Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Смешки от форума 35

• 61 004
  • 599
  •   1
Отговори
# 585
И предишните постове на съфорумката ме развеселиха, ама сега вече с глас се смях. Въпреки че на нея не й е до смях.
Цитат
При нас се започна, акордеоните и духовите инструменти разгряват, барабаните бият туш, някой крещи в микрофона „ ПРОБА, ПРОБА, ПРОБАААА…“( Явно пробват нервите на мирното народонаселение) През равен времеви интервал конферансието ги мотивира : „ГОВОРИ БИГ БРАДЪР, МОЛЯ СЪКВАРТИРАНТИТЕ ДА СИ ВЗЕМАТ ЧАШИТЕ И ДА СЕ ЯВЯТ В  ИЗПОВЕДАЛНЯТА! ГОВОРИ БИГ БРАДЪР…“
 Аплодират го бурно и подвикват : „Бравооо! Сипи!“ Той благодари и ги подгрява „ А сега за Гошо Големия спецЯлно   ше звучи кючека „Конят Вихър“. “ХАЙДЕ ВИХЪРЕЕ, ИЗЛЕЗ!“
Значи, аз си вземам думите обратно, че репертоарът им е непроменяем и не търпи развитие. Конят Вихър го чувам за първи път, развиват се хората, като по учебник, а аз съм просто злобен хейтър.
 Изпратиха Вихър с бурни аплодисменти, а  подпийналата певица  изви кръшно : „ААХ,КЪДЕ Е МОЙТО ЛИИБЕЕ”…
Ще бъде дълъг ден, който със сигурност ще прерасне в мъчителна нощ. И ако Христос не беше възкръснал, от този джангър със сигурност щеше да отвори очи.
П.П.   Ако не се включа повече, да знаете, че съм извършила престъпление и в сливенския няма нет.
Яна, милост нямаш. Голям купон ще е било. Сълзи ми тръгнаха от смях.

# 586
Ох, прималя ми от смях. 😁😁😁😁😁
Коя е темата, моля?

# 587
# 588
Потребител 1:

Цитат
Защо мнение, че задника на принц Хари е грозен се трие, а същото за Камелия (примерно), изобщо не се отразява?
Кой преценява за чий задник звучи по-грозно? Или модераторите си избират задника, зад когото да застанат

Потребител 2:
Цитат
Единият задник е докладван, другият - не. Просто е.
Само намирате работа на модовете с тези задници в кралската и компроматната.

Потребител 3:
Цитат
Едва ли. Във форума няма недокладвани задници.

Потребител 1:
Цитат
Това им е работата на модовете, ако не се лъжа...Важно е обаче, една работа да се извършва адекватно и безпристрастно...
Не да триеш на конвейр, каквото ти скимне...трябва и малко адекватна преценка, каквато в много случаи тотално липсва

След като се насмях, най-искрено съжалих модераторите – не знаех, че работата им включва адекватна и безпристрастна оценка на кралските задници. Или на чиито и да е други.
Егати детската градина стана този форум...

# 589
  • София
Потребител 3:
Цитат
Едва ли. Във форума няма недокладвани задници.
Два пъти чета, че са недоклатени. Joy

# 590
Недоклатени има много.

# 591
Цитат
Плюс това му обясни, че няма нужда да дава пари за компаньонки и да ощетява семейния бюджет. Още повече, че ти си му без пари.
Е те това е – жениш се и @екса ти става без пари, далновидно и умно. Smile

# 592
Цитат
Заповедта е поредното недоклатено недоносче...

Чакай, заповедта е какво?!!

# 593
  • Германия
За споделянето на новината за бременност с бъдещите баба и дядо чрез бодита, чаши и т.н.

Цитат
Модерно не модерно, такива изпълнения немога да правя. Обадих се по телефона на майка ми и казах в прав текст, че ще става баба и тя ми казва “ Честито, какво взе куче или котка?”. Та така с романтиката в моето семейство. Joy

# 594
Цитат
Еее, ама пък като станеш на годинки, само си махаш сутиена и Хоп! - бръчките изпънати! "

# 595
  • Mediterraneo
Цитат
Не искам да го отбивам, а и той не иска, пристрастено кърначе.

# 596
  • София
Цитат
...не е с всичкия си- 3 пъти секцио в рамките на 3 години...тази матка да не е чекмедже?

# 597
Цитат
...не е с всичкия си- 3 пъти секцио в рамките на 3 години...тази матка да не е чекмедже?
И аз не давам трета операция, да не е с цип главата ми.

# 598
Мислех, че само моят автокоректор е шегаджия.

Цитат
И лошото е че все по нетолерантен е оргазмът ми към вредни храни и все по ясно ми дава да разбера.

# 599
Добре си подбира коректорът.Оргазъм знае, организъм не знае.

Общи условия

Активация на акаунт