните комисии искат различни неща,а уж за едно и също ходим.На моя приятелка във Втора градска са и искаши неща,дето на мен в Младост не.Моят личен лекар писа нещо,но не знам дали е било точно етапна епикриза.Казах му,че ще се явявам на ТЕЛК и да ми даде,каквото трябва,той си знае.

# 27
  • Мнения: 18
Зори,
Имам две кученца и двете са Йорките и двете са момичета. Изключително мили и сладки са. Хубаво е децата да имат кученце у дома, но пък си е и голям ангажимент.

# 28
  • Мнения: 2 369
Браво, момиче!
Радвам се за теб. Дано това да е МъжЪТ!
Заслужаваш го 🤗
Мерси🤗 Дори и да не е това мъжът поне си изживявам щастливите моменти. Май се понаучих да живея за мига, а и с тези световни катаклизми и конспирации става още по-лесно🤣Да правиш големи планове в днешни дни е доста относително.

Рени, здравей и ти🤗

Има ли някой от вас подал молба за приятелство във фейса и да не съм одобрила?...че нещо имам много и принципно не давам на непознати.

Аз имам Ковид. Подтвърдено. Но съм си добре. Надявам се да го изкарам на крак. Отпуската ми се удължава малко😁

# 29
  • София
  • Мнения: 1 272
О, Маритка дано така леко да го изкараш. Да живей за мига, това е прекрасно и освобождаващо. На мен не ми се отдава, все планове правя.

Общи условия

Активация на акаунт