Смешки от форума 35

  • 79 265
  • 722
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 9 874
А може ли линк и ние да оценим доброто чувство за хумор?

# 601
  • Мнения: X
https://www.bg-mamma.com/?topic=1284134.7365
Заповядайте. Темата не е забавна по принцип, но с килограмите закачките се получиха супер.

# 602
  • Мнения: 2 998
Цитат
Навремето една такава самозвана гледачка ми обясни как ще имам три деца от трима различни мъже. Е, имам едно дете и с толкова си останах. От един мъж, ако не е ясно 😋 че гледам, нещо не схващаш от намеци.

# 603
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 125
Е как, с това заглавие са незабравими.

Цитат
Помните ли серията мокри кърпички с  названието "кьрпи за пиче"

# 604
  • Мнения: 2 998
Дами, има светлина в тунела. Ето как да ви завидят всички ИТ-та за доходите, ставайте маникюристки.

Цитат
Особено ако почне да лепи камъчета Сваровски - един маникюр стига 200-250 лв. Тя да го прави на 50% от цените в центъра, 100лв на клиент. 15 клиентки седмично - ей ти ги 6 бона месечно...

... от 30 познати маникюристки, 30 изкарват над 5к месечно

# 605
  • Мнения: 1 799
Дами, има светлина в тунела. Ето как да ви завидят всички ИТ-та за доходите, ставайте маникюристки.

Цитат
Особено ако почне да лепи камъчета Сваровски - един маникюр стига 200-250 лв. Тя да го прави на 50% от цените в центъра, 100лв на клиент. 15 клиентки седмично - ей ти ги 6 бона месечно...

... от 30 познати маникюристки, 30 изкарват над 5к месечно
Зависи в каква среда е съфорумката 😉 И аз имам братовчедка, маникюристка със собствен салон, изкарва не малко точно от подобни процедури. Но това отнема време да се научиш, да се наложиш и да набавиш клиенти, при нея потръгнаха нещата след 10г+ чак

# 606
  • Мнения: 2 998
Разбира се, че сигурно има и такива, но 30 от 30 е малко вероятно. И аз познавам, не са ми близки, но си личи кога една жена взима "5 - 6 бона".

# 607
  • Мнения: 1 799
Аз честно не знам колко взима 😉
Да 30 от 30 е преувеличено и според мен, не съм дочела явно до правилно 🙈
Да изтрия ли предния коментар 🙈

# 608
  • Мнения: 2 998
Да изтрия ли предния коментар 🙈
Не, няма нужда! Hug

# 609
  • Мнения: 40 969
Тя може да взема много за лепене на камъчета, ама нали трябва да ги купи, а камъчетата Сваровски не са безплатни. Та печалбата не е чак токова огромна. Това е като със зъболекарите - "взе ми ХХХ за една пломба", ама тази сума съвсем не му влиза в джоба на 100%.

# 610
  • Мнения: 6 308
Ваденето на зъби е най на далавера. Ще взема да пусна една обява. Клещи си имам Joy

# 611
  • Мнения: 9 050
Изобщо не е толкова изключително. При средна цена на добър обикновен маникюр с гел от около 30-35 лв. в София, дори на стандартно работно време да ги калкулираме са 40*30(35) = 1200(1400) лв. на седмица или 4800(5600) лв. на месец. А това е най-базовото. Първо, те работят по повече от 40 часа и второ, правят и по-скъпи процедури - педикюр, ноктопластика, рисуване и т.н. Имат наем, имат консумативи, но 5 000 чисто за една добра маникюристка е напълно достижимо.

# 612
  • Мнения: 40 969
5 000 чисто за една добра маникюристка е напълно достижимо.

Да, ама не да е просто добра, а да е успяла да събере голям списък с редовни клиенти.  А това не става лесно и бърза даже и при добрите.

# 613
  • Пловдив
  • Мнения: 23 688
Ваденето на зъби е най на далавера. Ще взема да пусна една обява. Клещи си имам Joy
Между другото това го твърди и майка ми, стоматолог-хирург. Обаче докато се научиш да вадиш зъби както спиш минават бая години.

# 614
  • Мнения: 9 874
Цитат
Цитат
Моят пък подскача ако кажа че ще си боядисам косата. Жената като си боядисвала косата, си боядисвала и мозъка. Та голям кошмар му е това боядисване Joy
Твоят поне приема, че имаш мозък.

Общи условия

Активация на акаунт