Бясна

  • 9 084
  • 127
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 46 535
Много зависи какви шеги сте свикнали да си правите. По принцип говорите ли си така?
Ако не и знае, че не ти допада, кажи му директно, че няма да търпиш подобни приказки.

Скрит текст:
Ние обичаме да се бъзикаме така, но и на двамата ни харесва. Веднъж отидохме да купим рибарско куфарче, като идеята ми беше да подредя лекарствата ни вътре. Влизаме, посреща ни една 60+ г. сериозна жена, показва ни различни модели, всичко нормално. И в момента, в който мъжът ми тръгва да плаща, а продавачката обяснява колко ще му е удобно за рибарските му принадлежности, той с равен глас и въздишка казва: "Само да си го имам, тя жена ми не ми разрешава да ходя за риба...". Не мога да ви опиша погледа ѝ Laughing

# 31
  • Мнения: 263
Продавачката- търси си интересите, разбира се, че ще предложи нещо, вероятно има таргет.
Мъжа- опитал се е да се пошегува, до къде е успял не се знае, ако толкова те дразни му кажи все пак. За мен в такива ситуации много често има предварително създало се напрежение. Всичко това е лично МОЕ мнение и виждане на нещата Blush Бели кахъри са за мен това Blush

# 32
  • Мнения: 18 315
Хахах, това на Човечето е забавно! Joy
А, и може да е имал предвид "Ей, че си пестелива, чак ме учудваш, отпусни си душата, купи си нещо Purple Heart!" Просто хипотеза.

# 33
  • Мнения: 25 662
Приеми го като опит да бъде оригинален пред нея, без да има време да се замисли как ти ще го приемеш.

Не, не го приемай! Мъж, за когото е по-важно как изглежда в очите на случайна продавачка, отколкото на жената до себе си, е червена светлина не, ами и сирена.
Да не кажеш години по-късно, че никой не те е предупредил...

# 34
  • Мнения: X
Продавачката също не е съвсем адекватна, а тм маже наистина да се е пошегувал с цел да я стопира.
Много е възможно отговорът на мъжа да е бил затапка към продавачката. Аз бих се включила в тона му. Но това е защото отлично познавам мъжа си и съм наясно с отношението му към мен.

# 35
  • Мнения: 18 315
Те нали са семейство? Малко късно за червени лампи... поне от порядъка на неуместни шеги. Да не ги развеждаме поради проява на хумор, дори да е калпав. Grinning

# 36
  • Мнения: 25 662
Е, ако наистина са семейство... Да е гледала.

# 37
  • Мнения: 6 174
Баси заключенията, баси червените лампи. От една шега, дори не бих казал, че не е на място, такива изводи извадихте....

# 38
  • Мнения: X
От извадените изводи могат да се извадят други изводи. За увереността на вадещите изводите относно отношенията с мъжете им, например. Всеки проектира своята ситуация и прави изводи въз основа на проекциите си, а не на ситуацията на авторката,
Скрит текст:
която междувпрочем не звучи като най-уверена в това как изглежда в очите на мъжа си

# 39
  • Мнения: 25 662
Разбира се, че си вадим изводи.
Семейство, в което мъжът си купува дрехи и на въпрос защо не купува и на жена си, отговаря, че тя е стисната, т.е. не иска да си купи. Защото и през ум не му минава, че може той да ѝ купи или бюджетът да е общ.
Второ, гледа да направи впечатление на продавачката, дори и с дебелашкото си чувство за хумор, без да го е грижа, че обижда и унижава жена си.
Ако го намирате за нормално... Добре. Все пак и бракоразводните адвокати деца хранят.
Трето... Сърбят ме ръцете да спомена нещо за манталитета, но няма. Празници са, да бъдем бели и добри!

# 40
  • Мнения: X
Мисля, че никак не е добре, когато човек загуби едновременно две неща - самоувереност и чувство за хумор.

# 41
  • Мнения: 6 174
Мисля, че никак не е добре, когато човек загуби едновременно две неща - самоувереност и чувство за хумор.

Ако изобщо ги е имал..... Май на такива едно време им викахме задръстени....

# 42
  • Мнения: 3 331
Голяма драма. И що сте бясна? Щото не можахте да реагират на репликата му? Или щото сте такава и вие изложил? Голяма работа какво е казал на служителка в някакъв магазин.

# 43
  • Мнения: 1 308
Имам чувство за хумор, шегуваме се с мъжа ми, но това което господинът е казал, е някак просташко. Поставя жена си в трудна ситуация, не е забавна шега и едва ли продавачката се е развеселила.

Преди години бяхме с мъжа ми на пазар с бебето. Две баби виждат малката и: "Леле, колко е красива, да си направите още деца, щом излизат такива красиви". Аз благодаря с усмивка, а моят: "А, аз приключих, ако иска сама да си прави". Жените се спогледаха само. След това си поговорихме у дома на 4 очи Rage

# 44
  • Мнения: 505
Ако за такива тъпни беснеете, как се задържате изобщо във връзка? Голямо чудо станало, чак и тема по случая.

Общи условия

Активация на акаунт