Клиники в Истанбул - тема 11

  • 39 121
  • 755
  •   1
Отговори

Анкета

В коя истанбулска клиника беше вашият успешен опит?

Опции:

* Може да изберете максимум 3 опции.

# 210
  • Мнения: 25
по закон имаме право на допълнителен платен годишен отпуск за инвитро процедури😉
Не е точно отпуск , а и е ограничен във времето от пункция до трансфер Wink
[/quote]и как точно се тълкува?

# 211
  • Мнения: 89
по закон имаме право на допълнителен платен годишен отпуск за инвитро процедури😉
Не е точно отпуск , а и е ограничен във времето от пункция до трансфер Wink
и как точно се тълкува?
[/quote]
Ами означава, че ако пункцията ми е била на 01.01 и се замразил ембрион, то докато реша да го трансферирам съм в платен отпуск. Малко черен хумор, но истината е че този отпуск си е от вашите 20 дни год.отпуск. Не е плюс дни към тях отпуската ви няма да стане 24 дни, а просто нямат право да ви го откажат.

# 212
  • Мнения: 80
Здравейте,
Със сигурност са отделно от годишния отпуск тези 20 дни, но пък не съм сигурна дали се полага при ЗЕТ - мисля, че по-скоро не. Лично не съм го ползвала - знам го от четене на закона и разни коментари на жени, които са го ползвали.

по закон имаме право на допълнителен платен годишен отпуск за инвитро процедури😉
Не е точно отпуск , а и е ограничен във времето от пункция до трансфер Wink
и как точно се тълкува?
Ами означава, че ако пункцията ми е била на 01.01 и се замразил ембрион, то докато реша да го трансферирам съм в платен отпуск. Малко черен хумор, но истината е че този отпуск си е от вашите 20 дни год.отпуск. Не е плюс дни към тях отпуската ви няма да стане 24 дни, а просто нямат право да ви го откажат.
[/quote]

# 213
  • Мнения: 4 984
Извън платения годишен отпуск са тези 20 дни, като пише, че са за явяване на прегледи в напреднал етап ин витро. А в тълкуванието пише , че напреднал етап се води от пункция до трансфер, като не е упоменато дали свеж или ЗЕТ. Като няма и ограничение колко пъти може да се ползва.

# 214
  • Мнения: 3
Здравейте, имам един неуспешен и след 3 месесеца 2ри успешен опит в Мемориал. Един чудесен момък на 4г. вече. От ден 1ви не се пазим със съпруга ми до днес надежда за естествено зачеване няма. Въпреки, че сме минали по този път имам чувството, че просто съм изтрила 2015г. Какви хапчета процедури и неща да се случвали и какъв е бил реда. Не искам да притеснявам други, ако има жена, която тръгва отново по този път ако може да ми пише на лично. Дали се пазят още досиетата ни? И като съвет дали да пиша първо на кординаторките?

# 215
  • Мнения: X
пишете първо разбирасе Simple Smile

# 216
  • Мнения: 240
Момичета, след ЗЕТ изписват ли антибиотик? Пила съм, но не мога да си спомня кога и дали не се бъркам с пункцията. Ако изписват как се казва?

# 217
  • Мнения: 297
След ЗЕТ  на мен никога не са ми изписвали антибиотик. Последно пих 4 дена преди ЗЕТ.

# 218
  • Мнения: 1 691
Момичета, може ли някой да пусне снимка на опаковката на рулид и преднол, които се изписват преди зет?

# 219
  • Мнения: 80
Антибиотикът е Rulid. Пих 4 дни след пункцията и сега ще го пия 4 дни преди ЗЕТ.

Момичета, след ЗЕТ изписват ли антибиотик? Пила съм, но не мога да си спомня кога и дали не се бъркам с пункцията. Ако изписват как се казва?



Момичета, може ли някой да пусне снимка на опаковката на рулид и преднол, които се изписват преди зет?

# 220
  • София
  • Мнения: 562
Заповядай:blush:





Момичета, може ли някой да пусне снимка на опаковката на рулид и преднол, които се изписват преди зет?

# 221
  • Мнения: X
Как се казваше турския вариант на парацетамола?

# 222
  • Мнения: 3
Как се казваше турския вариант на парацетамола?
Parol

# 223
  • Мнения: X
Момичета ще пътуваме другата седмица ние , сега последно някой да е правил уикенда пср в София ? Къде е по удачно защото не знам Рамус дали са само централа или не и ноември моя мъж чака 40 часа за резултата му и бяхме пред нервна криза .

# 224
  • Мнения: 304
За София не знам,но деверът ми преди 2 дена си направи в Писанец (Пловдив),отиде в 8ч сутринта и в 16ч същият ден си взе резултата.Обясни им,че му трябва спешно за пътуване и му свършиха работа.
Момичета ще пътуваме другата седмица ние , сега последно някой да е правил уикенда пср в София ? Къде е по удачно защото не знам Рамус дали са само централа или не и ноември моя мъж чака 40 часа за резултата му и бяхме пред нервна криза .

Общи условия

Активация на акаунт